'او حامل دو چاقو به دنبال من': زنان cooped با خشونت همکاران در طول مستند بازشماری ترسناک

"من در میخانه های محلی و ما شنیده هیاهو و فریاد خارج" Jemima* می گوید تیاو مستقل. "صاحبخانه پیچ درب به عنوان آ

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399

"من در میخانه های محلی و ما شنیده هیاهو و فریاد خارج" Jemima* می گوید تیاو مستقل. "صاحبخانه پیچ درب به عنوان آنها می دانستند در مورد وضعیت من. او راه رفتن را از طریق شهر حمل دو چاقو به دنبال من است. زمانی که من به خانه رفت او تا به حال شکست همه من ویندوز در. او شده است می خواهم تا به اتاق خواب من و شکست آن است. او سطل آشغال ماشین من به عنوان به خوبی به نقطه ای شد که در آن نوشته شده است. پلیس او را بازداشت آن شب."

استفاده داخلی افزایش یافت پس از دولت تحمیل مستند محدودیت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با یک گزارش تازه منتشر شده توسط نمایندگان مجلس آشکار داخلی سوء استفاده قتل دو برابر بیش از 21 روز طول بحران بهداشت عمومی. تماس به انگلستان ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن افزایش یافته است 66 درصد و بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را یافت با 950 درصد از این مستند.

Jemima مجبور شد برای فرار از خشونت شریک زندگی سابق در طول این مستند پس از او سوء استفاده شروع به مارپیچی خارج از کنترل است. به اتهام چاقو حادثه رخ داده روز پس از Jemima به گزارش سابق او به پلیس برای استفاده داخلی و لگد او را از خانه او.

"او در داد و بیداد با چاقو که پلیس فکر می کنم او از خانه من" 36 ساله به یاد می آورد. "او می دانست که من مصرف قرص های خواب آور به دلیل استرس او باعث شده بود من به او فکر می کردم خواب خواهد بود."

Jemima شروع به بیرون رفتن با او شریک سابق که او می خواهم به ملاقات سال گذشته و پس از او رسید از او در رسانه های اجتماعی از آبی در پایان سال گذشته است.

او گفت: "همه چیز درست," او توضیح می دهد. "اما او پا زیر میز بسیار به سرعت. رفتار خود را تغییر, به نقطه ای که من نمی دانیم او. تمام رفتار را تغییر داد. او در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر کنترل وسواس و تهدید آمیز است. به نقطه که در آن من نمی دانم که من بود رفتن به خانه آمده است. او تا به حال یک جکیل و هاید شخصیت."

Jemima گفت: سابق او تماس بگیرید و متن خود را 60 بار در روز داده می شود اما سوء استفاده شروع به تشدید هنگامی که او شروع به نوشیدن بیشتر الکل.

"او در حال حاضر انجام می آبجو سریع تر از من تا کنون دیده ام کسی نوشیدن یک می تواند," او اضافه می کند. "آن باز بود و پس از آن رفته بود. او را متوقف نمی. او را مانند یک آتش بازی و پرواز کردن رسیدگی به متهم من از مسائل است. یک شب از آبی او گفت: "من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم اگر شما به هر نقطه در نزدیکی هر یک از دوستان من شما را بکشند و من آنها را بکشند'. من هرگز حتی آنها را ملاقات کرد. چیزی بود متلاطم دور در او. آن را تقریبا به عنوان اگر او یک اجاق گاز فشار."

همه چیز از بد به بدتر که شب و Jemima می گوید او مجبور شد برای اجرا به طبقه بالا حمام به فرار او و پس از او برداشت نگه دارید و شروع به دریافت به طور فزاینده جسمی تهاجمی است.

"که در آن نقطه او مرا وادار به حمام و قرار دادن دست خود را در اطراف گلو من," او اضافه می کند. "من فکر می کردم این واقعی نیست. این اتفاق می افتد نیست. آنچه اتفاق افتاده بود که من در یک فیلم است. او شروع به پریدن کرد و در آشپزخانه و سپس بر روی من. او نوسانی من در اطراف است."

Jemima موفق به خواهش و نوازش او را آرام قبل از ساخت یک خط تیره برای درب جلو و در حال اجرا به ایمنی از یک همسایه و خانه که در آن او قادر به حلقه پلیس. سابق او در حال حاضر به قید وثیقه پلیس و ممنوع از نزدیک شدن به او می گوید.

شرایط coronavirus مستند نیست ایجاد خود سوء رفتار اما بدتر از قبل موجود الگوهای او توضیح می دهد.

"اگر او تا به حال شده است در محل کار در طول روز به عنوان او را به طور معمول به او داشته اند در زمان کمتر به فکر می کنم و خورش در همه چیز" Jemima به منعکس کننده. "در دسترس بودن بیش از حد زمان به او اجازه داد به باد کردن خود است."

Jemima آمار در راه پلیس در حال برخورد با او مورد توضیح آنها به او قول داده بود که شریک زندگی سابق خواهد بود یو بی اس در بازار به بخش دیگری از کشور بود اما او یو بی اس در بازار در مشاهده از راه دور از خانه.

"سیستم خراب است," او می گوید. "من می تواند مرده است. همه به پزشکی قانونی فرستاده شد و در طول مستند وقتی همه معمول پزشکی قانونی labs بودند که استفاده می شود برای coronavirus تست. پلیس نیاز به پزشکی قانونی به آمده به عقب در حال حاضر در مورد به تاج دادستان خدمات (CPS) به او اتهام اما آنها نمی تواند انجام دهد که از آنجا که پزشکی قانونی به تعویق افتاده اند. پلیس می گویند اگر ما به عقب برویم و از آنها بخواهید برای یک سوم وثیقه فرمت CPS پرتاب خواهد شد مورد بنابراین ما نیاز به آزادی او از تحقیقات در حال حاضر. هنگامی که آنها این کار را در چند روز اقدامات لازم را در محل برای محافظت از من. هیچ سفارش محدود."

Jemima منتقل شده به بخش دیگری از انگلستان برای حفاظت از ایمنی خود را, اما تا به حال به انجام این کار خود را بدون کمک از پلیس.

امیلی* که در حال حاضر زندگی در یک پناهگاه برای استفاده داخلی بازماندگان نیز فرار از سوء استفاده شوهر در طول coronavirus مستند.

"من در معرض سرکوبگر کنترل فیزیکی و عاطفی و جنسی و سوء استفاده های مالی" 43 ساله می گوید مستقل. "من در حال حاضر در بدهی چون از شوهر من است. شوهر من خشونت در ارتباط است. من تا به حال هیچ می گویند در هر چیزی. او را تحقیر من آزار و اذیت و ضرب و شتم من در مقابل کودکان است. او را به سوء استفاده جنسی من به خاطر او می گفت این بود حق خود را به عنوان یک شوهر. سوء استفاده شد جاری به مدت هفت سال. در این سال من به نام پلیس سه بار در ماه ژانویه و مارس و آوریل زمانی که من در مورد ضرب و شتم قرار دادند و در اطراف و فریاد زد در همه زمان ها است. آنها می خواهم او را به ترک. او نگه داشته به آینده را."

اما امیلی می گوید: این وضعیت رو به وخامت گذاشته و در طول این مستند به عنوان عادی پشتیبانی شبکه و سخت تر شد برای دسترسی به, باعث افزایش شوهرش سرکوبگر کنترل.

"او احساس کنترل بیشتر در" او می افزاید. "من در زندان تحت کنترل است. او می دانست که کمی وجود دارد من می تواند انجام دهد. همه ناگهانی کودکان بودند ماندن در داخل خانه با من است. که بود فرصت خود را به دستکاری کودکان در برابر من. او را کنترل کودکان توسط فریاد و نه اجازه می دهد آنها را به استفاده از رسانه های اجتماعی. من در زمان یک نقش منفعل برای جلوگیری از مشکل. پسر من خواهد گزارش هر گونه تماس و یا فعل و انفعالات من تا به حال با دوستان و یا بستگان. این یک محل بسیار تنها."

امیلی گفته شد در اکثر تهاجمی در طول مستند – توضیح مقامات محلی پشتیبانی می کند او را به تغییر قفل اما پسرش انجام شده در اجازه دادن به او را به خانه.

"من را از خانه به عنوان من می ترسم او را کشتن یا ربودن فرزندان من" او می افزاید. "وجود دارد نه یک روز در طول مستند که او را امتحان کنید نه به آزار و اذیت من و سعی کنید به کنترل که من به صحبت می کنند. من تبدیل به سنگ شد برای خودم و فرزندانم. که انسان خطرناک است. خود را توهین آمیز رفتار شد افزایش طول Covid-19. پناهگاه جای خوبی. این اولین بار است که من احساس امنیت و پشتیبانی می کند."

امیلی گفت: شوهرش دستگیر شده و با قید وثیقه آزاد شد اما او مطمئن نیستید از محل خود.

لوسی هدلی از سرب استفاده داخلی موسسه خیریه کمک زنان گفت: مستقل coronavirus بحران نمی تواند در یک زمان بدتر cash-strapped پناهگاه که در حال حاضر در حال مبارزه با توجه به اقدامات ریاضت.

مقامات محلی هزینه های پناهگاه برای استفاده داخلی بازماندگان کاهش یافته است از £31.2 m در سال 2010 به £23.9 m در سال 2017 – معنی چندین بودند مجبور به تعطیل.

Ms هدلی گفت: "تقاضا برای صرفه جویی در زندگی پناه خدمات بیش از ظرفیت قبل از Covid-19; 64 درصد از ارجاع به پناهگاه بودند کاهش یافته است در 2018-19 و تعدادی از پناه فضاهای در انگلستان است که 30 درصد زیر توصیه می شود سطح.

"پناه خدمات روبرو هستند تعدادی از مسائل در پذیرش ارجاع از زنان و کودکان که به شدت نیاز به کمک خود را با توجه به کمبود فضا و طیف وسیعی از مشکلات عملی در طول بیماری همه گیر. این شامل: ساکنان خود جدا با علائم کمبود PPE در دسترس کارکنان; کارکنان بیماری و عدم وجود پرسنل; ترس از گسترش ویروس از زمانی که مصرف جدید ارجاع به جامعه بشناسانيم.

"ما می دانیم که این مسائل در حال داشتن یک تاثیر مستقیم در تعدادی از جای خالی آنها می توانند باز به بازماندگان. داده های ما نشان می دهد که کاهش در تعداد جای خالی در دسترس در پناه خدمات پس از مستند اقدامات معرفی شدند. بر اساس بارگیری در این هفته عکس های گرفته شده از بانک اطلاعاتی ما متوسط تعداد پست های خالی موجود در 10 هفته از مستند شد 92 در مقایسه با متوسط 182 برای همان آخرین دوره سال است."

*Jemima و امیلی نام تغییر کرده است برای حفاظت از هویت خود را

هر کسی که نیاز به کمک و یا پشتیبانی می توانید با ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن است که باز 24/7 365 روز در سال در 0808 2000 247 و یا از طریق وب سایت خود را www.nationaldahelpline.org.uk/tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن