غذاهای غیر ممکن وارد کانادا به عنوان بخشی از ادعا با COVID - CNET

ورود به سال 2020، همه چیز مبتنی بر گیاه روند #1 در مواد غذایی بود و هر دو برگر و سوسیس در داخل بخش به نظر می ر

توسط SALAMNEWWS در 18 شهریور 1399

ورود به سال 2020، همه چیز مبتنی بر گیاه روند #1 در مواد غذایی بود و هر دو برگر و سوسیس در داخل بخش به نظر می رسید آماده برای لحظه تسلا خود را: نوسان بزرگ به جریان اصلی برای اثبات شک کنندگان و کوتاه تر اشتباه است. اما COVID-19 اساسا تغییر خطوط روند، تعطیل اکثر رستوران ها، زنجیره تامین مواد غذایی crimped و مصرف کنندگان پریشان از بسیاری از مسیر قبلی خود را. حالا چي؟

پت براون، بنیان گذار و مدیر عامل شرکت غذاهای غیرممکن می گوید: «۹۵٪ از کل کسب و کار ما در ماه مارس در رستوران ها بود، بنابراین ما طرحی را که قبلاً مجبور بودیم در خواربارفروشی ها بیرون بزنیم، تسریع کردیم.» او می گوید: «حالا ما در بیش از ده هزار خواربارفروشی هستیم. که توسط شیوع COVID کاتالیز شد." شواهد بیشتر از آن نوسان در اعلام غیر ممکن از در دسترس بودن در مواد غذایی کانادا و رستوران ها دیده می شود, همراه با هدف نرم راه اندازی محصولات غیر ممکن است.

Impossible beef at Ufficio in Toronto

ایوانا راکا، سرآشپز اجرایی در اوفیچیو در تورنتو، برگر زمینی غیرممکن را در آگنولوتی به عنوان بخشی از حرکت غیرممکن برای ورود به بازار کانادا به نمایش خواهد گذاشت، اما خرده فروشی روز را حمل می کند تا رستوران ها عادی شوند.

غذاهای غیر ممکن

چشم انداز گوشت های مبتنی بر گیاه به طور کامل ورود به جریان اصلی همراه با یک داستان جانبی جالب: رشد در مورد COVID تخم ریزی موج جدیدی از وگان ها و گیاه خواران نیست, اما تغییر سستی در میان گوشت خواران. براون می گوید: «ما چیزی در برابر وگان ها و گیاه خواران داریم.» اما تنها مصرف کننده ای که از نقطه نظر ماموریت به آن اهمیت می دهیم کسی است که در غیر این صورت گوشت را از یک حیوان می خرد.

Impossible burger 12 ounce packs at WegmansImpossible burger 12 ounce packs at Wegmans

نمایش خرده فروشی مانند این در بازار وگمن شده اند تاکید شتاب توسط غذاهای غیر ممکن از COVID - 19 همه گیر بازنورسی صحنه رستوران است که 95 ٪ از کسب و کار این شرکت شده بود.

غذاهای غیر ممکن

هر کسب و کار سال 2020 صرف تخمین آنچه عادی جدید در بخش خود به نظر می رسد. براون با ادعای اینکه داده های فروش خواربار اکنون نشان می دهد که اکثریت زیادی از خریدهای غیرممکن گوشت حیوانات را از دریافت پرداخت دست انداز می کند، می گوید: «ماموریت ما این است که تا سال ۲۰۳۵ به طور کامل جایگزین حیوانات به عنوان یک فناوری غذایی شود.» «جدی میگوییم؛ تیر تاریخ فقط یک راه به اینجا می رود.»

مدیر عامل غیر ممکن پت براون به اشتراک گذاشته بسیاری از به روز رسانی های بیشتر در وضعیت کسب و کار خود را با CNET برایان Cooley در ویدیو بالا.

now-what-live-with-telemedicine-00-26-07-17-still001now-what-live-with-telemedicine-00-26-07-17-still001

در حال حاضر چه یک سری مصاحبه ویدئویی با رهبران صنعت، افراد مشهور و تاثیرگذار است که روند تاثیر کسب و کار و مصرف کنندگان در میان "عادی جدید" را پوشش می دهد. همیشه تغییری در دنیای ما وجود خواهد داشت، و ما اینجا خواهیم بود تا در مورد چگونگی حرکت به همه چیز بحث کنیم.

اطلاعات موجود در این مقاله تنها برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی است و به عنوان مشاوره بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه با پزشک یا سایر ارائه دهندگان خدمات درمانی واجد شرایط در مورد هر گونه سوالی که ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی داشته باشد مشورت کنید.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب