Iqui قلم به اندازه 360 دوربین برای به اشتراک گذاری اجتماعی ساده است و این همه -- CNET

وکنوس ایکوی 299 دلاری برعکس چیزی است که من آمده ام تا از یک دوربین 360 درجه انتظار داشته باشم. این دوربین تو

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
vecnos-iqui وکنوس

ایکوی 299 دلاری برعکس چیزی است که من آمده ام تا از یک دوربین 360 درجه انتظار داشته باشم. این دوربین توسط ریکو-اسپینف وکنوس و تیمی که اولین دوربین مصرف کننده ۳۶۰ را به نام ریکو تا ایجاد کرد توسعه یافت. شما می توانید ببینید که DNA دوربین در Iqui (تلفظ ee-kwee) و آنچه ساخته شده بازگشت ویژه Theta در سال 2013 چیزی است که باعث می شود Iqui منحصر به فرد در سال 2020: سادگی.

Theta اصلی در اصل یک دوربین عکس فوری 360 بود. شما آن را روشن، فشار شاتر و آن را ایجاد یک تصویر کروی هنگامی که شما آن را از طریق برنامه تلفن همراه یا دسکتاپ خود را لوله. در آن زمان شما نمی توانستید تصاویر را به طور مستقیم در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و صادقانه بگویم، شما هنوز هم نمی توانید واقعا. Theta Theta evolved تکامل یافته را به یک پلت فرم قدرتمند تر برای ایجاد 360 محتوا در حالی که Iqui به نظر می رسد در تلاش برای بازپس گیری احساس عکس فوری از اصلی. قیمت های بین المللی در حال حاضر در دسترس نیست، اما ۲۹۹ دلار به حدود ۲۳۰ پوند یا AU$۴۱۰ تبدیل می شود.

لنزهای بیشتری دارد اما در واقع کوچکتر است

Theta با استفاده از دو لنز بزرگ برای ایجاد تصاویر کروی. جمع و جور بود و شما می توانستید آن را در جیب خود جا دهید اما ضخیم و سنگین بود و می دانستید که آنجاست. ایکوی چهار لنز دارد -- سه لنز در اطراف بیرون و یکی در بالا -- و اساسا به اندازه یک نشانگر شارپ ضخیم است. شما به راحتی می توانید آن را به جیب یا کیف پول خود را لغزش.

Iqui دارای سه دکمه قدرت، حالت عکسبرداری (عکس یا ویدئو) و انتشار شاتر است. روشن کردن آن و شما می توانید یک عکس و یا ضبط تا 30 ثانیه از ویدیو، اگر چه ویدیو نقطه واقعا نیست. حداقل نه به معنای سنتی.

vecnos-iqui-2vecnos-iqui-2وکنوس

آن را برای اجتماعی ساخته شده است

ایده این است که شما یک عکس می گیرید و سپس آن را از طریق برنامه Iquispin به گوشی خود منتقل می کنید (هر عکس 360 درجه ای با برنامه کار خواهد کرد اگر می خواهید آن را امتحان کنید). هنگامی که شما در برنامه باشید، گزیده ای از قالب ها وجود دارد که عکس 360 شما را به یک ویدئو MP4 تبدیل می کند که 8 تا 14 ثانیه طول دارد. اساسا عکس را با استفاده از اسپین ها، پیچ و تاب ها و حرکت های دیگر بی جان می کند تا نگاهی به همه چیز و همه افراد عکس به شما بیند. کلیپ ها از نظر اندازه و طول کوچک هستند و یک نوع فایل مشترک هستند که می تواند بر روی هر پلت فرم اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

جفت شدن با گوشی شما یک ضربه محکم و ناگهانی است

هر مانعی برای استفاده از یک محصول مانند این آن را در خطر فوری پایان دادن به کشو قرار می دهد. جفت شدن قطعا ً یک مانع مکرر است که پیش می آید. به عنوان مثال GoPro مدتی تلاش کرد تا اتصال دوربین هایش به گوشی شما آسان شود. در حال حاضر این روند کمی بیش از ضربه زدن به چند بار بر روی صفحه نمایش تلفن خود را. اونجا جاييه که وکنوس با آيکي هستن

دوربین را روشن می کنید، برنامه را باز می کنید، دوربین را نزدیک گوشی تان می کنید و روی Connect در برنامه ضربه می بزنید و کارتان تمام می شود. با برنامه شما می توانید آنچه را که بر روی دوربین ذخیره شده است را به دستگاه خود دانلود کنید تا شما می توانید ویرایش کنید (و با ویرایش منظورم اعمال یک قالب است) و سپس کلیپ خود را به اشتراک بگذارید. رندرها سریع اتفاق می افتند و اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، می توانید به سرعت تصاویر را برای به اشتراک گذاری صادر کنید. این برنامه همچنین به شما اجازه می دهد تا دوربین را از راه دور کنترل کنید.

بزرگترین مانع قیمت است

من عکس ها و فیلم های ۳۶۰ درجه ای را دوست دارم اما علاقه ای به ویرایش آن ها ندارم. يه دوربين مثل وکنوس ايکوي چيزيه که من ازش استفاده ميکنم و بچه هام هم همينطور مثل معادل 360 دوربین فیلم فوری است: ساده و سرراست با نتیجه ای قابل شار است که با یک عکس فوری اساسی از گوشی شما متفاوت است. و من حتی هنوز از تمام ویژگی ها استفاده نکرده ام چون تا به روز رسانی برنامه در ماه اکتبر در دسترس ن خواهند بود. هنگامی که Iqui در دسترس است در تاریخ 1 اکتبر، آن را 299 دلار خواهد بود و یک مورد شارژ سفر به شما 98 دلار دیگر اجرا زمانی که آن را در ماه نوامبر می رسد.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن