Grenfell پیمانکار تحریف ارزان روکش قیمت به جیب تفاوت' تحقیق می شنود

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پیمانکار اصلی در پشت نوسازی Grenfell برج ارائه شده تا ارزان تر و قابل احتراق پوششی در حالی که بد نمایش دادن پس انداز سوئیچ می تواند در یک پیشنهاد به "جیب تفاوت" پرس و جو شنیده است.

این تحقیقات به فروغ که پاره از طریق شمال Kensington, برج, بلوک, کشته شدن 72 نفر در حال حاضر شنیده بود آن آلومینیوم کامپوزیت مواد (ACM) پوششی سوخته به عنوان گرم به عنوان مایع سبکتر در شب ساختمان رفت تا در شعله های آتش.

در حال حاضر از آن شده است نشان داد که زمانی که رقابت برای قرارداد بازسازی ساختمان, ساخت و ساز, شرکت Rydon گفت: بلوک را مالک آن می تواند آنها را ذخیره کنید £293,368 اگر آنها تصمیم به قرار دادن ساختمان در آلومینیوم کاست فرم روکش فلزی پر شده با پلاستیک.

اما فقط چهار روز پیش از این شرکت گفته شده بود توسط روکش نصب هارلی نمای که چنین القای می تواند نجات £419,627.

پرسید: با درخواست وکیل ریچارد Millett QC چرا این شرکت ارائه کرده بود از جمله شکل های مختلف به کنزینگتون و چلسی مستاجران' مدیریت سازمان (TMO), Rydon قرارداد مدیر سیمون لارنس گفت: "من نشان می دهد که Rydon در زمان برخی از پس انداز خود را."

پرسید که آیا او می دانست که در آن زمان ساخت و ساز شرکت مدیر افزود: "من فکر می کنم من احتمالا بله."

او در ادامه به توجه او به "فرض" است که پول "رفت و در برابر خطر اضافی یا سود".

فشرده وجود دارد که آیا یک "طرح در Rydon برای حفظ TMO در تاریکی در مورد میزان صرفه جویی در...پانل و سپس جیب تفاوت" را به یک کسری از قبلی برآورد خطا قرارداد مدیر پاسخ داد: "این می تواند دلیلی برای آن است."

پرس و جو در حال حاضر در بر داشت شعله های آتش که به سرعت در حال فرا گرفته 24 طبقه در غرب لندن ساختمان در ژوئن 2017 شد سوخت توسط آن ACM cladding system که تا به حال پلی اتیلن هسته ای شده و ممنوع از ساختمان های بلند همراه با دیگر مواد قابل احتراق.

همچنین شنیده می شود این تصمیم به تبدیل به ارزان تر پوشش برای ساختمان اصلی بود هزینه صرفه جویی در اندازه گیری در یک £800,000 بسته پیشنهادی پس انداز TMO خواسته بود این شرکت برای پیدا کردن.

در واکنش به شواهد آتش به نام ستاد نوسازی یک "مطلق رسوایی".

مت Wrack دبیر آتش گردان اتحادیه گفت: "ما در حال حاضر می توانید ببینید که Rydon تصمیم به قرار دادن ساختمان در ارزان تر و قابل اشتعال پوششی و برنامه ریزی شده به جیب تفاوت.

"در هر نوبت در این مرحله از تحقیق ما دیده ایم که کسانی که در این ساختمان نوسازی همگانی هزینه و زیبایی بیش از ایمنی و 72 زندگی از دست داده بودند به عنوان یک نتیجه است."

پیشتر در روز دوشنبه این درخواست سر Rydon "به این نتیجه رسید" که پروژه "لازم نیست" آتش مشاور - داشتن ابتدا در نظر گرفته در آوردن یک متخصص برای نظارت بر برنامه ریزی برای کاهش چهار طبقه از ساختمان.

آقای لارنس بود که درگیر در وصله پینه کردن بین ماه های ژوئن 2014 اکتبر 2015 گفت: شنیدن: "اولیه قصد در مورد آتش مشاوران برای کاهش چهار طبقه است.

"پوشش در نظر ما در آن زمان کمتر از یک خطر از کاهش چهار طبقه به دلیل استفاده از فرار.

"ما فکر کردیم که آن ممکن است یک ایده خوب به یک آتش سوزی, مشاور, برای کسانی که پایین تر از چهار طبقه به عنوان طراحی پیشرفت ما در نهایت به این نتیجه رسید ما نیاز ندارد که آتش مشاور برای کاهش چهار طبقه است."

آقای لارنس نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که این تصمیم گرفته شده اما افزود که نیست استخدام متخصص ایمنی آتش نشانی و مشاوران بود عمل استاندارد برای Rydon از جمله در مشاغل قبلی مربوط به بالا افزایش overcladding.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن