لگو منتشر بتمن جدید 1989 Batwing مجموعه ای در روز بتمن - CNET

بنگر لگو بتمن جدید 1989 Batwing.لگو لگو مقدس، بتمن! روز شنبه -- که روز بتمن نیز هست -- لگو مجموعه جدید بتمن ۱

توسط SALAMNEWWS در 30 شهریور 1399
batlego

بنگر لگو بتمن جدید 1989 Batwing.

لگو

لگو مقدس، بتمن! روز شنبه -- که روز بتمن نیز هست -- لگو مجموعه جدید بتمن ۱۹۸۹ باتوینگ را از فیلم بتمن اصلی کارگردان تیم برتون اعلام کرد.

بات وینگ خودروی رزمی هوایی سفارشی شخصی بتمن بود. در فیلم برتون هنگامی که جوکر به رژه ۲۰۰ سالگرد Gotham حمله کرد، بتمن از بات وینگ خود برای دفع بادکنک های مرگبار جوکر که پر از یک ماده شیمیایی معروف به اسمیل بود استفاده کرد که همه را در میان جمعیت می کشت.

مجموعه جدید بتمن ۱۹۸۹ بات وینگ دارای ۲۳۶۳ قطعه و اندازه گیری ۴" (۱۱ سانتی متر) بالا، ۲۰" (۵۲ سانتی متر) طول و ۲۲" (۵۸ سانتی متر) عرض است. همچنین با سه Lego minifigures مینی فیگور لگو از جمله بتمن، جوکر با پوشیدن لباس جایگزین خود را، و یکپارچهسازی با سیستمعامل boombox حمل جوکر henchman می آید.

batmanlego3batmanlego3

بتمن، جوکر، و یک سرچمن حامل بومباکسی یکپارچهسازی با سیستمعامل با مجموعه می آیند.

لگو

Batwing دارای کابین خلبان است که باز می شود، یک کانوپی قابل جابجایی روشن، و فلپ بال آئودینامیکی قابل نمایش است. بات وینگ همچنین مجهز به مسلسل های کوچک و پرتاب موشک است.

یک زن و شوهر از فیلم بتمن تخم مرغ عید پاک در مجموعه مانند یک صفحه نمایش شامل بالن گاز جوکر به عنوان در فیلم دیده می شود و برچسب موتور خفاش بر روی موتور Batwing گنجانده شده است.

batwingbatwing

بت وینگ بتمن واقعاً یک اثر هنری است.

لگو

مجموعه همچنین دارای یک موضع است که ویژگی های آمار فنی Batwing است. طرفداران همچنین می توانند لگو 1989 Batwing بر روی دیوار خود را به لطف آجر خاص است که شامل به طور امن سوار قطعه به پایان رسید مانند یک اثر هنری نمایش داده شده است.

خرده فروشی های لگو بتمن۱۹۸۹ باتوینگ به قیمت ۲۰۰ دلار (حدود ۱۵۵ پوند، AU$۲۷۴) و در ۱ نوامبر در دسترس خواهد بود. (اعضای VIP لگو می توانند آن را زودتر در تاریخ 21 اکتبر خرید.)

این اولین مجموعه لگو نیست که به فیلم بتمن برتون در سال ۱۹۸۹ با بازی مایکل کیتون در نقش بتمن/بروس وین و جک نیکلسون در نقش جوکر ادای احترام می کند. لگو در سال ۲۰۱۹ مجموعه ای را برای بت موبایل بتمن ۱۹۸۹ منتشر کرد تا سیمین سالگرد فیلم را جشن بگیرد. Lego released a set for the Batman 1989 Batmobile

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن