بازی تاج و تخت یک سال بعد: هنوز هم یکی از تلویزیون بزرگترین دستاوردهای - CNET

ند استارک لحظات پایانی در فصل 1. HBO بسیاری از تلویزیون نشان می دهد سال اجرا بدون اچ کردن واقعا پایدار, لحظه,

توسط SALAMNEWWS در 31 اردیبهشت 1399
eddard-stark-baelor-1-09-lord-eddard-ned-stark-30121142-1280-720

ند استارک لحظات پایانی در فصل 1.

HBO

بسیاری از تلویزیون نشان می دهد سال اجرا بدون اچ کردن واقعا پایدار, لحظه, اما آن را در زمان بازی تاج و تخت فقط نه قسمت به تولید یک زمان بزرگ است. در Baelor قسمت 9 از فصل 1 در حدود 2.7 میلیون نفر تماشا به عنوان قابل تحسین ند استارک به ظاهر حق رای دادن به شخصیت سر بریده شد ignominiously توسط پسر شاه Joffrey,.

اغلب گفته است که استارک مرگ روت مخاطبان به انتظار قهرمانان خود را به زندگی می کنند. اما آن تاسیس شده نشان می دهد در یک راه مهم. این اولین بار بود که از بسیاری از بازی تاج و تخت لحظه های که فراتر از بازی تاج و تخت. قرمز, عروسی, در فصل 3, Jon Snow مرگ در فصل 5 نگه داشتن درب در فصل 6.

این نیست فقط به یاد ماندنی Thrones لحظات آنها به یاد ماندنی تلویزیون لحظات. من می دانم که به دلیل دیر آمدن به حق رای دادن در سال 2016 شنیده بودم در مورد همه آنها تا کنون که بدون داشتن چشم گذاشته در یک واحد دوم خود را نشان می دهد.

در عین حال پایدار این لحظات تنها بخشی از بازی تاج و تخت' میراث. سهشنبه علائم یک سال پس از نشان می دهد و در آخر پخش از Jon Snow شکست چرخ و پس از سبوس پادشاه شد.

آخر و فصل نهایی به عنوان یک کل بودند بدنام letdowns.

game-of-thrones-season-8-episode-6-sansa-crown

Sansa Stark در نهایت به دست آورده او را تاج.

HBO

من به وضوح به یاد داشته باشید تماشای آهن تاج و تختبه عنوان قسمت آخر نامگذاری شد. آن را در CNET سیدنی دفاتر با کل تیم. من به یاد داشته باشید ناله از من سردبیر آن را به عنوان روشن شد که Daenerys' نوظهور شرارت خواهد دریافت هیچ متفکر توضیح. من به یاد داشته باشید همکار من خنده با تردید تمسخر در سبوس تبدیل شدن به پادشاه جدید است. و من به یاد داشته باشید این است: "آنها بیش از حد سخت. وجود دارد بسیاری به مانند اینجا."

اما از دوم اعتبارات نورد, سوال, حتی برای کسی مثل من که نمی نفرت صفحه اصلی کشش روشن بود. چه بد خواهد این لکه Game of Thrones?

پاسخ کوتاه: بسیاری اما نه به طور کامل.

بر خلاف آنچه که شما ممکن است در ادامه Change.org بازی تاج و تخت نیست از بین برد. نزدیک به 2 میلیون نفر امضا طومار در سایت که به فصل نهایی reshot با "صالح نوشتن." اما حتی در میان کسانی که دوست نداشتند این فصل خواستار آن بود تعمیرشده احساس خالی کردند.

اگر این طومار به دست هر چیزی آن ابتلا به چشم بسیاری از بازی تاج و تخت ستاره. آنها دامن زده به کشف آن است.

"این احساس کمی ناسپاسی" tut-tutted Carice van Houten, نام, بانوی Melisandre, در مصاحبه با خودی. "شما تا به حال چنین بار و پس از آن شما در حال رفتن به نا امید شود چرا که آن را برای رفتن دقیقا چگونه شما پیش بینی شده است."

سوفی ترنر که بازی ما ملکه Sansa Stark, بود, بیشتر خشمگین است.

"چیزی که در مورد بازی تاج و تخت که همیشه شگفت انگیز بوده است این واقعیت است که وجود دارد همیشه دیوانه و تاب," او گفت:. "پس Daenerys تبدیل شدن به چیزی از دیوانه ملکه -- آن را نباید مانند یک چیز منفی برای طرفداران. بسیاری از مردم کار می کرد تا پس از آن و برای مردم فقط زباله آن را به دلیل آن چیزی است که آنها می خواهم برای دیدن است که فقط بی احترامی است."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بازی تاج و تخت فصل 8 آخر: سازمان دیده بان ما به پایان رسیده است

6:42

این استدلال و یا برخی از تغییرات از آنها چیزی است که شما از شنیدن این نشان می دهد هواداران است. اما حقیقت این است که در جایی در وسط.

اول به Change.org جمعیت: نمایش خیلی خوب بود برای بیش از حد طولانی برای نهایی آن دو فصل است که مسلما جدا از قبلی شش در چند بد راه به طور کامل مخزن حق رای دادن.

آن را دوست دارم یا نه, بازی تاج و تخت فوق العاده تاثیر گذار نشان می دهد. نشان می دهد مانند Breaking Bad, Mad, Men و Sopranos مترادف با "پرستیژ تلویزیون" اما بازی تاج و تخت رسیده است به تجسم مدت است. با بیش از 13 میلیون و در تنظیم آن آخر بازی تاج و تخت موفق ترین مثال از داستان سرایی سینمایی در تلویزیون نشان می دهد.

خود را برنده نیست به سادگی یک ماده از بودجه brawls ، Hardhome دیوار و نبرد حرامزاده بودند همه دیدنی اما بازی تاج و تخت' داستان سرایی و شخصیت توسعه بودند نشان می دهد بزرگترین نقاط قوت.

را Jaimie Lannister. در قسمت 1 از فصل 1 او تحت فشار قرار دادند یک کودک بی گناه بالای یک برج تقریبا کشتن او. تا پایان فصل 4 با تشکر از ملاحظه نوشتن و ء قوس او در اصل یک قهرمان است.

این باعث می شود آن را سخت تر به چشم پوشی از آن نهایی دو فصل خیلی بیبهره از مراقبت های لمسی.

game-of-thrones-season-8-episode-6-jon-holds-daenerys

Daenerys Targaryen و Jon Snow در نهایی خود را در صحنه است.

HBO

هر دو ترنر و ون هوتن chalked تا Change.org دادخواست به طرفداران ناراحت بودن به خاطر آنچه اتفاق افتاده است -- می شود آن را سبوس را صعود به خانواده سلطنتی و یا Daenerys تبار به جنون -- این بود که آنچه آنها انتظار می رود اتفاق می افتد.

مشکل نیست خیلی که چه اتفاقی افتاده اما بی دقتی که با آن رخ داده است. Daenerys زمان همه از سه قسمت به رفتن از این جهان نجات دهنده به آن ویرانگر. Jaime چپ Brienne برای Cersei به دلایل ما می توانیم استنباط اما که در واقع روشن نیست. Cersei حق رای دادن را طولانی ترین در حال اجرا تبه کار می میرد unceremoniously.

boompromo

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید بوم با یک نظر.

برخی از این لحظات کلیدی بودند رضایت بخش اما رضایت بخش به رغم دست و پا چلفتی نوشتن و نامنظم قدم زدن مشخصه از فصل 7 و 8.

آن را کمک نمی کند زمانی که showrunner David Benioff memed خود را در صحبت کردن در مورد به خصوص در مورد آخرین Starks قسمت. گفت Daenerys "نوع را فراموش کرده اید" در مورد آهن ناوگان (که منجر به یکی از اژدها شلیک شدن از آسمان). یا که آخر این اسکریپت اشاره کرد که زمانی که Drogon سوخته آهن تاج و تختاو نیست چرا که او اژدها مغز می دانست که جذابیت آن حال خراب Daenerys. نه تاج و تخت نشان می دهد eponymous نماد قدرت صرفا یک "گنگ اطرافیان گرفتار در آتش."

گاهی اوقات طرفداران مراقبت بیش از حد. اما موارد شبیه به این ساخته شده است آن را احساس می کنم مثل طرفداران مراقبت بیشتر از سازندگان.

در فصل نهایی نیست و بدون برجسته. Brienne گرفتن شوالیه قوی بود Thrones لحظه و من می خواهم قرار دادن 10 دقیقه آخر نبرد Winterfell در برابر هر 10 دقیقه نشان می دهد. هنوز یک سال بعد من به این نتیجه رسیدند که شش فصل به فصل' نقاط قوت نمی تواند به طور کامل خود را برای نهایی ضعف است.

بازی تاج و تخت را تحمل و به عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ در تاریخ تلویزیون است. اما بخشی از آن میراث یک درس: پایانها سخت. مهم نیست که چگونه بزرگ نشان می دهد که می توانند در نتیجه آن را برآورده سازد تا زمانی که شما آن را ببینید با چشم خود.

شاید تکان دهنده ترین بخش از ند استارک مرگ بود که به شهروندان king's Landing مرگ او یک خائن است. یک عمر افتخار, وفاداری و فداکاری نمی تواند او را نجات دهد از یک ننگین پایان. آن لطمه می زند می گویند که بازی تاج و تخت دچار سرنوشت مشابه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب