کشتار جمعی: Nova Scotia شده است را از طریق بار سخت اما نه مثل این

در روز هنگامی که او احساس به آن نیک Beaton سر به راه روستایی فقط در خارج از Debert, N. S. جایی که موقت یادبود

توسط SALAMNEWWS در 29 اردیبهشت 1399

در روز هنگامی که او احساس به آن نیک Beaton سر به راه روستایی فقط در خارج از Debert, N. S. جایی که موقت یادبود و ادای احترام به اواخر خود را با همسر و فرزند متولد نشده است.

این تقریبا یک ماه پس از کریستن Beaton کشته شد توسط یک فرد مسلح که در زمان زندگی از 21 نفر دیگر در طول یک دیوانگی از خشونت در سراسر شمال و مرکز نوا اسکوشیا.

ادامه مطلب: کالبد شکافی روانی برای انجام مسلح در نوا اسکوشیا جرم عکسبرداری: RCMP

ادامه مراقبت دستیار در راه او را برای کار با ویکتوریا منظور از پرستاران در آوریل 19, زمانی که قاتل – صورت مبدل به عنوان یک Mountie و رانندگی المثنی RCMP رزمناو – کشیده شدن ماشین خود و به ضرب گلوله او را بدون هیچ دلیل روشنی.

در تنهایی شن turnoff در دشت جاده های کنار جاده ای حرم شامل دسته, عکس, کارت, شمع و یک نیمکت چوبی در زیر یک سایبان که در آن نیک Beaton گاهی اوقات می توان یافت نشسته در میان نمرات از حیوانات است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من به آن تماس بگیرید کریستن سایت – آن را که در آن اتفاق افتاده است," او در مصاحبه ای گفت:. "من نمی رفتن وجود دارد هر روز به اعتقاد من او در قلب من و او در خانه من بیش از حد."

ادامه مطلب: Nova Scotia مسلح درگیر شد در چند اختلافات قبل از تیراندازی RCMP می گوید:

نه چندان دور از نیمکت دو متر بلند حرف K و nestled در میان برخی از نوا اسکوشیا پرچم و گلدانی pansies یک سنگ کوچک با پوشش رنگ گل سرخ و واژه "کریستن & Baby."

فروتن سایت یکی از چندین مشابه منصوب یادبود همراه چرخاندن tree-lined جاده ها در کولچستر و کامبرلند استان ها – بداهه اما مقدس لکه صحبت می کنند که به یک استان در عزاداری.

نوا اسکوشیا عکسبرداری: تماس برای رشد بیشتر مقررات اطراف خرید, فروش, پلیس متعلقات در استان
نوا اسکوشیا عکسبرداری: تماس برای رشد بیشتر مقررات اطراف خرید, فروش, پلیس متعلقات در استان

یک درایو کوتاه جنوبی در دشت جاده یک یادبود برای یکی دیگر از قربانی: Beaton را VON همکار هدر اوبراین. خانواده او کاشته شده یک باغ گل کوچک وجود دارد و نیز وجود دارد یکی دیگر از نیمکت و سایه بان.

یک خانه ثبت نام اعلام کرد: "افتخار پرستار است."

ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد قربانیان Nova Scotia جرم تیراندازی

نیک Beaton می گوید: وجود خواهد داشت یک مراسم تشییع جنازه برای کریستن و "کودک Beaton" اما باید صبر کنید تا COVID-19 همه گیر فروکش کرده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تا آن زمان کسانی که به دنبال آرامش را از غم و اندوه خود را به انجام این کار در پشت درهای بسته – و یا انتخاب یکی از این مکانهای عمومی.

'قلب ما شکسته شده است. قلب من شکسته است' می گوید RCMP کمیسر بیش از نوا اسکوشیا تیراندازی
'قلب ما شکسته شده است. قلب من شکسته است' می گوید RCMP کمیسر بیش از نوا اسکوشیا تیراندازی

در روستای کوچکی از Portapique, N. S., که در آن فرد مسلح شروع به قتل همسایه در شب 18 آوریل وجود دارد دو کنار جاده خاطرات: یکی در سر Portapique جاده ساحلی – نه چندان دور از جایی که 13 نفر کشته شدند و دیگر همراه Highway 2 در یک کلیسا سابق.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

Cees ون دن هوک ساختمان را مالک می گوید او قرار داده شده چهار شبکه پانل در مقابل کلیسا سابق در مدت کوتاهی پس از slayings زمانی که مشخص شد برخی از مردم ناراحت کننده رفتن در هر نقطه در نزدیکی اولیه از صحنه جرم.

ادامه مطلب: Nova Scotia جامعه وضعیتی وخیم به تیراندازی تلفات همچنان رو به صعود

نیز به نام او بر مردم از سراسر کانادا را به او ارسال کارت حروف و شخصی دیگر ادای احترام کردند. این پانل ها در حال حاضر پر از گل و پوستر و کاغذ قلب ها و پیام های بسیاری است که او دارای چند لایه است.

"ما کاملا چند کارت از هومبولت" گفت: ون دن هوک با اشاره به 2018 تصادف اتوبوس در شمال ساسکاچوان شهر که به کشته شدن 16 نفر که اکثر آنها از اعضای هومبولت Broncos junior تیم هاکی.

"ما به نوعی در همان قایق می گوید:" ون دن هوک که می دانستم که برخی از قربانیان Portapique کشتار جمعی. "که واقعا لمس شد. برخی از حروف و هنگامی که شما آنها را بخوانید, این واقعا کاملا احساسی است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Nova Scotia تیراندازی قربانی مرد زن مرده راه اندازی کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در برابر قاتل و مستغلات

شده است وجود دارد بحث در مورد راه اندازی یک بنیاد با بودجه که مطرح شده برای خانواده های آسیب دیده اما ون دن هوک می گوید برنامه ای برای یادبود دائمی در مراحل ابتدایی است.

"ما در حال تلاش برای دریافت برخی از نور پس از تاریکی" او می گوید. "ما نمی خواهیم فقط یک مرض مقصد توریستی."

نوا اسکوشیا معرفی خانواده حباب شل coronavirus محدودیت
نوا اسکوشیا معرفی خانواده حباب شل coronavirus محدودیت

هنوز هم نوا Scotians پیدا کردن خود را در یک سورئال دولت از ذهن این روزها با توجه به این که این بیماری همه گیر است خنثی سنتی عزادار روند. که شامل از دست دادن و در آغوش گرفتن.

نیز وجود داشته اضافی تراژدی برای مقابله با.

ادامه مطلب: از دست رفته اعضای سرنشین سقوط هلیکوپتر نظامی ارتش کانادا دیشب: DND

آوریل 29, سقوط از نیروهای کانادایی هلیکوپتر در دریای مدیترانه و کشته شدن شش نظامی اعضای – همه آنها بر اساس در Halifax منطقه است. سپس در مارس 6, استان آموخته از ناپدید شدن سه سال از ترورو, N. S. بود که راه رفتن در نزدیکی یک جویبار با مادر بزرگ خود را.

"آن چنان انباشت اشیاء بدست آمده می گوید:" ون دن هوک با اشاره به استان های جمعی غم. "وجود دارد موج اول و موج بعدی و بعدی .... مردم هنوز از وضعیتی وخیم از یکی از اولین."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Portapique ساکن نانسی هادسون زندگی فقط پایین جاده از جامعه هال که در آن غم و اندوه مشاوران آماده هستند برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

"اینجا جایی است که مردم به صحبت در مورد همه چیز," او می گوید.

ادامه مطلب: آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد نیروهای کانادایی هلیکوپتر سقوط

"من از دست دوستان اما من از دست فرزندان یا بستگان. اما آن را هنوز هم لطمه می زند .... من نمی توانم تصور کنید که چگونه برخی از آنها در حال برخورد با این حال حاضر به ویژه هنگامی که شما نمی توانید با هم می آیند و یک تشییع جنازه".

بیل کیسی شناخته شده عضو سابق مجلس برای منطقه می گوید خشونت در ماه گذشته خبر داد و بیداد را حیرت زده کرده است این استان در راه است که سخت به درک.

وزیر دفاع کانادا تماس هلیکوپتر نظامی ارتش سقوط 'روده غم انگیز' می گوید آنها را به 'پاسخ'
وزیر دفاع کانادا تماس هلیکوپتر نظامی ارتش سقوط 'روده غم انگیز' می گوید آنها را به 'پاسخ'

"ما خیلی استفاده نشده به آن" کیسی گفت: از خانه اش در بروکدل, N. S. "این فقط بخشی از فرهنگ ما ... به هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد."

یک روز پس از قاتل بی رحمانه ماموریت به پایان رسید توسط یک کشنده شات از یک RCMP افسر Nova Scotia برتر استفان مک نیل گفت: "بی گناهی استان نمی تواند اجازه رفتن."

بیشتر بخوانید: پلیس برای توقف جستجو برای از دست رفته کودک در ترورو, N. S. بیش از آخر هفته

"ما نمی توانیم اجازه می دهد یک تراژدی عمیق و دردناک و به عنوان سخت به عنوان 1/8 این 3/8 تعیین آنچه که جوامع ما در حال رفتن به می خواهم."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما کیسی گفت: این مهم است به یاد داشته باشید این استان هیچ غریبه ای به بزرگ مقیاس تراژدی. برای قرن ها, Nova Scotia دچار طریق shipwrecks عمده آتش سوزی زغال سنگ-معدن فجایع و بلایای طبیعی است.

با توجه به نوا اسکوشیا آرشیو بیش از 2500 مردان فوت کرده اند در نوا اسکوشیا سنگ آهن از اواسط 1800s بسیاری از آنها در زغال سنگ درز Cumberland County است.

واقعیت زندگی در سواحل شرق به مدت طولانی به معنای تلاش برای زنده ماندن و با تکیه بر دیگران برای به دست آوردن.

"ما بدون تاریخ ما از دست دادن و می گوید:" کیسی. "اما فقط در ماه گذشته آن است باور نکردنی است که چگونه ضرر و زیان اضافه شده است."

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 18 سال 2020 است.

– با فایل ها از مایکل Tutton.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن