قتل هورنت munchies: هولناک حشرات باعث می شود یک درمان خوشمزه - CNET

آسیایی, غول پیکر اورلئانز نیز نامیده می شود قتل اورلئانز به 2 اینچ و می تواند نیش قربانیان خود را چند بار. تصو

توسط SALAMNEWWS در 16 اردیبهشت 1399
hornet2

آسیایی, غول پیکر اورلئانز نیز نامیده می شود قتل اورلئانز به 2 اینچ و می تواند نیش قربانیان خود را چند بار.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

اخبار از حشرات با نام مستعار قتل اورلئانز حمله ما ممکن است احساس مانند طرح به یک فیلم ترسناک اما شاید شما احساس می کنید بهتر شناخت آفات را برای یک میان وعده خوشمزه.

غول های آسیایی هورنت (وسپا mandarinia) توضیح داده شده است که 1.5 اینچ به 2 اینچ طولانی با پرتقال-زرد و سیاه و سفید راه راه شکم خود را. استینگر است که به اندازه کافی بلند به بهم زدن از طریق محافظ پرورش دهندهء زنبور عسل مناسب و کشته شدن 50 نفر در سال در ژاپن به تنهایی.

بله بزرگ اورلئانز خال خال شده است در شمال غربی اقیانوس آرام, مهمترین, واشنگتن, اما این بدان معنا نیست که ساکنان این منطقه محکوم به فنا هستند. غول های آسیایی هورنت ظاهرا ظرافت در نظر گرفته در آن بومی ژاپن است. اگر شما نمی توانید آنها را ضرب و شتم آنها را می خورند ؟

زندگی مردم در مرکزی Chubu منطقه از ژاپن تا عشق خوردن قتل اورلئانز -- به عنوان به خوبی به عنوان زنبورها و زنبورهای عسل -- آنها پرتاب یک خوراکی-زنبور جشنواره هر سال است.

قتل hornets' بدن هستند و نور و ترد و "ترک یک گرم احساس سوزن سوزن شدن در هنگام خورده" به گزارش نیویورک تایمز قطعه در روز سه شنبه. شایان ذکر است که خوردن حشرات چیزی جدید است. مردم شده اند chowing حشرات برای قرن ها. حتی فیلسوف ارسطو لذت خوردن زنجره و جیرجیرک دشتی لارو.

غول های آسیایی زنبور لارو اغلب بخار پز با برنج یک غذای سنتی به نام hebo-gohan -- همچنین به نام hachinoko gohan. سرآشپزها نیز جای مرده غول های آسیایی اورلئانز (استینگر گنجانده شده است) بر روی یک سیخ کباب و گریل آنها را بر روی زغال داغ.

نه تنها این اورلئانز را به صورت جالب میان وعده آنها همچنین اضافه کردن pizzazz به مشروب. زندگی غول های آسیایی اورلئانز (و گاهی اوقات زنبورهای) در حال غرق در روشنی نوشیدنی مقطر به نام shochu. زمانی که اورلئانز غرق انتشار آنها زهر خود را به مایع است.

مخلوط مهر و موم شده است در یک ظرف و از چپ به تخمیر برای چند سال تا shochu نوبت تیره رنگ کهربا. این اجازه می دهد تا سم را رقیق پس از آن ارسال هر آینده مصرف کنندگان به بیمارستان.

مخلوط کردن قتل هورنت shochu با کوکتل ایجاد وزوز پس به صحبت می کنند. یک زنبور عسل با مضمون نوار در فوکوئوکا, ژاپن به نام Suzumebachi در خدمت هورنت-حاوی مشروبات الکلی برای مردم محلی و گردشگران به طور یکسان. به گفته یک روزنامه نگار که سعی کردم غیر معمول غول هورنت نوشیدن آن طعم "خاکستری در عطر و طعم تقریبا مانند جرعه جرعه در زغال چوب."

در حالی که foodies در ژاپن ممکن است لذت بردن از به دنبال قتل زنبور لانه برای تنقلات و کوکتل شایان ذکر است که دولت واشنگتن و وزارت کشاورزی (WSDA) نیست مدافع نزدیک شدن به این کشنده آفات که رسما خال در واشنگتن در ماه دسامبر.

این WSDA هشدار به "استفاده از احتیاط شدید در نزدیکی غول های آسیایی اورلئانز. استینگر از غول های آسیایی هورنت است طولانی تر از یک زنبور عسل و زهر سمی تر از هر محلی زنبور عسل یا زنبور. اگر شما پیدا کردن یک مستعمره آیا تلاش برای حذف و یا از بین بردن آن است. گزارش آن را به WSDA (یا دولت های محلی خود را به بخش کشاورزی) بلافاصله."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب