دولت اصلاحات برنامه ریزی خواهد ساخت خانه های مقرون به صرفه سخت تر, صادق خان هشدار می دهد

پیشنهادهای دولت برای «قطع نوار قرمز» در سیستم برنامه ریزی، ساخت خانه های مقرون به صرفه و اجتماعی در پایتخت را

توسط SALAMNEWWS در 17 مرداد 1399

پیشنهادهای دولت برای «قطع نوار قرمز» در سیستم برنامه ریزی، ساخت خانه های مقرون به صرفه و اجتماعی در پایتخت را سخت تر خواهد کرد، شهردار لندن هشدار داده است.

نوشتن در روزنامه مستقل ، صادق خان گفت : تغییرات "به معنی خانه های کمتر اجتماعی و مقرون به صرفه در حال ساخته شدن هر سال ، مسکن با کیفیت تر و مردم محلی با ساختمان های خارج از محل باقی مانده و هیچ فرصتی برای گفتن آنها".

طرح های گسترده دولت شامل لغو بخش ۱۰۶، یک ابزار قانونی است که به شوراها قدرت می دهد تا به توسعه دهندگان نیاز به ساخت زیرساخت ها یا خانه های مقرون به صرفه به منظور گرفتن مجوز برنامه ریزی داشته باشد.

بر اساس برنامه ها، قدرت ها با یک "لوی ملی" که توسط دولت مرکزی تعیین شده است جایگزین می شود. ماه گذشته، رابرت جنریک وزیر مسکن پس از اعتراف به کمک به یک توسعه دهنده برای جلوگیری از مشارکت قانونی به یک شورا در شرق لندن، از سمت خود استعفا داد.

بخش 106 از زمان يکه سال 1990 به ساخت خانه هاي با صرفه تبديل شده مطالعه توسط Savills در آوریل 2019 نشان داد که این ابزار در پشت تقریبا نیمی بود -- 47 درصد -- از کل خانه های جدید ساخت مقرون به صرفه ساخته شده در سه سال گذشته.

دولت می گوید جایگزینی خواهد شد "حداقل به اندازه، اگر نه بیشتر" مسکن مقرون به صرفه تحویل، اما ارقام در بخش مسکن اجتماعی صف به صف در برابر لغو آن هشدار می دهند.

شهردار لندن رویکرد کلی دولت را «یورش ایدئولوژیک عریان به دموکراسی محلی و حمله به لندنی ها» توصیف کرد.

آقای خان در روزنامه ایندیپایند نوشت: «انقلاب به اصطلاح برنامه ریزی دولت برای لندن فاجعه خواهد بود و بر جوامع و نمایندگان منتخب محلی خشن سوار خواهد شد»

وزیر مسکن رابرت جنریک (PA)

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن