جیم کری برای بازی جو بایدن در شنبه شب زنده - CNET

بازیگر نقش جیم کری به عنوان شرور دکتر رباتنیک در سونیک فیلم جوجه تیغی.تصویر ویدئویی توسط CNET با نامزدی جو با

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
jim-carrey-sonic-the-hedgehog-movie.png

بازیگر نقش جیم کری به عنوان شرور دکتر رباتنیک در سونیک فیلم جوجه تیغی.

تصویر ویدئویی توسط CNET

با نامزدی جو بایدن برای ریاست جمهوری آمریکا، تنها موضوع زمان بود که Saturday Night Live سریال زنده طرح-کمدی ان بی سی شنبه شب لایو یک ستاره را برای بازی در نقش او بازی کند.

شنبه شب زنده روز چهارشنبه اعلام Jim Carrey کرد جیم کری بازیگر-کمدین نقش معاون سابق رئیس جمهور و امیدوار کنونی ریاست جمهوری برای فصل ۴۶ آینده را بازی خواهد کرد.

لورن مایکلز تهیه کننده SNL به کرکس گفت: «علاقه ای از طرف او وجود داشت و بعد ما پاسخ مثبتی دادیم.» "اما آن را به بحث در مورد آنچه که گرفتن بود پایین آمد. او بخشی از انرژی و قدرت را خواهد داد و امیدوارم خنده دار باشد.»

از افراد مشهور قبلی برای Jason Sudeikisبازی بایدن می توان به جیسون سودیکیس ، کوین نیلون، جان مولانی و اخیراً بازیگر نقش وودی هارلسون اشاره کرد.

SNL همچنین فصل جدید را با پنج نمایش متوالی در ۳، ۱۰، ۱۷، ۲۴ و ۳۱ اکتبر آغاز خواهد کرد. این اولین بار در تاریخ طولانی این نمایش است که این بسیاری از قسمت های پشت به عقب را خواهد داشت.

"من این تصمیم را زود گرفتم در ... که ما کاری را انجام می دهیم که قبلاً انجام نداده بودیم، که پنج نمایش پشت سر هم بود.» او می گوید: «چون چهار مناظره وجود دارد و بعد هالووین است و این آخر هفته قبل از انتخابات است. و متاسفانه، اگر انتخابات تمدید شود، آنوقت ما شش یا هفت نمایش پشت سر هم انجام خواهیم داد.»

این نمایش همچنین اعلام کرد که سه کمدین جدید - لورن هولت، پانسی جانسون و اندرو دیسموکز - برای فصل جدید به بازیگران اضافه شده اند.

در راستای پروتکل دوری اجتماعی، این نمایش همچنین مخاطبان محدودی در استودیو در مرکز راکفلر در شهر نیویورک خواهد داشت، و «از نزدیک با تیم فرماندار کومو کار خواهد کرد.»

SNL اولین نمایش فصل جدید خود را در ان بی سی در تاریخ 3 اکتبر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن