Nab این مناسب و معقول درست-بی سیم از earbuds برای صرف $28 - CNET

دیوید Carnoy/CNET ما دیده ایم برخی از دیوانه-کم قیمت گذاری واقعی بی سیم از earbuds چند ماه گذشته و در اینجا

توسط SALAMNEWWS در 5 مرداد 1399
tribit-flybuds-3
دیوید Carnoy/CNET

ما دیده ایم برخی از دیوانه-کم قیمت گذاری واقعی بی سیم از earbuds چند ماه گذشته و در اینجا یکی دیگر از خاک-ارزان واقعی بی سیم معامله با توجه به ارزش: Tribit به تازگی منتشر شده FlyBuds 3که در حال حاضر لیست قیمت 39 دلار هستند $34 بعد از شما کلیپ $5-خاموش کوپن خود را در آمازون صفحه محصول می باشد. اما اگر شما یک آمازون نخست عضو وجود دارد یک ویژه نخست قیمت در حال حاضر: $33. کلیپ 5 $کوپن و قیمت قطره به 28 دلار برای اعضای آمازون نخست.

توجه داشته باشید که پیش از آن در ماه ژوئیه آنها $19.79 با ویژه CNET کد, اما این معامله تمام شده در جولای 15. اما در 28 دلار برای نخست یا $33 برای مشتریان غیر نخست آنها هنوز هم یک معامله خوب است.

من با استفاده از FlyBuds 3 و در حالی که آنها نمی صدا ستارگان (وجود دارد یک بیت از سه برابر فشار با نام مستعار حضور boost) آنها را صدا مناسب و معقول و ویژگی مقدار کافی از باس تا زمانی که شما دریافت یک مهر و موم تنگ است که من تا به حال هیچ مشکل در حال انجام است. آنها بسیار با احتیاط -- در مورد همان اندازه به عنوان سامسونگ Galaxy جوانه به علاوه - و مانند جوانه Plus مجهز به بال های کوچک است که کمک به شما امن مناسب.

ادامه مطلب: بهترین ارزان واقعی-بی سیم از earbuds 2020

آنها همچنین ضد آب (IPX7 امتیاز) و تحویل 5 ساعت عمر باتری با هر بار شارژ. که در واقع بزرگ نیست در مقایسه با برخی از مدلهای اما این مورد است که مجهز به یک از 2600-میلی آمپر باتری است که می تواند شارژ earbuds 20 بار با توجه به Tribit. علاوه بر این مورد نیز می تواند شارژ تلفن خود را-از آن به USB-C برای شارژ و USB-یک پورت خروجی برای شارژ دستگاه های دیگر. که باتری بزرگتر باعث می شود این مورد کمی حجیم و تا حدودی سنگین اما از earbuds خود را سبک وزن هستند. آنها باید کنترل های لمسی و کار خوب برای ساخت تماس های صوتی.

شما نباید انتظار جهان برای $34 اما FlyBuds 3 قطعا ارزش خوبی در این قیمت. آنها چیزی است که شما می توانید پرتاب در ورزشگاه کیسه (زمانی که ورزشگاه باز دوباره) و نه نگران از دست دادن.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تلاش بهترین ارزان های بی سیم از earbuds زیر 40 دلار

13:23

در اصل منتشر شده در اوایل این ماه. به روز شده با جدید قیمت گذاری شده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن