کنی 'قصد' ساخت COVID-19 واکسن اجباری اگر کسی در دسترس می شود

آلبرتا دولت هیچ برنامه ای برای ایجاد تلقیح اجباری یا اگر زمانی که مورد تایید COVID-19 واکسن در دسترس می شود, ل

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

آلبرتا دولت هیچ برنامه ای برای ایجاد تلقیح اجباری یا اگر زمانی که مورد تایید COVID-19 واکسن در دسترس می شود, لیگ برتر جیسون کنی گفت: شنبه شب.

برتر ساخته شده از اظهار نظر در حالی که پاسخ دادن به سوالات در طول یک Facebook livestream که برای او پیوست این استان افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw, به عنوان به خوبی به عنوان اعضای کابینه خود را.

"شده است وجود دارد برخی از اطلاعات غلط است که دولت به تازگی به تصویب یک قانون که نیاز به واکسیناسیون اجباری — که کاملا خلاف واقع است," او گفت:. "است که فقط یک اسطوره.

"حقیقت این است که از سال 1910 بهداشت عمومی عمل می کنند و یا آن قانون قبلی تا به حال توانایی نیاز به تلقیح اجباری. که تا آنجا که ما می دانیم که هرگز استفاده شده است و قطعا دولت به هیچ وجه قصد ساخت آن الزامی است."

ادامه مطلب: 72 درصد از کانادایی ها حمایت اجباری coronavirus واکسن نظرسنجی ایپسوس نشان می دهد

با این حال آقای کنی گفت: اگر امن واکسن تهیه شده و مورد تایید دولت خود را "به شدت تشویق مردم به استفاده از آن را به عنوان ما در فصل آنفولانزا."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برتر اضافه شده است که او را درک وجود دارد "برخی از مردم [که] به هر دلیل آنها — دلایل فردی — ممکن است را انتخاب کنید نه به شرکت کنند."

"ما صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد علمی در این," او اضافه شده است.

اکثر مردم 'مشتاقانه" در انتظار واکسن: کارشناس

دکتر Lynora Saxinger یک پزشک متخصص در بیماری های عفونی در دانشگاه آلبرتا گفت: اخبار جهانی است که به طور معمول از او انتظار می رود وجود خواهد داشت بدون نیاز به قیمومیت یک واکسن چرا که "بسیاری از مردم مشتاقانه در انتظار آن به منظور کاهش ریسک خود و محافظت از دیگران و کمک به ما برای به دست آوردن مجدد یک مطلب عادی احساس جامعه است."

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"پس از همه, آن را یک بیماری است که حداقل 10 برابر کشنده تر از آنفولانزا و یا سرخک و ما انتظار داریم که 70 تا 80 درصد از افراد آلوده اگر همه چیز بدون کنترل" او گفت:. "در همان زمان من فکر می کنم همه گیر شده و دقیقا چگونه قطبی برخی از موضوعات می توانید و گسترش سریع اطلاعات غلط.

"اگر کمتر از محدوده ما نیاز دارید — است که به احتمال 70 تا 80 درصد در حال حاضر به واکسینه شود ما نیاز به نگاهی به همه گزینه ها."

Saxinger گفت: یکی از این گزینه ها می تواند افزایش آموزش و پرورش است.

"حمایت و مشوق استفاده شده است با موفقیت در برخی از اماکن و موظف واکسیناسیون در دیگران, اما شما نیاز به دانستن" چرا " برای تصمیم گیری در بهترین رفع," او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در پایان روز انتخاب به قبول یک واکسن است که ثابت شده است به امن و موثر است و خطر بهداشت عمومی — شما به وضوح به خطر انداختن دیگران با انتخاب خود را پس از واکسیناسیون الزامی است خارج از بحث است."

Saxinger اشاره کرد که او معتقد است که اکثر مردم در حال پذیرش واکسن و آن را آوازی اقلیت که مخالف آنها.

"افرادی که واقعا مردد اغلب فراموش خوب اگر کسی طول می کشد زمان برای شنیدن نگرانی های خود و تعامل با آنها supportively و است که نیاز به ساخته شده است در از شروع" او گفت:.

"راستش به عنوان یک پزشک بیمارستان مبتنی من می خواهم به پوشش برای یک COVID-19 واکسن با تمام خانواده من در روز 1."

Hinshaw می گوید واکسن پیشرفت باور نکردنی'

در طول یکشنبه شب زنده livestream Hinshaw گفت که او آگاه است از 10 مختلف واکسن که در حال حاضر در فاز آزمایشی خود را با افراد بشر.

"یکی از کسانی که در کانادا و ما در حال رفتن به تماشای واقعا از نزدیک ببینید که چگونه آن را انجام," او گفت:. "بدیهی است که یکی از عناصر مهم این است که چگونه موثر کسانی که واکسن در حفاظت از مردم و همچنین دیگر عامل کلیدی است چگونه امن هستند.

"اینها دو چیز است که در حال بررسی در حال حاضر. علاوه بر آن 10 است که در آزمایشات انسانی وجود دارد چندین نفر دیگر که در حال کار را از طریق دیگر تست مراحل مانند مدل های حیوانی."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Hinshaw گفت: پیشرفتی که در تلاش برای توسعه یک واکسن است که "باور نکردنی" با توجه به این که این بیماری همه گیر ناشی از رمان coronavirus است که تنها چند ماه.

ادامه مطلب: محققان 'اعتماد به نفس' واکسن برای coronavirus توسعه یافته خواهد بود

با این حال او اشاره کرد که روند توسعه امن واکسن و گرفتن آن را تایید زمان طول می کشد و او معتقد است که یک واکسن نمی خواهد آماده شود تا 2021 در اولین.

"حتی اگر یکی یا بیشتر از این کارآزمایی های بالینی نشان می دهد وعده آنها با گروه های نسبتا کوچک از مردم — در صد — در حال حاضر از آنجا که ما برای اولین بار نیاز به مطمئن شوید که آنها امن و موثر با کوچکتر گروه" Hinshaw گفت. "سپس شما نیاز به پوسته پوسته شدن و بزرگتر انجام آزمایش برای اطمینان از ایمنی در گروه های بزرگتر و سپس بسته به نوع واکسن برخی از واکسن ها ممکن است مشکل تر برای تولید در مقادیر زیاد از دیگران است.

"بنابراین بخش پژوهش و پس از آن وجود دارد آن را به بازار بخشی که طول می کشد بسیار کمی از زمان هنگامی که شما شناسایی واکسن نشان می دهد که اکثر وعده."

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن ممکن است دیدن کامل بازگشت به حالت عادی: سابق, Manitoba افسر بهداشت

Hinshaw اضافه شده است که او هنوز مطمئن شوید که وجود دارد یک واکسن در حال آزمایش در حال حاضر که frontrunner اما گفت: مرحله آزمایش واکسن در حال حاضر در "دلگرم کننده است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب