نیکولا است که توسط SEC بیش از اتهامات تقلب بررسی -- Roadshow

نیکولا با تحقیقات SEC مواجه است.نیکولا به یاد داشته باشید تمام hubbub هفته گذشته اطراف تولید کننده EV نیکولا

توسط SALAMNEWWS در 25 شهریور 1399
Nikola Two

نیکولا با تحقیقات SEC مواجه است.

نیکولا

به یاد داشته باشید تمام hubbub هفته گذشته اطراف تولید کننده EV نیکولا و گزارش منتشر شده توسط تحقیقات هیندنبورگ که آن را به نام "تقلب پیچیده"؟

بر اساس گزارشی که روز دوشنبه توسط بلومبرگ منتشر شد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا هم اکنون به شیوه های کسب و کار نیکولا نگاه می کند. این شرکت با وجود اینکه هنوز خودرویی تولید نکرده بود، ارزش گذاری اخیر استراتوسفری داشت.

نیکولا و ترور میلتون، بنیان گذار بلند آن در توییتر، علیه اتهامات هیندنبورگ عقب رانده شده اند، و حتی دیدند که قیمت سهام آن در پایان هفته گذشته بالا می رود، هر چند که این اعداد دوباره پایین می روند -- نزدیک به 12 درصد این بار -- تا نزدیک به روز دوشنبه.

نیکولا از زمانی که هیندنبورگ اتهامات خود را منتشر کرد، SEC را تشویق به درگیر شدن کرده است و کاملاً ممکن است که این تحقیقات اولیه هیچ اتهامی را به دست نخواهد آورد و سخت است بگوییم از زمانی که تحقیقات عمومی نیست چقدر گسترده خواهد بود.

هنگامی که از نیکولا درخواست اظهار نظر شد، با یک بیانیه رسمی پاسخ داد:

در ۱۱ سپتامبر، مشاور حقوقی نیکولا فعالانه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در مورد نگرانی های نیکولا مربوط به گزارش هیندنبورگ تماس گرفت و به او اطلاع داد. نیکولا از دخالت SEC در این موضوع استقبال می کند.

اگر نیکولا در نهایت با misdeeds متهم شد ، هر چند ، همه ما می خواهم برای سطوح کنایه آماده است که مطمئن شوید که برای آمدن اگر یک شرکت خودرو هیدروژن می شود توسط یک شرکت به نام Hindenburg خراب شده است.

در حال حاضر بازی : سازماندیده بان این: AutoComplete : نیکولا طول می کشد تسلا به دادگاه به اتهام...

1:20

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de