لیندزی بیربک: نوجوان که دستیار تدریس را کشت

یک پسر ۱۷ ساله به جرم قتل دستیار تدریس لیندسی بیربک به حبس ابد محکوم شده است.Rocky Marciano Price در ماه اوت گ

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399

یک پسر ۱۷ ساله به جرم قتل دستیار تدریس لیندسی بیربک به حبس ابد محکوم شده است.

Rocky Marciano Price در ماه اوت گذشته، بیربک را در یک حمله "کاملاً تصادفی" قبل از دفن کردن روزهای ش در گورستانی در نزدیکی آن کشته بود.

قیمت در دوربین مدار بسته سبدخرید یک بسته چرخ دار با بدن بیربک در داخل 12 روز قبل از او در یک قبر کم عمق در گورستان اچینگتون در Lancashire پیدا شد گرفتار شد.

حکم بهای دادگاه تاج پرستون به حداقل 16 سال، خانم عدالت Yip گفت: "هیچ مدرکی از هر گونه تجاوز جنسی و یا انگیزه آشکار دیگر وجود دارد. چرا متهم انتخاب کرد لیندزی را بکشد، فقط او می داند."

لحظاتی قبل از کشتن بیربک در حال قدم زدن به تنهایی در جنگل، پرایث در حال تعقیب زنی دیگر بود که آگاه بود که او در حال تعقیب است.

شواهد زن دیگر نشان می دهد که بدون شک لیندزی به هیچ دلیلی هدف قرار نگرفت، به غیر از اینکه او یک زن تنها بود. اگه اون نبود، ممکن بود ديگه اي باشه

"اين قتل کاملا ً تصادفي يه غريبه بود"

Price, who was 16 at the time of the murder, came forward when police released a appeal asking for the public's help to identify the young man seen pulling the wheelie bin in CCTV footage.

او ادعا کرد که او در مرگ او درگیر نیست و یک مرد مرموز او را در منطقه نزدیک شده است و پیشنهاد پاداش نقدی برای دفع یک بدن.

Rocky Marciano Price was sentenced to a minimum 16 years (PA)
سنگي مارسيانو قيمت بهحداقل 16 سال (PA)محکوم شد ( PA )

هیئت منصفه حساب پرایث را رد کرد و به اتفاق آرا او را گناهکار شناخته، دقیقاً یک سال پس از ناپدید شدن بیربک.

قاضی شنیده است که قیمت اوتیسم و مشکلات یادگیری اما گفت این بهانه و یا توضیح رفتار خود را.

سارا بیربک، دختر لیندزی، در بیانیه قربانی خود به دادگاه گفت که مادرش دستیار تدریس در سطح بالاتر است و "طعنه آمیز این است که او می خواهد به پسران یمثل متهم آموزش داده و بهترین تلاش خود را برای کمک به او".

او افزود: "این واقعیت است که او ما را ساخته است به دادگاه آمده و گوش دادن به هر جزئیات گرافیکی از قتل مادر من زمانی که او می توانست ما را نجات دهد این درد با تبرک گناه کار نابخشودنی است."

در خارج از دادگاه، پدر پرایمز، کریدی، استدلال می کرد که هیچ مدرک DNA برای پیوند پسرش به قتل واقعی وجود دارد.

او گفت: "پسر ما بی گناه است، او ظرفیت ذهنی برای صدمه زدن به کسی را. ما نمی خوایم از جنگیدن دست بکشیم، اگر همه زندگی مون رو بگیره، تا این مرد دیگه رو پیدا کنیم."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب