ترس از هیچ معامله در Brexit ایران افزایش دور دیگری از مذاکرات به پایان می رسد در acrimony

ترس از هیچ معامله در Brexit ایران باید اوج که دور دیگری از پایان بدون پیشرفت و بروکسل متهم انگلستان از پس گرد

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399

ترس از هیچ معامله در Brexit ایران باید اوج که دور دیگری از پایان بدون پیشرفت و بروکسل متهم انگلستان از پس گرد در آن وعده.

گروه های کسب و کار و اتحادیه های کارگری در بریتانیا کنار کانال هشدار داد مذاکره کنندگان به "دست و پنجه نرم کردن" و گفت: نظم Brexit می تواند به معنای ما "به طور بالقوه به صورت یک چالش بزرگتر به عرضه مواد غذایی زنجیره ای" از coronavirus.

اتحادیه اروپا رئیس مذاکره میشل Barnier روز جمعه گفت که مذاکرات نمی تواند "برو این را دوست دارند برای همیشه" در حالی که انگلستان همتای دیوید فراست اعتراف کرد که پیشرفت مورد نیاز هر دو طرف "تشدید و تسریع در کار ما".

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان مذاکرات آقای Barnier ذکر شده چهار نقاط خاص در مبارزه با تروریسم در اروپا "بیانیه سیاسی" در روابط آینده امضا شده توسط بوریس جانسون در ماه ژانویه که به او گفته بودند به رعایت شود.

"آن باقی خواهد ماند و برای ما تنها مرجع معتبر تنها مربوط به سابقه در این مذاکره است. بود که توافق توسط هر دو طرف. هنوز دور بعد از دور ما همتایان انگلیسی به دنبال فاصله خود را از این به صورت مشترک او گفت:" این توافق نامه است.

اما آقای فراست به نظر می رسد بی اهمیت جلوه دادن اهمیت سند امضا شده توسط آقای جانسون گفتن روزنامه نگاران پس از آن که چیزی ذکر شده در سند "به این معنا نیست که همه چیز در این اعلامیه باید به یک الزام پیمان".

او افزود: "آن برقرار محدوده بحث ما در این رابطه در آینده."

تبدیل به مسائل گسترده تر در مسدود کردن یک معامله مانند ماهیگیری و مقررات استاندارد, آقای Barnier گفت: "شده است وجود دارد هیچ پیشرفت قابل توجهی در این نقاط به عنوان من گفت: از زمان آغاز این مذاکرات و من فکر نمی کنم ما می تواند شبیه به این برای همیشه."

در وستمینستر اندرو Opie, مدیر غذا پایداری در محیط خرده فروشی کنسرسیوم پارلمان گفت که بریتانیا می تواند قادر به رفتن "از ماهی تابه به آتش" توسط تندرست از coronavirus بحران به Brexit اختلال در مرزها.

"اگر ما فکر می کنیم [اختلال در coronavirus] مشکل بود من فکر می کنم ما باید شروع به دنبال به جلو به یک نظم مبارزه با تروریسم در اروپا در ژانویه," او گفت, محیط زیست, غذا و امور روستایی کمیته.

"اگر ما یک نظم Brexit ما به طور بالقوه به صورت یک چالش بزرگتر به عرضه مواد غذایی و زنجیره ای از رو به رو شد با Covid."

او اشاره کرد که در ماه ژانویه "90 درصد از ما سالاد و 80 درصد از گوجه فرنگی و 70 درصد از نرم ما میوه" در سراسر کانال که این اختلال می تواند در قفسه های خالی.

گروه های دیگر تکرار همان هشدارهای. جاش Hardie معاون مدیر کل کنفدراسیون صنعت بریتانیا (CBI) هشدار داد که بسیاری از کسب و کار به سادگی آماده برای هیچ-قرارداد در حال تهدید است.

"پیشرفت نگران کننده, کند, باعث نگرانی عمیق خود را به شرکت هایی که انعطاف پذیری به ندرت شده است شکننده تر است," او گفت:.

"واقعیت تلخ این است که بسیاری از کسب و کار هستند و طبعا آمادگی برای یک تغییر چشمگیر در روابط بازرگانی با ما بزرگترین شریک زندگی فقط در زمان شش ماه. با شغل در هر منطقه از بریتانیا و اتحادیه اروپا تحت فشار سهام بالاتر از همیشه است.

"یک معامله است که با این نسخهها کار برای هر دو طرف اقتصاد تنها راه رو به جلو است. رهبران سیاسی باید گام در فوریت تغییر پویا و پیدا کردن راه حل های حفاظت از مردم در معیشت. شکست برای شکستن بن بست تنها برگ انتخاب بین یک فرمت است که دولت بریتانیا در حال حاضر رد کرد و یا بدتر عمیقا آسیب رساندن به هیچ معامله."

علامت Bridgeman, رئيس جمهور از زمین های کشور و انجمن کسب و کار است که نشان دهنده برخی از کشاورزان و روستایی کسب و کار گفت: "پیشرفت محدود" بود که بسیار مورد.

"را بدون اشتباه و بدون کیفیت توافقنامه تجارت آزاد هزاران نفر از کشاورزان هر دو در انگلستان و اتحادیه اروپا خواهد بیرون رفتن از کسب و کار با همه ویرانی به زندگی و جوامع است که با آن" او گفت:.

"ما درک می کنیم یک درجه ای از موضع گیری اجتناب ناپذیر است اما هیچ یک در دو طرف میز مذاکره – باید فراموش نکنید که آنچه در معرض خطر است. ما به شدت به تشویق دو طرف برای بازگشت به میز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است."

فرانسیس o'grady دبیر کل معاملات اتحادیه کنگره (TUC) گفت: "نخست وزیر باید دست و پنجه نرم کردن و گرفتن یک معامله خوب برای کارگران مشاغل و حقوق.

"Coronavirus بحران در حال حاضر قرار داده و صدها هزار شغل در معرض خطر است. دولت نمی تواند اجازه می دهد بدون معامله Brexit برای قرار دادن حتی بیشتر از خانواده های معیشت در خط.

"وزرا باید در مذاکرات با اتحادیه اروپا است که حفظ دسترسی ما را به بازارهای اروپایی حمایت از مشاغل خوب و مناسب و حفاظت از ما را از خطرناک معاملات تجاری با امثال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن."

وجود دارد یک دور از مذاکرات برنامه ریزی شده در این ماه قبل از برنامه ریزی در سطح بالا "سهام را" بین بوریس جانسون و کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen که در آن هر دو طرف در نظر گرفتن پیشرفت های ساخته شده تا کنون است.

آقای Barnier گفت که او امیدوار است که دور بعدی مذاکرات انجام می شود می تواند چهره به چهره به عنوان مخالف از طریق ویدئو کنفرانس گفت که بود "بهتر و موثر تر".

در این نشست خواهد بود آخرین فرصت برای کمیسیون اروپا برای متقاعد کردن بریتانیا از محاسن هر فرمت که دولت بریتانیا را رد کرده است. مهلت توافق تمدید فراتر از پایان این سال خرید زمان بیشتری برای مذاکرات در پایان ماه ژوئن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن