دایناسور جدید مربوط به تی رکس کشف شده در Isle از Wight

مجموعه ای از استخوان های یافت شده در دورگه ویگت متعلق به گونه جدیدی از دایناسورها از همان خانواده تیرانوسور رک

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

مجموعه ای از استخوان های یافت شده در دورگه ویگت متعلق به گونه جدیدی از دایناسورها از همان خانواده تیرانوسور رکس، دانشمندان می گویند.

Vectaerovenator inopinatus، به عنوان دایناسور نام گرفته است، در زمین راه رفتن 115 میلیون سال پیش در دوره کرتاسه و تخمین زده می شود تا چهار متر طول داشته است، به گفته دیونورشناسان از دانشگاه ساوت همپتون.

دایناسور گونه جدیدی از تروپود است، گروهی که شامل تیرانوسور رکس و پرندگان امروزی می شود.

چهار استخوان در سواحل در شانکلین در جزایر موجود زنده یافت شد و فکر می شود که بسیار احتمال دارد از همان دایناسور فردی باشد.

دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد که اینوبیناتوس Vectaerovenator در منطقه ای درست در شمال جایی که بقایای آن کشف شده بود زندگی می کردند، با لاشه خود را به دریا شستشو داده شده است.

جزیره موجود زنده است برای دایناسور خود را به شهرت باقی مانده است، با بیش از 25 گونه در این جزیره یافت شده است. تنها ۲۱ گونه در انگلستان یافت شده است، برای مثال، سرزمینی که بیش از سه صد برابر بزرگتر است.

... فسیل های جدید در سه کشف جداگانه تنها چند هفته جدا از هم در سال 2019 کشف شد؛ دو نفر توسط افراد و یکی توسط یک خانواده یافت شد - همه آنها در پیدا کردن خود را به دایناسور نزدیک موزه Isle در Sandown دست.

رابین وارد، یک شکارچی فسیلی معمولی از استراتفورد-آپون، در سفری خانوادگی به دورگه ویخت بود که آنها کشف خود را انجام می داد.

چهار استخوان از دایناسور جدید و جایی که آنها فکر می شود از (PA) آمده اند

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب