من روشن به گوگل پرداخت از سامسونگ پرداخت و نیست و به عقب نگاه کرد - CNET

سامسونگ پرداخت کرده است یکی از ویژگی های standout. Lexy Savvides/CNET با گاه به گاه غیر از بازیابی یک کارت اع

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399
samsungpay-s8-2

سامسونگ پرداخت کرده است یکی از ویژگی های standout.

Lexy Savvides/CNET

با گاه به گاه غیر از بازیابی یک کارت اعتباری از من کیف پول من به سختی به داخل کیف من از اواسط ماه مارس زمانی که من شروع به کار از خانه و سرپناه در محل. یک بازوی من عینک آفتابی آویزان lazily بر طرف بعدی به نرم تمیز کردن پارچه که هم بخور بیش از لبه. آن را فقط coronavirus مستند است که من تبدیل به کیف خوب به جلال عینک آفتابی ایستاده است. این هم یک تجدید تکیه بر پرداخت تلفن همراه است که می بیند مرا ترک کیف پول من پشت تر از همیشه قبل از.

در اینجا یکی دیگر را تغییر دهید: Samsung Payکه من استفاده می شود برای نزدیک به پنج سال از وجود آناست که من استفاده می شود به تبلیغ برای خانواده و دوستان است که من یک بار نوشت: من "احساس می کنم مثل یک ستاره راک" -- است که دیگر من برنامه پرداخت ، من به تازگی رها شده و آن را برای گوگل پرداختو من به عقب نگاه کرد. چرا ؟ این همه در انگشت شست.

قبل از من توضیح دهد که چرا من ساخته شده سوئیچ, من می خواهم به من دلبستگی به پرداخت تلفن همراه روشن -- و به همین دلیل سامسونگ پرداخت به خصوص قانع کننده بود. من به دنبال پیشرفت های عمده ای در این زمینه از سال 2009 قبل از سامسونگ پرداخت وجود داشته است. به یاد داشته باشید کسانی که clunky اولین تلاش در تکان دادن تلفن همراه بیش از یک برچسب RFID گیر بر روی یک کارت پرداخت ترمینال ؟ من انجام دهد. چگونه در مورد cringey "دست انداز" بین دو گوشی به انتقال وجوه بیش از پی پال ؟ من یکی از اولین به آن را امتحان کنید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل در حال کار بر روی یک کارت بدهکاری

6:56

از آن پس من untangled اغلب گیج کننده تعاریف از "تلفن همراه پرداخت" و بررسی بازیکنان بزرگ از روز -- از جمله داعشیک Verizon, AT&T و T-Mobile سرمایه گذاری است که به زودی (و طبعا) تغییر نام آن است.

زمانی که سامسونگ پرداخت برای اولین بار وارد صحنه شدندآن را به حال یک چیزی است که آن مجموعه جدا از اپل پرداخت و آندروید, پرداخت, گوگل, پرداخت, را پیشرو. سامسونگ پرداخت شد-و هنوز هم هست-تنها پلت فرم پرداخت تلفن همراه است که با این نسخهها کار میکند تقریبا هر اعتباری کارت خوان نه تنها پایانه های پرداخت است که پشتیبانی از NFC کوتاه برد سیستم ارتباطی مورد استفاده توسط اپل و گوگل پرداخت. که دوم تکنولوژی مغناطیسی امن انتقالچیزی است که باعث می شود کارت اعتباری ابجو بد و کم مایه و آن باقی می ماند سامسونگ پرداخت سس مخصوص.

به دلیل MST پشتیبانی در علاوه بر این به NFC دیدم سامسونگ پرداخت به عنوان سناتور از پرداخت تلفن همراه در مقایسه با گوگل و اپل. به نظر می رسید برای توسعه سریعتر و بیشتر انجام دهید. در سفر به کره جنوبی در سال 2016 من به تجربه سامسونگ پرداخت و پس از آن در حال گسترش از حقه دست اول قبل از آنها آمد به ما. و در سال گذشته زمانی که من را فراموش کرده من کیف پول در خانه و صرف روز با استفاده از Samsung پرداخت که من کیف پولمن starry-eyed و سپاسگزار.

اما در ماه مارس چیزی اتفاق افتاده است که در نهایت به تغییر ذهن من.

money-cash-dollars-stimulus-payments-pay-7139

این روزها بسیاری از کسب و کارهای محلی در حال گرفتن کارت اعتباری و یا NFC شیر به پرداخت تنها.

جیمز مارتین/CNET

نی که شکست این پشت شتر

برای چندین سال مترو لندن تا به شما اجازه ضربه بزنید و گوشی خود را در گردان به خرید یک بلیط یک طرفه. برای بازدید مثل من بر اساس خارج از شهر با استفاده از شیر به پرداخت راحت تر از راه اندازی حمل و نقل کارت و من هرگز به نگرانی در مورد جمع مانده ارزش من صرف نیست.

با استفاده از شیر-به-پرداخت آسان است. شما فقط نگه داشتن گوشی خود را بر روی کارت خوان صبر کنید برای کرایه گیتس برای باز کردن و راه رفتن را از طریق. اما زمانی که من با استفاده از Samsung Pay در کهکشان S20آنها اغلب نمی خواهد باز در اولین تلاش من را وادار به دوباره سعی کنید و یا پیدا کردن یک اپراتور در حالی که من از دوستان و یا خانواده منتظر در طرف دیگر گردان. من احساس خودم نگه داشتن نفس من هر بار من شنود گذاشته ذهنی عبور از انگشتان من است که من نمی خواهد به یکی از منفور ترین چهره ها در زیر زمین: که فرد مسدود کردن دروازه.

چرا من با تلاش بسیار سخت برای این کار ؟ نقطه تمام از تلفن همراه شیر به پرداخت هزینه برای انجام معاملات سریع تر و آسان تر است. نیاز به دوباره سعی کنید و یا sheepishly توضیح به یک اپراتور چرا من گیر کردم در زمان بیشتر از زمان و بدون هیچ زحمتی و نه کمتر.

مشکل من با سامسونگ پرداخت نبود ، در واقع من شکایت در مورد آن را برای سال ها در فیلم های من و نوشته شده است بررسی. با سامسونگ پرداخت شما کش رفتن به باز کردن برنامه. و سپس شما باید به نوع پین یا اعتبار خود را با اثر انگشت یا اسکن عنبیه (در کهکشان مدل) به "بیدار" Samsung Pay نرم افزار. اگر اسکن اثر انگشت کار نمی کند بلافاصله و یا شما تایپ اشتباه پین شما را به تلفن خود را به شما برای انجام بیش از قبل از گسترش آن بیش از ماشین دوباره.

apple-mta-nyc-tap-to-pay-3

نیویورک MTA است که یک سیستم حمل و نقل است که می پذیرد تلفن همراه پرداخت.

بن فاکس روبین/CNET

من هنوز هم می توانید ببینید تحویلدار' نازک عبارات مجبور صبر در چشم ذهن.

در لندن, من شکایت در مورد زیرزمینی تجربه به یک دوست که به من یادآوری است که گوگل پرداخت پرش دوم احراز هویت گام جزئیات من را فراموش کرده بود در مورد. که دلیل به اندازه کافی برای من. به محض این که من شروع به طور منظم با استفاده از Google Pay من نگرانی ناپدید شد. به عنوان طولانی به عنوان کهکشان S20 Plus من شده است با استفاده از قفل شده است (نگاه کنید به زیر) آن را با این نسخهها کار در همه جا که پرداخت NFC پذیرفته شده است. در هر زمان.

Google Pay را از مزیت های بزرگ: سرعت

با گوگل, پرداخت, شما لازم نیست که به کش رفتن خود را به کارت پرداخت نوع دوم پین و یا باز کردن قفل صفحه نمایش با انگشت خود را. آن را خوب به عنوان به زودی به شما به عنوان باز کردن قفل گوشی با استفاده از اثر انگشت خود را و یا یک رمز عبور. که یک لایه از احراز هویت کافی است. (گوگل پرداخت نیاز شما را به استفاده از امن قفل صفحه نمایش است.)

برای برخی از پرداخت های حمل و نقل شما نمی خواهد نیاز به باز کردن قفل گوشی در یک سخنگوی گوگل گفت: هر چند من شده اند با استفاده از حمل و نقل عمومی پس از من ساخته اند روشن است.

البته گوگل پرداخت کرده است یکی از مزیت های بیشتر و در دسترس بودن آن در تمام گوشی های آندروید است که باعث می شود آن را در دسترس تعداد بیشتری از مردم و نه فقط کسانی که با استفاده از دستگاه های سامسونگ.

samsung-gear-s3-samsung-pay

سامسونگ پرداخت و پرداخت تلفن همراه نرم افزار همچنین کار بر روی ساعت های هوشمند.

جاش میلر/CNET

Samsung Pay را پیروزی بزرگ نیست به عنوان مهم به عنوان آن استفاده می شود

زمانی که برای اولین بار آن را راه اندازی در سال 2015 سامسونگ پرداخت تقریبا بی عیب و نقص توانایی برای خرید کالا و خدمات در تقریبا هر پایانه پرداخت ساخته شده من احساس می کنم مثل یک ادراک نخبگان است که می تواند پیشدستی کردن ماشین با یک موج از گوشی من.

من می خواهم به تماشای چهره که به من هشدار داد که "اپل پرداخت نمی کند" تبدیل از بی حوصلگی به هیبت زمانی که سامسونگ گوشی من تا به حال در دست انجام داد که فقط سوخت توسط سامسونگ پرداخت ورود تکنولوژی MST در کنار NFC. سامسونگ ثابت کرد که پرداخت های شیر می تواند کار در سال 2015 قابل اعتماد کافی به ترک کیف پول در خانه (و یا آن را فراموش کرده ام که من سال گذشته).

اما در سال 2020 سامسونگ را پرداخت ace تا آستین مهم نیست که چقدر به من. میلیون ها نفر از فروشگاه ها در حال حاضر پشتیبانی از NFC به خصوص در مراکز شهری که در آن من و من لازم نیست MST سحر و جادو کمک می کند که سامسونگ کار پرداخت که در آن گوگل و اپل نرم افزار نیست. به عادلانه ترین جاهایی که فروشگاه این روزها محدود به فروشگاه های مواد غذایی, هدف, و از ناهار خوری در این روز از مستند.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کهکشان S20 در مقابل S20 Plus: که سامسونگ گوشی برای خرید

8:19

سامسونگ پرداخت هنوز بسیاری از امکانات جانبی است که طیف وسیعی از پاداش امتیاز برای در برنامه خریدهای و شما حتی ممکن است پیدا کردن که MST تکنولوژی کمک می کند تا سامسونگ پرداخت کار در فروشگاه که در آن شما زندگی می کنند. من نیاز دارد اما بسیار ساده هستند. دریافت پرداخت به عنوان یکپارچه که ممکن است دریافت کنید.

من ممکن است به فروشگاه در عنوان بسیاری از آجر و ملات کسب و کار به عنوان من سه ماه پیش اما من که در من زندگی ساده من تکیه بر روی تلفن همراه پرداخت بیش از همیشه است. جایی که من استفاده می شود به زنجیر تمام کیف بیش از شانه من برای رفت و آمد روزانه و آخر هفته jaunts, من در حال حاضر اسلاید گوشی من در جیب من گرفتن من عینک آفتابی و رفتن اعتماد به نفس است که گوگل پرداخت می توانید به آرامی دستگیره من روز به روز نیاز به, بدون, شاشیدن کردن مردم به صف پشت سر من در 6 پا در فواصل. آن را نه let me down نشده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن