شکست مکانیکی رشته BC کشتی کشتی ساحلی رنسانس به مدت پنج ساعت

چشمگیر یکشنبه برای BC Ferries کارکنان خدمه و مسافران با دو رگ ره را در دریایی نجات و دیگر رشته برای ساعت در آب

توسط SALAMNEWWS در 9 تیر 1399

چشمگیر یکشنبه برای BC Ferries کارکنان خدمه و مسافران با دو رگ ره را در دریایی نجات و دیگر رشته برای ساعت در آب با توجه به شکست مکانیکی.

ساحلی رنسانس رفتگان از دوک نقطه در 8:15 بعد از ظهر محدود برای Tsawwassen اما موتور را متوقف کرده و حدود 5 دقیقه به آن برنامه ریزی سفر خروج کشتی به رانش تا زمانی که مجریان کاهش یافته بودند در نزدیکی جک نقطه.

مسافر مت Punty صحبت با اخبار جهانی از روی عرشه کشتی یکشنبه شب می گوید: یک اطلاعیه در طول رگ, آی فون, اطلاع مسافران و خدمه به حال با مشکل مواجه شد با کشتی نیروی محرکه سیستم است که آنها می خواهم تنگ کردن به یک شکن که منفجر کرده بود.

Punty می گوید که فقط قبل از 10 شب مسافران مطلع شدند این هنر و صنعت را مجبور به بازگشت به بندر توسط tugboats.

آسترید چانگ مدیر ارتباطات BC Ferries تایید می کند که شکست مکانیکی به حال رشته رنسانس بود که به بازگشت به بندر توسط tugboats با توجه به رسیدن 10:30 p. m.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در این میان هر چند" گفت: چانگ "ما در حال ارائه به مشتریان ما در هیئت مدیره افتخاری با مواد غذایی و نوشیدنی, و ما قطعا عذر خواهی به مشتریان ما برای این ناراحتی و اختلال در سفر خود قصد دارد امشب."

به عنوان 12:15 صبح به صبح روز دوشنبه دو کشش وارد شده بود (حدود یک ساعت از هم جدا) اما این کشتی باقی مانده شناور که در آن لنگر نزدیک به چهار ساعت قبل.

توسط 2 صبح مسافران در نهایت شروع به پیاده یک بار کشتی شده بود در بازگشت به بندر.

The first of two tugboats to arrive in aid of the Coastal Renaissance ferry, stranded not 5 minutes into its journey from Duke Point to Tsawwassen.
برای اولین بار از دو tugboats وارد کمک ساحلی رنسانس کشتی, رشته نیست 5 دقیقه به آن سفر از دوک نقطه به Tsawwassen. Alan Ball

Punty می گوید اخبار جهانی که مسافران شده بود اطلاع داد که بازپرداخت خواهد شد از طریق کارت اعتباری برای هر کسی که با یک رزرو با هر کس دیگری به پرداخت از طریق ترمینال که هنگامی که آنها در نهایت متحرك اضافه کردن به یک در حال حاضر برای بسیاری خسته و خشمگین مسافران است.

برنامه ریزی شده بعدی Duke نقطه/Tsawwassen قایقرانی است که برای اولین بار می آیند / برای اولین بار در خدمت دوشنبه در ساعت 5:45 صبح

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در اوایل روز شنبه دو B. C. کشتی خدمه آمد به نجات برخی از رشته boaters بین نعل اسب خلیج و نانایمو.

A Coast Guard vessel comes to the rescue of three people stranded on a Bayliner watercraft taking on water between Horseshoe Bay and Nanaimo on Sunday.
یک کشتی گارد ساحلی می آید به نجات سه نفر رشته در یک Bayliner شناور در مصرف آب بین نعل اسب خلیج و نانایمو در روز یکشنبه. جنیفر وودرو

ملکه بلوط خلیج و ملکه Cowichan اعزام شدند برای کمک به نجات سه نفر به دام افتاده در هفت متری Bayline شناور به عنوان کشتی گرفت و در آب.

یک قایق گارد ساحلی در نهایت به رگ و کسانی که در هیئت مدیره منتقل شدند به نانایمو به بررسی شود.

"که باعث برخی از تاخیر با خدمات خود گفت:" چانگ "اما این واقعا مهم است که ما فراموش شرکت در آن دریایی نجات زمانی که ما به نام به انجام این کار, و بنابراین ما با تشکر از مشتریان ما برای صبر و درک که ما تا به حال برخی از تاخیر بیشتر در این مسیر بیش از حد."

چانگ به یاد کشتی مشتریان است که در این تابستان خواهد بود معمولی با توجه به COVID-19 وضعیت و توصیه آنها بررسی وب سایت برای تایید تاریخ و زمان خروج دریافت حمل و نقل کانادا, غربالگری سوالات و رزرو آنلاین برای تضمین سفر دریایی خود را انتخاب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید: BC Ferries انتظار افزایش ترافیک در این تابستان به عنوان محدودیت ها کاسته و آنها در حال حاضر شروع به دیدن که.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب