گوگل صفحه گوشی دریافت خواب امکانات و ابزارهای ایمنی - CNET

این است که گوگل سوم "ویژگی drop" برای آن پیکسل صف. آنجلا Lang/CNET گوگل روز دوشنبه اعلام کرد که ویژگی های جدی

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399
google-pixel-4-0975

این است که گوگل سوم "ویژگی drop" برای آن پیکسل صف.

آنجلا Lang/CNET

گوگل روز دوشنبه اعلام کرد که ویژگی های جدید در حال آمدن به آن صفحه گوشی. در آخرین "ویژگی رها" غول فن آوری گفت: آن را در آوردن تازه ابزار برای دستگاه های آندروید است که تمرکز بر ایمنی و کمک به مردم بهتر خواب. گوگل نیز آوردن تطبیقی باتری به آن صفحه وارد زمین است و هدف خود را بهتر پیش بینی زمانی که باتری را اجرا خواهد کرد و به کاهش فعالیت های پس زمینه.

در ماه دسامبر گذشته شرکت لگد کردن "ویژگی قطره" که رول کردن هر سه ماه. روز دوشنبه اعلام کرد که سوم آن "ویژگی drop." گوگل اولین قطره شامل عکس ویژگی ها و تماس ها به صورت خودکار غربالگری. دور دوم آورده علیرضا اثرات و بیشتر ویژگی های صفحه نمایش.

در این سومین قطره گوگل قبل از خواب ویژگی در ساعت با هدف کمک به کاربران برای ایجاد یک مطابق برنامه خواب و محدود کردن زمان روی صفحه نمایش. مردم خواب می تواند به آرام بخش برای تلفن های موبایل و مجموعه زنگ برای از خواب بیدار به موسیقی است. گوگل همچنین به کاربران اجازه می دانم که چقدر زمان آنها صرف بیدار که در آن نرم افزار در صورتی که استفاده از تلفن خود را بعد از خواب.

گوگل می افزاید: ویژگی های جدید ایمنی به صفحه دستگاه.

گوگل

گوگل نیز آوردن آن ایمنی شخصی برنامه برای تمام صفحه دستگاه (آن استفاده می شود در صفحه 4). و صفحه 3 خواهد بود گرفتن ماشین تصادف تشخیص است. این شرکت با معرفی ویژگی های جدید ایمنی بیش از حد به عنوان یک راه برای برنامه ریزی یک بررسی از برنامه.

"برای مثال اگر شما در مورد به اجرا و یا پیاده روی به تنهایی ایمنی بررسی خواهد مطمئن شوید که شما آن را به عقب با خیال راحت" توک Tokuda فنی, مدیر برنامه برای صفحه خود نوشت که در یک پست وبلاگ. "اگر شما به پاسخ نمی برنامه ریزی شده را بررسی کنید-در این برنامه به شما هشدار تماس های اضطراری. در صورتی که شما به کمک فوری نیاز دارید و یا در یک وضعیت خطرناک اورژانس های اطلاع تمام تماس های اضطراری و سهام خود را در زمان واقعی محل از طریق نقشه های گوگل به طوری که آنها می توانید ارسال کمک کند و یا شما در پیدا کردن."

گوگل نیز به روز رسانی خود را ضبط برنامه به کاربران اجازه شروع, توقف جستجو و ضبط صدا با گوگل دستیار. مردم می تواند علاوه بر صرفه جویی در آن متن به Google Docs.

همه این به روز رسانی جدید را به اجرای تمام صفحه کاربران بیش از دو هفته آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل پیکسل می تواند خداحافظی به کوالکام به زودی

5:41tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن