جورج فلوید تظاهرات: کانادایی, زندگی در آمریکا می گویند شورش باعث وحشت و نگرانی و ناآرامی

برخی از کانادایی, زندگی در ایالات متحده هستند در حسرت خانه به عنوان روز تظاهرات گسترده همچنان در بسیاری از شهر

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399

برخی از کانادایی, زندگی در ایالات متحده هستند در حسرت خانه به عنوان روز تظاهرات گسترده همچنان در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده

"من احساس نمی ناامن اما من احساس مضطرب گفت:" الکساندرا Cox, یک مادر دو از دره اتاوا.

کاکس و خانواده اش به ایالات متحده در سال 2017 زمانی که شوهر او که یکی از اعضای نیروهای مسلح کانادا پیوست نظامی برنامه تبادل. سفر خود به ارمغان آورد آنها را برای اولین بار به شهر کانزاس و در حال حاضر به سیاتل که در آن زن و شوهر ساکن با دو فرزند خود.

ادامه مطلب: نیویورک چپ وضعیتی وخیم روز پس از ناآرامی و خشونت در میان جورج فلوید تظاهرات

مانند بسیاری از مادران کاکس متعلق به Facebook گروه های اجتماعی که در آن بسیاری از کاربران می گویند که آنها در حال ساخت و آماده سازی با توجه به ناآرامی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"دوستان و خانواده خود را در حال برداشت در مهمات چرا که آنها احساس می کنم مثل همه چیز شروع به سقوط از هم جدا" کاکس گفت: در طول یک زوم مصاحبه.

"آن را تبدیل شدن به یک کمی از هرج و مرج."

کانادا هیچ غریبه ای به تظاهرات. در سال 2010 در اجلاس G20 که در آن سران کشورها و دولت ملاقات به بحث در مورد اقتصاد جهان, شورش در گرفت در تورنتو برگزار شد و برای مبارزه با فقر و ضد سرمایه داری. این هفته در اعتراض گرم می شود و منجر به بازداشت دسته جمعی و نابودی است.

"بود که پس از سازمان ملل متحد و کانادا و پس از آن چیزی نیست که ما برای ایستادن" کاکس گفت. "من آگاه هستم از اراذل و اوباش ذهنیت که همه شما نیاز به یک زن و شوهر از بد سیب و پیام از دست رفته می شود و من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد در اطراف ما است."

ادامه مطلب: 'ما در حال بیمار از آن': خشم بیش از جورج فلوید مرگ میشکند ده ها تن از شهرستانها ایالات متحده

تلاطم در جنوب مرز برانگیخته شد از مرگ جورج Floyd — سیاه و سفید مردی که پس از دوخته شدن زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است. آن را تکان داد نه تنها خیابان های نیویورک و لس آنجلس اما ده ها تن از جوامع کوچکتر مانند فارگو داکوتای شمالی و, Lincoln, Neb. آسیب طولانی حتی برای ساختمان های نزدیک به کاخ سفید است.

"استفاده نمی شود به بسیاری از این پایین در اینجا آن است که چشم باز برای اطمینان و غم انگیز برای دیدن بسیاری از آسیب ها و راه مردم نوع مصرف آن گفت: Andrew Powell, کانادا که به تازگی نقل مکان کرد و از انتاریو به کارولینای شمالی می شود با همسر خود که یک شهروند ایالات متحده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تظاهرات در تورنتو پس از مرگ Regis Korchinski-Paquet

پاول پرداخت نزدیک توجه به تجمع در تورنتو شنبه نیز تظاهرات و راهپیمایی در خیابان ها به صحبت کردن در برابر ضد سیاه و ضد بومی نژادپرستی در حالی که خواستار پاسخ به مرگ Regis Korchinski-Paquet 29 ساله ای که از سقوط از بالکن و فوت پس از تعامل با پلیس تورنتو. این استان به ویژه تحقیقات واحد است که در حال حاضر در حال بررسی.

"فقط آن را به خوبی ببینید که همه چیز در آنجا ماند و آرام است. آن را OK به اعتراض — هر کس که حق — اما من فکر می کنم آن را در راه هوشمند و راه مناسب" اضافه شده پاول.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و با جمعه خشم در حال گسترش به اروپا که در آن هزاران نفر با تجمع در میدان ترافالگار لندن, کف زدن و تکان دادن پلاکارد با وجود دولت قوانین محرومیت جمعیت به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

-با فایل های از کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب