فرد وحشی : در اینجا به همین دلیل من بخشی از شاهزاده خانم عروس جمع آوری کمک های مالی نبود -- CNET

بسیاری از اعضای بازیگران فیلم کمدی فانتزی عروس شاهزاده خانم در سال ۱۹۸۷ یکشنبه شب در یک جمع آوری کمک های مالی

توسط SALAMNEWWS در 25 شهریور 1399

بسیاری از اعضای بازیگران فیلم کمدی فانتزی عروس شاهزاده خانم در سال ۱۹۸۷ یکشنبه شب در یک جمع آوری کمک های مالی زوم برای دموکرات های ویسکانسین دوباره متحد شدند. به گزارش میلواکی ژورنال-سنتینل، بیش از ۱۱۰٬۰۰۰ نفر هر کدام حداقل ۱ دلار برای تماشای اعضای بازیگران خوانده شده از طریق فیلمنامه اهدا کردند. اما یکی از اعضای کلیدی خانواده پرنسس براید، ستاره فرد سویج، گم شده بود-- و او اکنون توضیح داده است که چرا.

سویج نقش کلیدی «نوه» بی نام را در این فیلم بازی کرد و پیتر فالک بازیگر نقش اول مرد داستانی را که تبدیل به فیلم می شود برایش بازگو کرد. در جریان جمع آوری کمک های مالی روز یکشنبه، ستاره چیزهای غریبه فین ولفهارد خطوط سویج را خواند. که ارسال کاربران رسانه های اجتماعی خاموش در یک بازی حدس زدن وحشی که چرا سویج درگیر نیست، با برخی از گمانه زنی در مورد تکیه های سیاسی خود و دیگران تعجب اگر او مرده است.

"The entire internet playing 'Fred Savage: Dead or Republican?' (در حال حاضر)، یکی از کاربران توییتر نوشت.

گمانه زنی ها مطمئناً تا حدودی توسط کارگردان راب رینر دامن زده شد و بیان کرد که تمام اعضای بازیگرانی که هنوز زنده بودند شرکت می کردند. اما سویج ۴۴ ساله نمرده است و او تأیید کرد که در یک دوشنبه اینستاگرام.

سویج عکس کودکی خود را به همراه برادر کوچکترش، بازیگر بن سویج، منتشر کرد و نوشت: «می خواهید احساس پیر شدن کنید؟؟ برادر بچه ام 40 سالش است!! ديشب جشن گرفتن باهاش خيلي خوش گذشت! ... و در حالی که من همیشه افتخار می کنم که بخشی از خانواده پرنسس براید هستم، گاهی اوقات خانواده زندگی واقعی اول می شوند."

بعدی برای وحشی : او راه اندازی مجدد از sitcomمشهور خود را هدایت -- سال تعجب ، که بر روی یک خانواده سیاه و سفید تمرکز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن