Grenfell برج ساکنان که نگرانی در مورد نوسازی به نام 'شورشیان' توسط پیمانکار

Grenfell برج ساکنان که نگرانی در مورد آن نوسازی شد دارای برچسب "شورشیان" توسط یک پیمانکار مسئول این کار پرس و

توسط SALAMNEWWS در 2 مرداد 1399

Grenfell برج ساکنان که نگرانی در مورد آن نوسازی شد دارای برچسب "شورشیان" توسط یک پیمانکار مسئول این کار پرس و جو به آتش شنیده است.

سرنشینان که مسائل مطرح شده بودند متهم به "صوتی و تهاجمی" توسط سیمون لارنس – یک Rydon قرارداد مدیر که موفق از کار در غرب لندن را مسدود کند.

با اشاره به مسائل مطرح شده با یراق آلات پنجره و نشان می دهد منطقه آقای لارنس گفت: در یک ایمیل به دیگر پیمانکاران: "ما تحت فشار عظیم و انتقاد از شورشی ساکنان در مورد ما کیفیت کار.

"من به نام, برای پاسخ به سوالات و دفاع از اعمال ما."

سوال با درخواست وکیل ریچارد Millett QC آقای لارنس توضیح نظرات خود را ساخته شده در بهار 2015 گفت: "در آن زمان وجود دارد یک گروه آوازی از ساکنان که یا نمی خواهید این کار را ادامه دهید و یا آن را می خواستم در ادامه به راه های مختلف.

"آنها راضی نبودند با TMO (کنزینگتون و چلسی مستاجر مدیریت سازمان) و راه کار در حال پیشرفت."

آقای لارنس گفت: چند نفر زندگی می کردند که در بلوک پوستر چاپ شده و گیر کرده و آنها را در مقابل درب امتناع از دسترسی برای ساخت و ساز کارکنان به انجام کار خود را در آپارتمان.

او همچنین متهم به "نشان دادن عدم اعتماد و نگرش باور نمی ساکنان" توسط یک مستاجر که تخت درب چپ بود "ظرف غذا" با این کار.

در ایمیل ارسال شده در آگوست 2015, دیوید کالینز شکایت به TMO کارکنان و تعدادی از نمایندگان در قصبه سلطنتی کنزینگتون و چلسی که آقای لارنس "ضمنی که من فقط می تواند این برای خود من دستور کار و از آنجا که من یک تبر برای خرد کردن" هنگامی که او آمد به مشاهده این موضوع است.

آقای کالینز گفت: "واضح است که سیمون درک نمی کند این است که یک تفریح و سرگرمی سرگرم کننده برای من بود. من واقعا نمی خواهید به صرف زمان در این نوع از مکالمات."

آقای لارنس که مشغول به کار در این پروژه تا سال 2015 گفت: شنیدن: "من را قبول نمی کند که من تحت درمان با کسی بد" و افزود که او فکر او کارگر شد "همیشه مودب با ساکنان".

او افزود: "من احساس متعددی وجود دارد بسیار آوازی جرات می گویم تهاجمی ساکنان که به نظر من بدون در نظر گرفتن چه کار که انجام شد یا نه, آنها هنوز هم تا به حال دلیلی برای شکایت."

او گفت که او تا به حال "ملاقات چند تن از ساکنان است که من قرار است که در دسته بندی".

ادی Daffarn که فرار از طبقه 16 در شب آتش که به کشته شدن 72 نفر شد اشاره شده توسط آقای لارنس در چهار شنبه شنوایی به عنوان کسی که "می تواند بسیار آوازی بود و کاملا شناخته شده توسط TMO".

آقای Daffarn تاسیس Grenfell, اقدام, گروه, وبلاگ, و تا به حال نگرانی در مورد چگونه به وصله پینه کردن تحت تاثیر بلوک را آتش روش با لندن آتش نشانی در سال 2014.

در یک ایمیل خوانده به درخواست آقای Daffarn گفت: به خدمت: "لطفا توصیه شود که ساکنان Grenfell برج بسیار نگران ایمنی و آتش نشانی پس از اخیر بسته شدن تمام زمین و حقوق از راه به غرب و شمال Grenfell برج.

"ما نیز بسیار نگران آن است که ما هیچ ایده که در آن به جمع آوری وجود دارد باید یک آتش سوزی در Grenfell برج به عنوان وجود دارد بدون باز کردن فضا در مجاورت است که در دسترس است برای جامعه ما."

وقتی پرسید که آیا او به خاطر این موضوع مطرح شده آقای لارنس جواب داد: "من نمی به طور خاص به یاد داشته باشید."

نگرانی در مورد Rydon رابطه با ساکنان نیز مطرح شده توسط مشاوران محلی پس از شکایت از "برخی از Rydon کارگران (...) بسیار تهاجمی و تهدید نسبت به آنها".

مشاوران رابرت اتکینسون و جودیت Blakeman برای Notting دیل ward, نامه ای پس از دیدار با ساکنان برج در تابستان 2015 بیان کرد: "نیاز است که هر دو TMO و Rydon برای درمان ساکنان مناسب با احترام و تعامل با آنها را به درستی و عذر خواهی که عذرخواهی توجیه است."

آقای لارنس گفت: این موضوع نیست "حلقه خاص هر بل" اما گفت: "من انتظار می رود Rydon به درمان ساکنان با احترام بگذارند."

پرس و جو همچنان ادامه دارد در روز پنج شنبه.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن