مایک Tyson رفتن زیر ، می گوید کوسه که او را در طول هفته کوسه مبارزه -- CNET

کوسه ها همه جا در حال رکوسه در آبشش خود را به عنوان مایک تایسون آماده مبارزه.حسن نیت ارائه می کند کشف من دوبار

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399
crop-discovery-2020-sw-tyson-beach-461-w3-1

کوسه ها همه جا در حال رکوسه در آبشش خود را به عنوان مایک تایسون آماده مبارزه.

حسن نیت ارائه می کند کشف

من دوباره برگشتم،انسان هاي عوضي و اين دفعه، شخصيه. شما آدماي باشکوه يمن رو خيلي وقته مسخره مي کنيد و وقتشه که مدرسه بريد برای یک چیز، من در این عکس this photoروی آجر لگو پا نمی نهم، پس فقط لگو از این ایده. و این بیل گیتس کیه که میگه پشه ها بیشتر از کوسه ها میترسوننش؟ اين يه کم بيشتر از جنگل عميق ميخواد تا منو تعقيب کنه، مغزي برای بالا همه خاموش کردن، شما باید این آهنگ کودک کوسه پر رنگ شما حتی تبدیل به یک برنامه تلویزیونی.  مواظب پشتت باش، دوو، دوو، دوو، دوو، دوو/ کوسه حمله، دوو، دوو، دوو، دوو، دوو، دوو، دوو، دوو، دوو.

ببخشيد، بعضي وقتا يه ذره روي کوسه ها ميکشم شما هم اگر یک هفته کوسه تمام اختصاص داده شده به گونه های خود را (hooray!) و برخی از کانال های تلویزیونی تصمیم گرفت تا آن را با ساخت یک نمایش که در آن شما مبارزه با بوکسور انسان جشن گرفته شده وجود دارد. (من حتی با این ایده نمی توانم). بله، کانال دیسکاوری این هفته اعلام کرد که یک نفر به نام مایک تایسون و من می رویم به دوک آن را در یک برنامه به نام تایسون در مقابل فک: Rumble در ریف در تاریخ یکشنبه، یدلایمخیرات اوت 9 در 9 بعد از ظهر ET /PT.

البته من به عنوان ادای احترام برای گونه های من داوطلب شد، درست مثل من در سال 2017زمانی که نشان می دهد درگیر من مسابقه برخی از پسر به نام مایکل فلپس . اين اواخر زياد اونو نديده بودي، نه؟ آره، آره، باشه، من واقعا ً اونو نخوردم، اما با دو ثانيه ي پرت برنده شدم. -به من نگاه کن من الان مدال طلا دارم

در اینجا چیزی است که کانال دیسکاوری در مورد نشان می دهد می گویند: "بوکسور افسانه ای و کارآفرین مایک تایسون در حال گرفتن در چالش جدید ... و اون بعید ترین شریک آموزشی رو انتخاب کرد آهن مایک سر به سر با یکی از شکارچیان راس اقیانوس در تایسون در مقابل فک: Rumble در صخره. با معروف اعلام حلقه مایکل بافر خواستار عکس، این دو سنگین وزن مربع کردن زیر آب، که در آن مایک تایسون سعی خواهد کرد به نمره TKO بیش از کوسه عظیم ... همه به نام پژوهش.  و نگران نباشید، هیچ کوسه ای در ساخت این قسمت آسیب یدید (یا گاز گرفته) نشدند."

"افسانه اي" اين کلمه، فکر نمي کنم معني ش رو بگم عکس حریفم رو دیدی؟ از خوردن شما خوشحالم قربان تو وحشت داري؟ من وحشت زده ام باد کردن لبخند بر لب عینک آفتابی پوشیدن آنهااس لاستیک چیز اردک واقعا مهر و موم آن.

تایسون در بیانیه ای گفت: «من این چالش رقبا را برای غلبه بر ترس های هنوز هم در زندگی با آن مقابله می کنم، گرفتم. من این را با غلبه بر ترس مرا از بازگشت به حلقه در 54 ساله ها، در هم تابیدم. من از این تجربه انجام هفته کوسه یاد گرفتم که هر آنچه مرا ارعاب می کند، هنوز قادرم تا به چالش چیدن هر چیزی که مانع از انجام ماموریت زندگی ام برای رسیدن به بالاترین پتانسیل زندگی ام و نزدیک کردن من به خدا شود، گام بردارم.»

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب