GCHQ: رئیس جدید سایبری آژانس امنیت اعلام کرد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک کارمند دولت که خدمت در مناطق جنگی از جمله عراق و افغانستان کار کرده است و در این بین المللی توسعه, میدان, خواهد شد در نظر گرفتن به عنوان رئیس یکی از بریتانیا سایبری سازمان های اطلاعاتی.

Lindy کامرون جایگزین خواهد شد Ciaran مارتین به عنوان مدیر اجرایی National Cyber Security Centre (NCSC) بخشی از GCHQ در ادامه جنجال بر عملکرد سازمان های اطلاعاتی در مقابله با سایبر مبارزات خصمانه متحده است.

گزارش های اخیر توسط عوام هوش و کمیته امنیت (ISC) به شدت مورد انتقاد شکست دولت و امنیتی و سرویس های اطلاعاتی برای یک شکست برای مبارزه با تبلیغات روسیه تهاجمی در آخرین انتخابات عمومی و مبارزه با تروریسم در اروپا و استقلال داد.

GCHQ و NCSC گفت: این کمیته که روسیه را هدف قرار داده بود بحرانی ملی زیرساخت ها و ادارات دولتی و مطرح یک "فوری و فوری تهدید" در فضای مجازی. هنوز نمایندگان مجلس به عنوان اواخر به عنوان 2016, زمان Brexit رای GCHQ تنها اختصاص داده شده فقط 10 درصد از منابع خود را به روسیه است. شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در این منابع پس از آن.

Ms کامرون پست جدید را نیز شامل برخورد با عواقب تصمیم به نوار Huawei از انگلستان شبکه 5G توسط 2027. حرکت یک volte-face توسط بوریس جانسون دولت پس از یک بررسی انجام شده توسط NCSC پس از تحمیل تحریم های جدید توسط آمریکا در چینی ارتباطات از راه دور چند ملیتی است.

Mr مارتین برای اولین بار سر از NCSC منصوب شده است استاد از عمل در مدیریت عمومی در Blavatnik مدرسه دولتی در دانشگاه آکسفورد.

Ms کامرون در ایرلند شمالی متولد شد که پدرش کریگ بود عضو موسس Corrymela صلح و آشتی مرکز راه اندازی برای ترویج گفتگو بین پروتستان و کاتولیک جوامع در طول این مشکلات است.

او می پیوندد NCSC از ایرلند شمالی اتاق که در آن او بود معاون دائمی, منشی, Sir Jonathan Evans. او قبلا به عنوان مدیر کل مسئول اداره انکشاف بین المللی بریتانیا (Dfid) برنامه ها در آسیا و آفریقا و شرق میانه.

Ms کامرون, فارغ التحصیل از وزارت دفاع را در کالج سلطنتی دفاع مطالعات (RCDS) خدمت در بغداد و کابل برای Dfid و افغانستان برای وزارت امور خارجه در خصوص خشونت بار در هر دو تضاد است. او مشغول به کار در دفتر کابینه در طول سال 2008 بحران مالی است.

Ms کامرون گفت: پس او را ملاقات: "در طول چهار سال گذشته به NCSC تبدیل کرده UK رویکرد به امنیت سایبری و تعیین معیار برای کشورهای دیگر به دنبال. من خوشحال هستم برای پیوستن به NCSC و لذت بردن از این فرصت را به این جهان پیشرو سازمان به سطح بعدی."

جرمی فلمینگ به GCHQ مدیر گفت: "من هیجان زده به استقبال Lindy به NCSC و GCHQ. او می پیوندد در زمانی که امنیت سایبری شده است هرگز بیشتر ضروری به این کشور انعطاف پذیری و رفاه. Lindy را ترکیب منحصر به فرد از تجربه در دولت و خارج از کشور و در امنیت و مسائل مربوط به سیاست های او را رهبر ایده آل به NCSC به مرحله بعدی تحویل آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن