نه راه‌ها مرسوم، مد روز} بهبود در هپی چیر

این مبل شنی به گونه ای طراحی شده که بتوانید از ان به سادگی در منزل و یا هر مکانی دیگری استفاده کنید. این محصو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این مبل شنی به گونه ای طراحی شده که بتوانید از ان به سادگی در منزل و یا هر مکانی دیگری استفاده کنید. این محصولات دارای ضمانت بوده که به شما این اطمینان خاطر را خواهد داد که از نظر کیفیت کاملا مطمعن باشید و خرید خود را انجام دهید . این مبل یا کاناپه های بادی هپی چیر با توجه به ظاهر خاصی که دارد به راحتی خود را از مبل های بادی و مبل های غیر بادی دیگر متمایز می کند . پس از تهیه پارچه مبل شنی می بایست الگوی هپی چیر خود را تهیه کرده و با استفاه از آن پارچه را برش دهید . مبل هپی چیر توپی دو رنگ محصولی فوق العاده با کیفیت و زیبا می باشد که تمام سنین می توانند به راحتی از ان استفاده کرده و به استراحت بپردازند. نکته مهم دیگر هم شرایط نگهداری از این هپی چیر است که مهم ترین عامل عدم ضربه زدن و سوراخ کردن این هپی چیر بوده و حفاظت درست و اصولی از رویه این محصول می باشد.

این مدل مبل هپی چیر دارای نرمی و راحتی فوق العاده ای در هنگام نشستن و یا استراحت دارد و تمامی قسمت های بدن را به صورت کاملا اصولی پوشش میدهد. ساختار این مبل ها به گونه است که فرد در هنگام استفاده داخل آن فرو می رود و حالت لم به خود گرفته و شما می توانید به راحتی جلوی تلویزیون گذاشته و یا دسته بازی را روی آن با خیال راحت به دست بگیرید. مخاطب این محصول کودکان و نوجوانان می باشند بنابراین ساخت آن به گونه ای است که راحتی زیادی را برای استفاده در هنگام گیم و تماشای تلویزیون فراهم کرده است. علاوه بر این ها رنگ این محصول ساخته شده از دو نوع زرد و ابی می باشد که دقیقا شبیه سازی شده از ظاهر توپ بوده و زیبایی و جلوه فوق العاده ای را به منزل و یا محل کار شما می بخشد. مبل بادی کیسه ای از جمله محصولات خاص 2020 شرکت اینتکس به شمار می آید که به دلیل طراحی کیسه مانند این اسم را به خود اختصاص داده است .

هم چنین نشیمنگاه این محصول نیز به صورت فرو رفته طراحی شده است که می توانید به سادگی با تغییر محتویات داخل این محصول محل قرار گیری نشیمنگاه را تغییر دهید. این مبل هپی چیر به هیچ راه اندازی نیاز ندارد و تنها شما باید اندکی بر روی نشیمنگاه این مبل نشسته تا این مبل حالت خودش را پیدا کرده و تا مدت ها بتوانید از مبل استفاده کرده و لذت ببرید. هم چنین ارتفاع این مبل شنی تا قسمت نشیمنگاه 40 سانتی متر و تا بالا ترین نقطه این کالا هم 90 سانتی متر می باشد. طول این محصول 80 سانتی متر و عرض ان هم مانند طولش 80 سانتی متر می باشد. بسیاری از پارچه های استفاده شده در ساختار مبل های شنی قابل شستشوی با ماشین لباسشویی هستند و در این خصوص مشکلی برای تمیز نگه داشتن آن ها نخواهید داشت . این مبل هپی چیر که در خانواده مبل های شنی طرح توپ فوتبال قرار گرفته مانند مدل های مشابه خود ساخته شده از جنس چرم مصنوعی و مواد داخلی یونولیت یا همان فیبر خرد شده می باشد. این مبل شنی بدنه ای از جنس چرم مصنوعی دارد که فوق العاده مقاوم و مستحکم می باشد. Post has be​en creat ed by GSA ​Cont᠎ent Generator  DE MO᠎!

در ساخت این مبل از پارچه های جیر و یا فوم های چرمی استفاده می شود که نوع چرم آن دارای استحکام و دوام کمتری است و نوع نخی و جیر آن به لحاظ زیبایی به زیبایی مبل چرم نیست. به جرات می توان گفت مهم ترین نکته در ارتباط با این محصول که می توان صحبت های زیادی را در این مورد مطرح نمود ، نوع طراحی و ارگونومی ساخت این محصول می باشد. این عوامل سبب می شود تا با خیال راحت بتوانید سالیان سال از این محصول استفاده کرده و بدون هیچ گونه افت کیفیت از ان استفاده کنید. مبل هپی چیر توپی دو رنگ از سری مبل های شنی با بدنه انعطاف پذیر و قابلیت تبدیل به حالت های مختلف که برای سنین نوجوانان و کودکان تولید و عرضه شده است. تبدیل شدن مبل به صورت پشتی دار و حالت پذیری به صورت نیمه خواب از مزایا این مبلمان ها به شمار میرود و میتوان از آن برای تماشای تلویزیون و بازی های کامپیوتری و حتی گیم نت ها استفاده کرد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن