'چگونه آنها تروریست ها؟': بریتانیا درمان کرد YPG داوطلبان زیر آتش پس از قانونی مورد کاهش یافته است

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

"یک دقیقه پسر من داده بودن اپل و سلاح توسط دولت و سپس او را در حال طبقه بندی شده به عنوان یک تروریست می گوید:" پل Newey. "این کاملا حقیقی."

49 ساله مهندس, پسر دانیل Newey است که در میان ده ها تن از داوطلبان که پیوست کردی مردم حفاظت واحد (YPG) در سوریه است.

آنها با حمایت بریتانیا و دیگر اعضای رهبری آمریکا در ائتلاف بین المللی برای مبارزه با داعش پس از سال 2014 در افغانستان برپا کرد.

این YPG شد ستایش وزیران برای رانندگی این گروه تروریستی از سوریه و عراق در سال گذشته اما پیروزی بود با سرعت به دنبال یک تهاجم.

ترکیه با توجه به YPG به عنوان یک گروه تروریستی و اگر چه انگلستان, نمی, چند داوطلبان مواجه شده اند اتهامات تروریستی برای مبارزه با و یا آموزش با آن است.

دانیل Newey باقی مانده در سوریه اما پدر و برادر خود را متهم شدند با ترور جرائم در ماه دسامبر.

پل Newey متهم شده بود از تامین مالی تروریسم با ارسال 150 پوند به پسرش در حالی که 19 ساله پسر سام متهم شده بود از کمک به برادر خود.

آنها با توجه به رفتن به دادگاه در ماه اکتبر در کنار دانیل برک سابق سرباز چترباز که در اصل در مبارزه علیه داعش با YPG بین اواخر ژوئن 2017 و 2018.

هیچ اقدام گرفته شد اما او تحت تعقیب قرار بود به صورت "آماده سازی اعمال تروریسم" پس از اتهام تلاش برای بازگشت به پشتیبانی YPG در برابر تهاجم ترکیه به رهبری نیروهای سال گذشته است.

در هفته گذشته خدمات تاج دادستان (CPS) اعلام کرد این امر ارائه هیچ مدرکی علیه این سه نفر است. آن وجود دارد گفت: دیگر "چشم انداز مناسب از محکومیت" اما هیچ توضیح بیشتر داده شده است.

پل Newey گفت: این پرونده است و قرار است در خانواده اش زندگی "در برزخ" و تاثیر خود را در شغل و زندگی شخصی.

او گفت: مستقل است که او و پسرش متوقف شده بود توسط پلیس مسلح در ماه سپتامبر و تا به حال "اسلحه اشاره از ما به سر".

پس از آن زمانی که او دستگیر شد و در 11 دسامبر او سوال شد به مدت سه روز توسط counterterror پلیس و کسی که اعتقاد او به نمایندگی از خدمات امنیتی است.

پلیس پل Newey خانه ضبط تمام دستگاه های الکترونیکی و مورد سوال یکی از دوستان که تا به حال کار خود را ،

"این کاملا سورئال من فقط عادی chap," او گفت:. "من تا به حال پرداخت می شود علاقه زیادی به سیاست قبلا چون من فقط فکر می کردند که مبارزه با داعش."

پل Newey بود به قید وثیقه آزاد شد اما دستور به ثبت نام در یک ایستگاه پلیس دو بار در هفته منتهی به یک دادگاه در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. اما آن را تا اکتبر به تاخیر افتاد و او در سمت چپ در "برزخ" تا CPS با ارسال نامه ای اعلام کرد که در این مورد بود کاهش یافته و در 29 ژوئن.

در حال حاضر آقای Newey و خانواده خود را می خواهید بدانید که چرا این مورد آورده شد در وهله اول پس از هر ترور دادستان مرتبط با YPG شکست خورده بود.

"آن را فقط نمی اضافه کردن" او گفت:. "آنها شده ایم به طوری ناموفق با دیگر تعقیب چرا آنها فقط داده ؟ هیچ کس [در YPG] است برای رفتن به یک خطر به انگلیسی عمومی آنها در حال مبارزه برای یک علت آنها معتقدند در برای محافظت از مردم است. چگونه آنها تروریست ها؟"

سام Newey برادر YPG داوطلب دانیل Newey خارج وست دادستانی دادگاه در 14 فوریه (PA)

آقای برک حقوقی تیم گفت: او معتقد بود CPS تصمیم به رها کردن محاکمه شد و به طور مستقیم مربوط به درخواست خود را برای پیگرد قانونی به افشای "اطلاعات مربوط به فشار دیپلماتیک قرار داده شده در انگلستان توسط دولت ترکیه برای درمان و نیروهای YPG به عنوان "تروریست".

یک بیانیه گفت: تهدیدات در مورد آینده تجارت لینک کلیک کنید و "عدم تمایل مقامات به خطر خجالت" از آشکار ارتباطات ممکن است در CPS تصمیم.

چندین سابق YPG مبارزان پیشنهاد کرده اند که فشار سیاسی از ترکیه می تواند رانندگی شبیه تعقیب.

شده است وجود دارد یک رشته شکست خورده و یا رها ترور تعقیب از مردم که مبارزه با YPG در میان سوالات مداوم بر نحوه حمایت از یک گروه که با حمایت دولت بریتانیا علیه داعش می تواند تروریسم است.

هشت انگلیسی داوطلبان – هفت مرد و یک زن – در عمل کشته شدند و دولت بریتانیا بارها ستایش YPG را "مهم در کمک به مقابله با داعش تلاش".

آن است که طبقه بندی شده به عنوان یک سازمان تروریستی در بریتانیا اگر چه مرتبط با حزب کارگران کردستان (پ ک ک) است.

در موارد قبلی ، دادستان برجسته YPG را در جناح چپ آرمان های فشار برای برابری زن و پروژه ها از جمله "اجتماعی کاهو باغ" در شواهد.

ارتباط بین این نوع از فعالیت و ترور قوانین متکی بر تعریف تروریسم در قانون به عنوان خشونت یا تهدید پیشروی "سیاسی مذهبی و یا ایدئولوژیک علت".

مغلوب ساختن پیشی جستن در کردی–ترکی تعارض: "مثل دو بچه در یک مقدار زیادی شما رو به اجازه دهید آنها را به مبارزه'

متعدد نمایندگان مجلس مخالف این تعریف که در آن پیشنهاد شد و کردها بودند که به طور خاص ذکر شده 13 بار در سال 1999 مجلس عوام بحث بر تروریسم جدید عمل می کنند.

پس از یک نماینده پرسید که آیا حمایت کردی گروه بودند که پس از آن مبارزه با صدام حسین را در عراق خواهد بود "قادر به تشکیل تروریسم" دولت را تکذیب کرد احتمال است.

جک استراو پس از آن کار را به دبیر خانه به نام ایده "فرضی" و "فوق العاده" اضافه کرد: "من به سادگی قبول نمی گزاره. این ایده که در این کشور پلیس را بررسی چنین ادعایی جرم در رابطه با عراق که تاج دادستان خدمات را یک مسئول و مدیر تعقیب عمومی را به رضایت او نمی تواند وجود داشته باشد خارج از [اين طور است] fevered تخیل است."

آقای استراو ادعا جدید ترور قوانین خواهد بود "موضوع به یک سری قابل توجهی از کنترل و توازن" و افزود: "چنین شرایطی نه بوجود می آیند و من باور نمی کنم که آنها تا به حال خواهد شد."

اما حداقل شش نفر که به مبارزه با و یا پشتیبانی و نیروهای YPG در حال حاضر شده است به اتهام ترور شده اند.

یک داوطلب سابق, Aidan جیمز بود که آمریکا در ماه نوامبر برای حضور در یک اردوگاه آموزشی که توسط پ. ک. ک در عراق بود اما تبرئه شد توسط یک هیئت منصفه برای همان جرم و در یک YPG اردوگاه.

CPS در ابتدا متهم او را با آماده سازی اعمال تروریسم با سفر به سوریه برای پیوستن به YPG اما یک قاضی متوجه شد که او تا به حال "هیچ موردی برای پاسخ به".

آقای عدالت Edis اشاره کردی گروه "حمایت از سیاست های دولت بریتانیا و سایر متحدان مبارزه با داعش" شد و با حمایت نیروی هوائی.

قاضی گفت: پیر Bailey سال گذشته که مبارزه در کنار YPG "بود نه تروریسم در همه" تحت قوانین فعلی.

جیم ماتیوز شد, متهم به ترور جرم اما شش سال بعد دادستان ارائه هیچ مدرکی علیه او در دادگاه (لیز Dearden)

یکی دیگر از سربازان سابق جیمز متیوز دیدم ترور اتهامات عنوان شده علیه او را برای حضور در YPG کمپ کاهش یافته و در ماه جولای 2018 و پس از دو سال بررسی است.

جاشوا واکر یک دانش آموز که عضو YPG در سال 2016 دستگیر شد در بازگشت خود را به گاتویک فرودگاه 18 ماه بعد. او تحت پیگرد قانونی برای فعالیت های خود را در سوریه اما به جای اتهام ترور جرم برای داشتن یک کپی از این Anarchist Cookbook.

هیئت منصفه او را تبرئه شد پس از شنیدن آقای واکر دریافت سند که شامل ساخت بمب دستورالعمل برای یک بازی نقش جامعه در دانشگاه بنگور.

یکی دیگر از سابق YPG داوطلب است که نمی خواهم نام برد و گفت: مستقل او در سمت چپ انگلستان پس از "آزار" توسط سرویس های امنیتی با وجود اینکه منتشر شد با هیچ اقدام دیگری پس از بررسی پلیس است.

چند تن دیگر از مردم بریتانیا که عضو این گروه بازداشت شده اند و مورد سوال توسط counterterror پلیس با برخی از داشتن گذرنامه خود و تلفن های ضبط شده اما رو هیچ اقدام دیگری.

CPS کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات ساخته شده بیش از برقراری روابط دیپلماتیک با ترکیه است.

یک سخنگو گفت: "CPS تابع است برای تصمیم گیری که آیا یک فرد مجرم است اما برای اینکه عادلانه و مستقل تصمیم گیری.

"این ساخته شده بر اساس مورد به مورد در خط با ما حقوقی آزمون. موارد نگه داشته و سپس تحت مستمر نقد و بررسی.

"به عنوان بخشی از این مسئولیت ما را به این نتیجه رسیدند حقوقی ما تست برای یک دادستان دیگر ملاقات کرد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب