'غیر قانونی و بی پروا': پلیس لندن شکستن شب سوم از مستند احزاب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس لندن با صرف یک سوم شب در تلاش برای شکستن تجمعات غیر قانونی به عنوان سرمایه ترین افسر ارشد عهد را سخت تر بر حوادث است که در ادامه به دست انداختن coronavirus محدودیت.

"بزرگ خیابان احزاب غیر قانونی و بی پروا گفت:" Metropolitan Police commissioner Dame Cressida ، "این حوادث باید اتفاق می افتد."

نظرات او آمد و پس از تلاش ماموران برای خاموش کردن بدون مجوز موسیقی در غرب لندن هارو جاده در بعد از ظهر جمعه در حالی که دیگران در Newham یافت غیر قانونی اسلحه گرم در حالی که حضور دیگری را جمع آوری.

حوادث به دنبال دو شب از خشونت در پایتخت: روز چهارشنبه ده ها تن از ماموران مجروح شدند پس از حمله آنها به عنوان تلاش برای نزدیک کردن غیر قانونی در Brixton در حالی که روز پنج شنبه پلیس بودند حلیم در حالی که تلاش برای شکستن یک خیابان در ناتینگ هیل.

نوشتن در آفتاب روزنامه Dame Cressida گفت: "افسران آشنا شدم این هفته بودند آماده مقابله با هر آنچه که آنها با آن مواجه هستند. صدها نفر آماده در کیت کامل باید وجود داشته باشد خشونت آمیز و تهاجمی جمعیت برای مقابله با.

"پیام من به کسانی که در thuggery و جنایی آسیب عواقب را به دنبال خواهد داشت."

کلمات او را تکرار می شد توسط پلیس مت فرمانده بس جاوید در صبح روز شنبه گفت که نیروی خود بود "انجام یک کار بسیار خوب در برخی از شرایط دشوار است".

او گفت BBC صبحانه: "ما در حال رفتن به دستگیری ما راهی برای خروج از موقعیت های شبیه به این, اما آنچه که من می تواند در مورد روشن است که اگر این شرایط فراموش فرود به هرج و مرج و خشونت و اختلال است که کاملا غیر قابل قبول ما را بسیار دقیق تر و قوی موقعیت."

و او اضافه کرد: "این جوامع هستند که بسیار ناراحت بود تا آنجا که پلیس هستند. این است که خیلی بیشتر در مورد تاثیر آن در آن جوامع است که این افراد زندگی می کنند."