مسلمان شورای بریتانیا خواسته بوریس جانسون اقدام علیه نماینده محافظه کار مجلس که در کتی هاپکینز پنل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 22 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مسلمان شورای بریتانیا به نام بوریس جانسون به اقدام انضباطی علیه یک نماینده محافظه کار مجلس که از طریق ویدئو در یک بحث مربوط به راست controversialist کتی هاپکینز.

هارو شرق MP باب Blackman حضور نداشت این نشست در ژنو و گفت: مستقل است که او نمی دانست هاپکینز و بحث برانگیز وبلاگ نویس دیوید ونس خواهد بود ، او گفت که او را رد کرد و سیاست خود را که "هیچ جایی در جامعه ما".

اما MCB گفت: این آخرین در یک رشته از حوادث مربوط به آقای Blackman که از آن به عنوان Islamophobic از جمله های از یک توییت English Defence League بنیانگذار تامی رابینسون - نام واقعی Stephen یخلی-Lennon - و میزبانی یک جلسه در مجلس با ملی هندو Tapan Ghosh که خواهان کنترل بر نرخ تولد از مسلمانان است.

یک سخنگو گفت که حزب محافظه کار گرفته شده بود هیچ اقدام علیه MP با وجود شکایت که او "تلویحا اگر نه به طور فعال به حمایت کسانی که سوخت سمی نفرت علیه جوامع اقلیت".

این MCB قبلا محکوم کرد در جریان تحقیقات ادعا اسلام هراسی در حزب محافظه کار حزب به عنوان یک "ماست مالی کردن" بعد از آقای جانسون گسترش آن به پوشش تبعیض از همه نوع.

آقای Blackman ارسال پیام ویدئویی خود به جلسه برگزار شده توسط سازمانی به نام انجمن Panafrica در حاشیه سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر کنفرانس در ماه سپتامبر سال گذشته است. نام او ذکر شده بود به عنوان سخنران در کنار کسانی که از Ms هاپکینز و آقای ونس که هر دو شده است موضوع تکرار اتهامات - که آنها رد - کرد.

در پیام او در مورد سرزمین مورد مناقشه جامو-کشمیر گفت که او ایستاده بود "کامل میدان" پشت دولت هند در آن نزاع با پاکستان و به این نتیجه رسیدند سخنان خود گفت: "من در پایان با عذرخواهی برای این واقعیت من نمی تواند با شما در فرد امروز. اما من با شما در روح و در همبستگی."

یک سخنگوی MCB گفت: "باب Blackman یافت شده است شده است مجازی panellist در کنار شناخته شده Islamophobes مانند کتی هاپکینز و دیوید ونس افرادی که به طور منظم اسپوت نفرت علیه مسلمانان است.

"این به خودی خود کاملا غیر قابل قبول است. این شایستگی فوری اقدام انضباطی توسط حزب محافظه کار.

"با این حال Blackman همچنین دارای یک تاریخچه: او قبلا ترجمه پست توسط رهبر سابق EDL استفان یخلی-لنون مشترک Islamophobic داستان در Facebook و بخشی از بسته Facebook گروه که پیدا شده است به طور کامل از Islamophobic و نژادپرستانه محتوا. او حتی به میزبانی ضد اسلامی افراطی Tapan Ghosh در مجلس با وجود او به نام سازمان ملل متحد برای کنترل موالید از مسلمانان در سراسر جهان است.

"اگر حزب محافظه کار نیست و درخواست استعفای آن ارائه خواهد شد و در عین حال شواهد دیگری که ادعا می کند از در نظر گرفتن این موضوع نژادپرستی به طور جدی چیزی بیش از کلمات بی معنی."

در پاسخ آقای Blackman گفت: "من اغلب در دریافت مقدار زیادی از درخواست ها برای صحبت در حوادث هر دو در انگلستان و خارج از کشور. به این مناسبت من دعوت شد تا جامو کشمیر مرکز مطالعات بریتانیا برای شرکت در یک کنفرانس در ژنو بود که در حال میزبانی یک پان-آفریقایی سازمان در ماه سپتامبر سال گذشته است.

"من قادر به حضور در فرد با توجه به قبل از درگیری. من موافقت برای ضبط یک پیام که از تلویزیون پخش شود در این رویداد است. تمرکز من پیام بود جامو و کشمیر و سخنرانی من بود که صرفا در مورد نظر من در جامو و کشمیر بدون موافقت و یا مخالفت با دیگر سخنرانان.

(مسلمان شورای بریتانیا)

"من به طور منظم در محل تعداد زیادی از ایمان در سازمان زمانی که موافقت خود را برای شرکت در چنین رویدادهایی و به این مناسبت من اطلاع داد که جلسه برگزار می شد با برخی دیگر از سخنرانان. هنگامی که من تا به حال کشف جزئیات در رسانه های اجتماعی من روشن ساخته نظر من در آن سخنرانان به برگزارکنندگان این رویداد است. متاسفانه من در مورد سخنرانان پس از تصویری و ثبت شده است و در این جلسه قرار گرفته بود.

"من خودم فاصله کاملا از دیوید ونس و کتی هاپکینز من آنها را رد می کنند و خود را از نژاد سیاست که هیچ جایی در جامعه ما است."

اما MCB سخنگو گفت: "نام او را در کنار که از کتی هاپکینز و دیوید ونس در دستور کار کنفرانس. او تا به حال این فرصت را به ایجاد یک بیانیه عمومی در زمانی که او ظاهرا متوجه اما آیا انجام این کار نیست.

"حتی در حال حاضر زمانی که داده هنوز یک فرصت دیگر است عذر خواهی کرد برای اقدامات خود را.

"این غیر قابل قبول است. ما در انتظار حزب محافظه کار پاسخ."

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از حزب محافظه کار به مستقل درخواست برای نظر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de