Great white sharks,' محتویات معده آشکار تعجب آور انتخاب غذا - CNET

دانشگاه سیدنی دانشجوی دکترای ریچارد Grainger کاتالوگ محتویات یک کوسه سفید را در معده است. دانشگاه سیدنی شما م

توسط SALAMNEWWS در 20 خرداد 1399

دانشگاه سیدنی دانشجوی دکترای ریچارد Grainger کاتالوگ محتویات یک کوسه سفید را در معده است.

دانشگاه سیدنی

شما می توانید خاموش کردن فک تم موسیقی در حال حاضر. دانشمندان خار از طریق محتویات معده از 40 آماتور سیاه و سفید کوسه ها از سواحل استرالیا کشف و رژیم غذایی خود را شامل خیلی بیشتر بستر در سطح وعده های غذایی بیش از پیش شناخته شده است.

"این تصور کلیشه ای از یک کوسه در dorsal fin بالاتر از سطح آن را به عنوان شکار است که احتمالا یک تصویر بسیار دقیق" گفت: دانشگاه سیدنی دکتری ریچارد Grainger. او نویسنده سرب از مطالعه بر روی کوسه سفید عادات تغذیه منتشر شده روز یکشنبه در مجله Frontiers در علوم و فنون دریایی.

شما می توانید ببینید چه دست در معده تجزیه و تحلیل فرایند شبیه در یک تصویر منتشر شده توسط دانشگاه سیدنی در روز یکشنبه.

کوسه' رژیم غذایی شامل عمدتا از اواسط ماهی های آب مانند استرالیا ماهی قزل آلا (32.2%) اما پایین-خانه ماهی تنها ساخته شده است تا قابل توجه 17.4 درصد از محتویات معده. بقیه شامل طعمه مانند صخره ماهی و stingrays. نیز وجود دارد برخی از ناشناس ماهی در مخلوط.

معده مطالب, مطالعه نگاه بزرگ سفید, کوسه مانند این یکی دیده می شود شنا در سواحل شرق استرالیا است.

رایان مونتگمری/Aerologistics هلیکوپتر

محققان همسان تا داده های خود را با پژوهش های قبلی در مورد این موضوع. "این نشان می دهد کوسه ها باید صرف بخش زیادی از وقت خود را در جستجوی غذا درست بالای بستر" گفت: Grainger.

نوجوان کوسه تحت پوشش این تحقیقات تا به حال بیشتر شده است وعده در گزش کوچک. "شکار طعمه بزرگتر از جمله دیگر کوسه ها و پستانداران دریایی مانند دلفین است به احتمال زیاد اتفاق می افتد تا زمانی که کوسه ها به حدود 2.2 متر طول" گفت: Grainger.

این مطالعه با اشاره به بزرگتر کوسه انتخاب بالاتر چربی رژیم غذایی, یافته است که حس می کند با توجه به نیازهای انرژی خود را.

مرحوم کوسه در شبکه مستقر شده توسط New South Wales, کوسه امین برنامه طراحی شده است برای محافظت از شناگران از شکارچیان دریایی, اما همچنین باعث می شود که مرگ و میر ناشی از برخی از حیوانات. "هیچ حیوانی کشته شدند به طور خاص برای این پژوهش" دانشمندان اشاره در مقاله خود را.

این یافته ها می تواند کمک با گونه مدیریت و حفاظت از تصمیم گیری. "آشنایی با اهداف تغذیه ای از این مرموز شکارچیان و چگونه این مربوط به الگوهای مهاجرت را به بینش به چه درایوهای انسان و کوسه درگیری و چگونه ما می توانیم بهترین حفاظت از این گونه گفت:" مطالعه همکاری نویسنده گابریل Machovsky-Capuska.

آن را نیز یک یادآوری خوب است که آرواره های یک اثر داستانی و که کوسه را برای انجام کارها مهم تر از ترول های کم عمق آب برای انسان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب