چگونه به سازمان دیده بان 2021 Ford Bronco آشکار امشب - Roadshow

فورد آشکار در روز دوشنبه یک معامله بسیار بزرگ برای بسیاری از مردم -- ما گنجانده شده-و در حالی که COVID-19 همه

توسط SALAMNEWWS در 24 تیر 1399

فورد آشکار در روز دوشنبه یک معامله بسیار بزرگ برای بسیاری از مردم -- ما گنجانده شده-و در حالی که COVID-19 همه گیر ممکن است با تاخیر بیضی آبی را فاش کردن جدول زمانی (همراه با فقط در مورد هر چیز دیگری) به همه گیر انجام یک چیز است که باید کار را به خوبی برای شما: دیدن توسن رونمایی زنده همراه با ما.

Coronavirus باعث توسن آشکار می شود معطوف به یک فرمت آنلاین به جای یک خودرو و یا یک رویداد خصوصی, بنابراین در حال حاضر شما می توانید پشت پا زدن خود را بهترین sweatpants در امروز در ساعت 5 بعد از ظهر اقیانوس آرام/8 بعد از ظهر از شرق و تماشای ورق می آیند چه چیزی می تواند جالبترین آمریکا SUV پس از فورد متوقف سیلی Eddie Bauer مدالها در گزارشی در '90s. شاید حتی کولر.

بله وجود دارد که نشت در روز جمعهاما اگر شما مثل ما که بود را به شما و حتی بیشتر به لحاظ روانی امیدوار بشم به تماشای نشان می دهد. ما قطعا خوشحال نیست فقط با یک تصویر و نه باید به شما بود. در واقع اگر شما همه هیجان زده به تماشای شما احتمالا تعجب کنید که دقیقا چگونه شما باید در مورد تماشای فورد خود را آشکار جدید Suv ها. خبر خوب این است که آن را آسان خواهد بود. شما تنها نیاز به نشانه و دوباره این مقاله (و یا این لینک کلیک کنید) و شما خواهید بود در محیط مجازی ردیف جلو همراه با همه ما خودرو روزنامه نگاران.

در اینجا یک عکس به بیرون درز از دو درب توسن فقط به شما نشان می دهد آن را به ارزش گرفتن در مورد هیجان زده.

Bronco6G.com

اگر شما نمی خواهید به تماشای کامل پرده و فقط می خواهید برجسته شما می توانید چک کردن ABC, ESPN, National Geographic channel, و Hulu که تمام خواهد شد پخش قطعه از جشن ها را در برنامه های دیگر. ABC خواهد شد تا در طول Country Music Association "بهترین های متحرک" در حالی که ESPN خواهد هوا در طول SportsCenter. NatGeo نشان خواهد داد تا در پارک ملی: یوسمیتی و Hulu پخش خواهد شد در تمام نقاط مختلف همراه با سرپرستی یک مجموعه از outdoorsy و جاده محتوا. که گفت:, بهترین شرط بندی شما برای گسترده ترین آشکار ارائه خواهد شد را در اینجا-فورد در حال برنامه ریزی یک دیگر ارائه شده در یوتیوب از این شبکه هستند.

اگر شما هنوز هم در حصار در مورد توسن ما به شما ارائه یک مختصر یادآوری است. برای شروع توسن در حال آمدن است به عقب پس از یک ربع قرن وقفه برای پیدا کردن بسیاری از بزرگترین رقبا (Chevrolet Blazer, RamCharger و غیره.) هل دادن تا بابونه. متاسفانه برای فورد جیپ مخاصم است که هنوز هم در اطراف و آن را صرف دخالت دهه جوش دندان خود را خارج از جاده و تبدیل شدن به یک بسیار بیشتر قابل زیستن خودرو. نیز وجود دارد یک جدید و بسیار قانع کننده جدید لندرور مدافع فقط هدف قرار دادن بازار ،

ما می دانیم که جدید توسن نمی خواهد فقط یک مدل آن خواهید بود یک خانواده است. Broncos در دسترس خواهد بود در یک بزرگتر off-roader با فرمت سنتی یک ظاهر طراحی شده و کوچکتر بیشتر متقاطع مانند توسن ورزشی نسخه. بزرگ توسن را جامد محور عقب و مستقل تعلیق جلو و در دسترس خواهد بود بسیار بزرگ با رنگ. آن را یک 7-سرعت انتقال کتابچه راهنمای کاربر گزینه را به عنوان به خوبی به عنوان یک 10-سرعت اتوماتیک و آن را به احتمال زیاد خواهد شد گرفتن قدرت از یک توربوشارژ 2.3 لیتری چهار سیلندر یا اختیاری 2.7 لیتری توربو V6. نوزاد توسن را به اشتراک گذاشتن برخی از سخت افزار آن با فورد جدید فراراما به طور قابل توجهی بیشتر صوفس (جاده) قابلیت وعده داده شده است.

فراتر از آن, شما باید صبر کنید تا بعد از امروز هنگامی که ورق می آید به پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تکمیل خودکار شما نشان می دهد که به بیرون درز Ford Bronco

2:33tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب