این 6-در-1 بالین شارژ بی سیم ایستگاه برای $135 - CNET

Pitaka گاهی اوقات هنگامی که مهندسین پرتاب هر ایده آنها را به یک محصول آن بیرون می آید مانند ماشین هومر سیمپس

توسط SALAMNEWWS در 11 مرداد 1399
pitaka-air-omni
Pitaka

گاهی اوقات هنگامی که مهندسین پرتاب هر ایده آنها را به یک محصول آن بیرون می آید مانند ماشین هومر سیمپسون طراحی شده که ورشکست برادر خود شرکت. اما گاهی اوقات شما را جذاب می کند-همه چیز محصول مانند Pitaka درجه Omni 6-in-1 Wireless Charging Station. معمولا خرده فروشی برای $159, من و بعد فورا رفت واز یک معامله منحصر به فرد برای ادم ارزان خر خوانندگان: شما می توانید Pitaka درجه Omni برای $135 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف AIROMNI11 در پرداخت.

این پد شارژ مساوی است با قطعات مضحک و بسیار جذاب است. شش دستگاه? بله شش-سه پد بی سیم و سه سیمی. بیایید فرض کنیم برای یک لحظه است که مثل من و شما در iOS خانواده است. شما می تواند شارژ خود را, اپل, ساعت اپل, AirPods و آیفون همه در بالا و هنوز هم وجود دارد دو پورت های بیشتر -- USB-C و USB-A -- در سمت اوه, من نمی دانم, بیایید می گویند یک بانک قدرت و لپ تاپ.

اما اگر که به اندازه کافی دیوانه برای شما آن را بهتر می شود. این تبلت پورت شارژ است که در واقع یک دسته کوچک موسیقی جاز رعد و برق و اتصال USB; شما با استفاده از یک سوئیچ مکانیکی به انتخاب یکی از شما نیاز دارید. یک اسلاید از راه به اتاق را برای دیگر. که به معنی شما می تواند شارژ هر نوع قرص و نه فقط اپل.

تاپیک مشابه دکمه که flips یک دیده بان اپل شارژر بالا یا پایین. شما می توانید غیر روحانی سازمان دیده بان خود را صاف بر روی پد شارژ و یا اگر شما ترجیح می دهید پد محور تا 90 درجه به قرار دادن ساعت در حالت Nightstand. وجود دارد یکی دیگر از دلایل به تلنگر سازمان دیده بان: زمانی که آن را دروغ, تخت, خود را سازمان دیده بان گروه بلوک سوم شارژ سیم پیچ به اندازه یک بی سیم شارژ earbud مورد مثل AirPods. در Nightstand حالت هر چند همه چیز را متناسب با.

آیا من ذکر است که کوچک روشن کشو است که دارای حلقه یا سایر طلا و جواهر کوچک? و برای سفر تبلت پشتی پایین بپرد پایین و چین در برابر پایین از پایه.

من شده است با استفاده از این ایستگاه شارژ برای چند هفته در حال حاضر و من عاشق راه آن را تحکیم همه چیز من نیاز به شارژ در یک دستگاه واحد. و من دوست دارم با استفاده از اپل با صفحه نمایش بزرگتر از اندازه به عنوان ساعت زنگ دار من (من با استفاده از یک برنامه به نام Nightstand) بنابراین من می توانید ببینید این زمان از هر نقطه در اتاق. به طور کلی این یک بازی بسیار هوشمندانه طراحی شده ابزار -- من یک انتقاد این است که این تبلت پشتی نیست قفل در مکان و زمانی که قرص خود را با استفاده از آن, بنابراین اگر شما در مقابل فشار قرص گرایش آن به سمت عقب ، اما quibbles کنار شما سخت فشرده برای پیدا کردن یک پایه شارژ است که می تواند قدرت بسیاری از دستگاه های در یک بار و بنابراین به راحتی.

این معامله در دسترس خواهد بود تا Aug. 7.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن