دریافت این دو نفری گلدان فوری نوا در فولاد ضد زنگ سیاه و سفید شیک فقط برای $60 - CNET

معامله صرفه جویی قيمت در حالی که همه ما زندگی را از این روزهای آخر تابستان فشار می کنیم، باید شروع به فکر

توسط SALAMNEWWS در 21 شهریور 1399

معامله

صرفه جویی

قيمت

در حالی که همه ما زندگی را از این روزهای آخر تابستان فشار می کنیم، باید شروع به فکر کردن به آب و هوای خنک تر آینده کنیم. آیا fret نیست : تابستان ممکن است نخست frolicking آب و هوا ، اما مواد غذایی پاییز تا به فصل های دیگر ضرب و شتم توسط یک مایل کشور ، چه با تمام گوشت های braised آن ، خورش آهسته پخته شده و casseroles bubblin است. خودتان را برای پخت و پز پاییز با هر یک از دو معاملات آشپزخانه در حال حاضر آماده. دو نفره گلدان فوری نوا 6 کوارت چند کوکر فقط 60 دلار است، در دسترس در این فولاد ضد زنگ سیاه و سفید نرم و صاف در مکی است. و فقط برای $17 شما می توانید یک کلاسیک 4.5 کوارت Crock گلدان از هدف و به نوبه خود آسان سقوط کردن استخوان شام در تمام فصل.

گلدان فوری

دو نفره گلدان فوری کار بسیاری از لوازم آشپزخانه، به ویژه اجاق گاز آهسته، اجاق گاز فشار، بخار پز، گرم تر و اجاق گاز برنج است. آماده راحتی مورد علاقه مواد غذایی مانند گوشت خوک کشیده یا مرغ، کباب گلدان، chilis و chowders، که طعم مانند آنها در زمان ساعت، اغلب با آمادگی بسیار کمی و یا تمیز کردن. این یکی از محبوب ترین اختراعات آشپزخانه تا کنون به دلیل خوب است. خرده فروشان دیگر قیمت همسان معامله، از جمله آمازون، که در آن قیمت به طور متوسط معمولا در حدود 75 دلار است، اما تنها مکی آن را در این فولاد ضد زنگ سیاه و سفید خوش تیپ است. بعلاوه، مجاني کشتي ميکنه.

ادامه مطلب: راهنمای مدل های مختلف گلدان فوری

کراک-پوت

Crock - گلدان تبدیل شده است مترادف با اجاق گاز آهسته به دلیل آن شده است ارائه برخی از مدل های قابل اعتماد ترین برای سال در حال حاضر. شما لازم نیست که به صرف ثروت در اجاق گاز آهسته اما با این حال، 17 دلار قیمت خوب darn برای یک است. این اجاق گاز آهسته 4.5 کوارت سه تنظیمات دارد -- کم، بالا و گرم -- که تنها چیزی است که شما باید تاکوهای مرغ کشیده مناقصه، خورش بره، شانه گوشت خوک و بیشتر انجام دهید.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de