کمک به گرسنه: خیره کننده آثار از هنرمندان برتر برای grabs در کمپین حراج

"ما تنها از هر یک از دیگر." چه می تواند بیشتر درست است ؟ در زمانی که لندن از تمام جنبه های زندگی در حال مبارزه

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

"ما تنها از هر یک از دیگر." چه می تواند بیشتر درست است ؟ در زمانی که لندن از تمام جنبه های زندگی در حال مبارزه با توجه به تاثیر coronavirus اهمیت عشق و مراقبت از دیگران شده است بزرگ شده ده برابر است.

عبارت می آید از یک کار ساخته شده توسط هنرمند باب و روبرتا اسمیت – یکی از چندین فوق العاده زیادی در حراج لگد زدن امروز در sothebys.com به پشتیبانی مستقل's راهنما گرسنه تجدید نظر شود.

بیش از چهار ماه گذشته ما مطرح کرده اند بیش از £7.5 m برای مواد غذایی توزیع مجدد خیریه فلیکس پروژه – علت است که ما متعهد به بالا بردن £10 متر و همچنین برای باز کردن مرکز لندن بزرگترین جامعه ،

حراج فرصتی است برای گرفتن دست خود را در آثار برخی از هنرمندان شگفت انگیز – به احتمال زیاد دیده می شود بر روی دیوار از یک موزه از اتاق نشیمن خود را. آنها همچنین می تواند در سياست را 34-35 جدید باند خیابان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد حراج در سياست اینجا را کلیک کنید.

Ai Weiwei

بشقاب کوچک با گل 2014

سرامیک بوده و تکرار موتیف Ai Weiwei (1995 سری از عکس ها را به او نشان داد انداختن یک سلسله هان کوزه) و او اغلب با استفاده از ظروف برای قرن ها یک راز فرمول شناخته شده تنها به سازندگان. گل هم مهم هستند – هنگامی که گذرنامه خود را گرفته و Ai قرار داده و یک دسته از گل های تازه را در یک سبد دوچرخه خود را در خارج از استودیو هر روز تا زمانی که او قادر به سفر آزادانه. این صفحه دارای یک معامله بزرگ از معنی است.

برآورد: £18,000-£22,000

Yinka Shonibare – بدون ساختار آیکون: اشراف زاده من

Yinka Shonibare

بدون ساختار آیکون: اشراف زاده من 2018

Yinka Shonibare deconstructions از آیکون ها از قدرت های غربی نمی تواند بیشتر از زمان. این ظریف woodcut چاپ رنگی با استفاده از طراحی روی پارچه و transposes ماسک حیوانات از Mali بر روی چهره به زبان انگلیسی اشرافی ارقام غنی کردن پشت استعمار و برده داری. الگوهای پارچه روکش تکرار الگوهای قدرت و نشان می دهد که چگونه تاریخچه طولانی انگشتان دست برسد به حال ما.

برآورد: £2,500-£3,500

باب و روبرتا اسمیت – ما فقط یکدیگر 2019

باب و روبرتا اسمیت

ما فقط یکدیگر 2019

واجب خوش, Bob & روبرتا اسمیت کار است که همیشه یک تماس را به مراقبت. او شناخته شده برای خود را رنگارنگ و مهیجی اما مسالمت آمیز شعار ("هنر جنگ" به نظر می رسد مانند یک استاندارد خوب به زندگی می کنند) و حمایت خود را از هنر به عنوان ابزاری برای آموزش و درک. ما فقط یکدیگر به نقل از او در اواخر مادر هنرمند Deirdre Borlase گفتاری در پاسخ به این بخش نشان داد در طول Brexit کمپین — اما آن جهانی معنی روشن است.

برآورد: £3,000-£5,000

تریسی امین – خوب اشک 2013

تریسی امین

خوب اشک 2013

من یک مکنده برای یک طراحی خوب – من همیشه احساس کرده ام که حتی در 500-عجیب و غریب سال فاصله این فرم است که به ارمغان می آورد شما نزدیک به یک هنرمند; رفت و برگشت از یک دست بشر است که فقط سمت چپ صفحه. پس از سالها عمیقا معدن خود احساسات و تجربیات خود را در کار خود Emin است که یک هنرمند در اوج قدرت او را. او خام تقریبا agonisingly رسا draughtsmanship می شود و من هر بار که این طرح کمی ناخن احساس داشتن واقعا خوب گریه.

برآورد: £12,000-£18,000

Anish کاپور – Omo, 2018; Untitled, 2015; Untitled, 2015

Anish کاپور

Omo, 2018; Untitled, 2015; Untitled, 2015

این سه قلم – یک بینهایت کمک مالی سخاوتمندانه از Anish کاپور بیشتر معمولا شناخته شده به صورت تعاملی تئاتری خود را در مقیاس بزرگ مجسمه – بیرون آمدن یک درام آرام. سادگی خود را belies خود seductiveness; مخملی و شدید آنها در قرعه کشی شما هرگز کاملا آشکار کردن اسرار خود را.

برآورد: £5,000-£7,000

علامت Wallinger

شبح 2001

یک فرصت ناب در غیر این صورت فروخته edition (تولید شده برای Wallinger را Whitechapel Gallery نشان می دهد در سال 2001): Wallinger را screenprint ایجاد شد با تولید یک سیاه-و-سفید منفی جورج استابز نقاشی trash apparently, با علاوه بر این از یک نهنگ دریایی قطب شمال را شاخ در نتیجه یک تصویر است که مرا به یاد کسانی که در قرن 19 fakery-عکس از "جن". Wallinger الهام گرفته شده بود توسط اشعه X از استادان قدیمی که او فکر می کند که شبیه به روح عکاسی: "وحی از نامرئی فوقالعاده زندگی یک نقاشی."

برآورد: £3,000-£5,000

بریجت رایلی

بدون عنوان (دراز مثلث 2), 1971

یک یادآوری از پیش مستند عصر و زمانی که ما قادر به سرگردان گالری هیوارد و استحمام در دریای ضربان دار رنگ بود که رایلی فوق العاده نمایشگاه است. این screenprint است از یک سری که ارتعاش درست کردن کاغذ (تیت صاحب یک نسخه از دراز مثلث 5بنابراین شما در شرکت خوب اگر شما دست خود را در این یکی).

برآورد: 4 ، 000 پوند-£6,000

مایکل کریگ-Martin – Mies van der Rohe صندلی Saarinen صندلی 2019

مایکل کریگ-Martin

Mies van der Rohe صندلی Saarinen صندلی 2019

جوهر از آنچه مایکل کریگ-مارتین به دنبال در کار خود را و رنگ بخشی از بچه بیننده را واقعا در اشیاء را تشکیل می دهند که جهان ما. این مجسمه نقش برجسته در فولاد جلا آمده از یک سری که می پردازد ادای احترام به طراحان و معماران که چشم انداز به شکل آنچه ما فکر می کنم به عنوان "مدرن". شما نمی توانید نشستن بر روی آنها را به آنها نگاه کنید. آنها نیست ،

برآورد: £10,000-£15,000

برای اطلاعات بیشتر در مورد حراج در سياست اینجا را کلیک کنید.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران -- پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
مقالات مشابه
نظرات کاربرن