به دنبال یک صفحه قفل تلفن نیز نیاز به حکم قاضی قوانین - CNET

اجرای قانون باید حکم به بررسي کسی قفل صفحه نمایش یک قاضی حکم داد. آنجلا Lang/CNET ما اجرای قانون فشار دادن ی

توسط SALAMNEWWS در 3 خرداد 1399
eyes-surveillance-security

اجرای قانون باید حکم به بررسي کسی قفل صفحه نمایش یک قاضی حکم داد.

آنجلا Lang/CNET

ما اجرای قانون فشار دادن یک دکمه به ارمغان می آورد تا یک صفحه قفل تلفن واجد شرایط به عنوان یک جستجو و نیاز به حکم قاضی حکم این هفته است. حکم قبلا گزارش شده توسط Ars Technica.

این تصمیم به عنوان بخشی از یک مورد که در آن جوزف سام از واشنگتن دستگیر شد در سال گذشته و تحت تعقیب به اتهام مربوط به سرقت و تجاوز است. در طول بازداشت خود یک افسر گفته فشرده دکمه power بر روی گوشی خود و به نام کردن قفل صفحه نمایش است.

در ماه فوریه FBI روشن سام گوشی برای گرفتن عکس از صفحه نمایش قفل. وکیل ثبت یک حرکت گفت: شواهد نباید جمع آوری شده اند بدون حکم.

قاضی جان Coughenour ایالات متحده دادگاه منطقه ای در سیاتل به نفع حکومت است که استدلال بیان کرد که اف بی آی از اقدامات رفت و در برابر سام حقوق متمم چهارم. او مصمم است که عطف بر سام گوشی برای گرفتن عکس از صفحه نمایش قفل واجد شرایط به عنوان یک "جستجو" تحت متمم. چرا که FBI ندارد حکم او تلقی قانون اساسی.

هنگامی که آن را به موضوع پلیس به دنبال سام تلفن قاضی نوشت: آنها مجاز به انجام جستجوهای بدون حکم جستجو در موارد خاص و به دنبال در روی صفحه نمایش قفل شده اند ممکن است خوب پس از آن "صورت گرفت هر دو حادثه به صورت قانونی بازداشت و یا به عنوان بخشی از پلیس تلاش به موجودی شخصی اثر" سام. Coughenour خواسته برای روشن شدن چگونگی پلیس عمل به ببینید که آیا آنها جستجو کاهش یافت و در آن دسته است.

وکلای دولت گفت: سام نباید انتظار حریم خصوصی مربوط به قفل صفحه نمایش از آن چیزی است که هر کسی که می بیند هر زمان که آنها سعی می کنید برای دسترسی به یک تلفن. Coughenour گفت: تعیین این که آیا قفل صفحه نمایش خصوصی است مهم نیست.

"زمانی که دولت دستاوردهای شواهد توسط جسمی مزاحم در یک قانون اساسی منطقه حفاظت شده -- به عنوان FBI را در اینجا -- و آن را غیر ضروری به نظر در' آیا دولت نیز نقض متهم معقول انتظار حریم خصوصی" قاضی نوشت.

دادگاه قبلا اظهار داشت که اجرای قانون نمی تواند نیروی کسی که برای باز کردن قفل گوشی با چهره, اثر انگشت و یا دیگر ویژگی های بیومتریک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اپل برای جدید...

3:27tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن