Lethbridge رئیس پلیس تماس اتهامات علیه او را "احمق" را اخراج شکایت افسر

Lethbridge موقت رئیس پلیس صحبت کردن و پس از اخراج از شکایت تسلیم در برابر او توسط یک افسر 2019.شکایت ثبت شده ت

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

Lethbridge موقت رئیس پلیس صحبت کردن و پس از اخراج از شکایت تسلیم در برابر او توسط یک افسر 2019.

شکایت ثبت شده توسط زمان neis خدمات عضو Sgt. Jason Moulton ثبت شده در Aug. 7, 2019 و ذکر "استبدادی و رفتار قلدری در طی نزدیک به یک سال است."

Moulton شکایت شد و سپس در برابر معاون رئیس اسکات جنگل و رئیس سابق Rob Davis, قبل از دیویس' استعفا و جنگل منصوب موقت رئیس on Sep. 15, 2019.

Moulton زمینه های متعدد سوء رفتار شکایت علیه جنگل.

ادامه مطلب: Lethbridge رئیس پلیس آدرس اتهامات سمیت ناراضی افسران در نیروی

پلیس کمیسیون گفت: آن را در حوزه وظایف خود به بررسی شکایت و که یک رئیس پلیس باید بررسی شکایت علیه معاون رئیس که به معنی جنگل را برای بررسی خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از آن کمیسیون را رد کرد و قلدری و آزار و اتهام علیه جنگل و Moulton به دادگاه تجدید نظر تصمیم به اجرای قانون بررسی هیئت مدیره (LERB).

این LERB ارسال آن به کمیسیون برای بررسی در ماه آوریل است.

در بیانیه ای به, اخبار جهان, Simon Griffiths صندلی از neis کمیسیون گفت: کمیسیون "به دنبال این روند با توجه به قانون پلیس" در مسیر به رد اتهامات در شب چهارشنبه.

ادامه مطلب: Lethbridge رئیس پلیس پاسخ به مسابقه تنش ها در آمریکا

پس از تصمیم گیری شنبه شب جنگل منتشر شد بیانیه ای از طریق LPS در روز پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"من احساس خشنودی در اخیر اخراج توسط neis کمیسیون از گذشته باقی مانده و شکایت علیه من توسط Sgt. Jason Moulton," جنگل گفت: در انتشار.

"من خوشحال هستم که این کمیسیون در بر داشت شکایت کرده اند بیهوده و بیمعنی و بیشتر فاقد هر گونه پایه و اساس ارجاع به وزیر دادگستری برای بررسی است. اما من خیلی تعجب در این نتیجه. یک شکایت های مربوط به ساخته شده علیه من توسط Sgt. Moulton مورد بررسی قرار گرفت توسط دو سازمان های خارجی (آلبرتا جدی Incident Response تیم و رئیس پلیس از Tsuut'ina ملت Police Service.

"در این دوره از این تحقیقات به شرح زیر زبان مورد استفاده برای توصیف Sgt. Moulton اتهامات... نشد... محض داستانی... هیچ مدرکی وجود ندارد."

جنگل اضافه شده او امیدوار است که با اخراج از شکایت "این neis خدمات اجازه خواهد داشت برای حرکت رو به جلو در تلاش های ما برای کشت تعصب-رایگان پلیس در جامعه ما بدون حواس پرتی از اساس شکایت علیه رهبری آن است."

ادامه مطلب: مطالعه می یابد اعضای neis خدمات ناراضی با رهبری

اما neis رئيس جمهور انجمن جی McMillan گفت: او را باور نمی کند اخراج خواهد کرد و از این موضوع.

"در این مثال اجرای قانون بررسی هیئت مدیره کارگردانی یک تحقیق انجام شده توسط پلیس کمیسیون [و] به بهترین دانش من که تحقیق و تفحص انجام شد و نه قبل از آن اخراج شد به عنوان بیهوده و بیمعنی" او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این کمی مبهم و من مطمئن هستم که چگونه راحت پلیس کمیسیون است با آنچه در حق آنها انجام دهد و آنچه را که آنها موظف به انجام" McMillan اضافه شده است. "اما در نهایت آن است که مسئولیت خود را به اطمینان حاصل شود که مناسب و عادلانه و بی طرفانه بررسی انجام شده است.

"اینکه آیا یا نه آنها باید مهارت ها و ابزار برای انجام این کار خود باقی مانده است دیده شود اما نیست که آنها را مانع از برون سپاری است که به افرادی که می دانند چگونه به انجام چنین تحقیقات است."

Griffiths گفت: این کمیسیون را انجام علت سعی و کوشش در یک فرایند است که شامل درخواست اطلاعات اضافی درباره شکایت از Moulton که دریافت کرده بود در ژوئن 6.

"این کمیسیون برگزار شد یک جلسه ویژه در 10 ژوئن به در نظر گرفتن شکایت از جمله اطلاعات اضافی" Griffiths گفت. "بر اساس ژوئن 10 جلسه بحث و گفتگو یک نظر فراخوانده شد و تصمیم به رد شکایت تصویب شد در [روز شنبه] شب جلسه کمیسیون."

ادامه مطلب: Neis بررسی مرگ ناگهانی در نظارت مصرف سایت

McMillan گفت: اخبار جهانی که او را باور نمی کند کار انجام شده توسط این کمیسیون می تواند به عنوان یک تحقیق که آنچه در آن بود توسط دستور LERB به انجام.

"گزینه وجود دارد در دسترس است و من انتظار دارم که یکی از آنها — که به احتمال زیاد خواهد شد به دنبال — می تواند یک درخواست تجدید نظر به LERB," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

McMillan گفت که او معتقد است این وضعیت می تواند به تنظیم یک مشکل سابقه برای LPS اعضای یکی است که می تواند تاثیر, آیا آینده افسران جلو آمده و با شکایت.

"هنگامی که شما یک شرایط که در آن یک عضو و یا حتی یک قربانی بالقوه است خجالت و یا خجالت در مرتب کردن بر اساس یک شیوه عمل می کنند به نوعی از آنها را مانع از آمدن به جلو با نگرانی های دیگر," او گفت:.

"و آن را قطعا می تواند مانع دیگر از اعضای علاقمند به گام رو به جلو است."

McMillan گفت که او معتقد است مراحل باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که در آینده شکایت توسط ماموران پلیس به کار گرفته شده در بیشتر سازمان یافته و شفاف صورت گیرد.

"پلیس انجمن در سراسر استان که در واقع درخواست برای تغییرات به این نوع از فرآیندهای برای بیش از یک دهه و تغییرات به قانون پلیس که دستور افزایش سطح پاسخگویی و شفافیت" او گفت:.

این LPS گفت: جنگل نمی خواهد در دسترس ساخته شده برای مصاحبه در مورد این موضوع.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن