معیوب N95 ماسک به کانادا فرستاده شد 'قرارداد' موضوع که ثابت شد چین می گوید

چینی سفارت در اتاوا ادعا کرد که روز شنبه یک میلیون معیوب N95 ماسک که وارد کانادا از چین ماه گذشته در نتیجه یک

توسط SALAMNEWWS در 16 اردیبهشت 1399

چینی سفارت در اتاوا ادعا کرد که روز شنبه یک میلیون معیوب N95 ماسک که وارد کانادا از چین ماه گذشته در نتیجه یک "قراردادی" مسئله ای است که در حال حاضر ثابت شده است.

کانادا با این حال تا کنون گفت: هیچ چیزی در مورد این موضوع.

هر دو معاون نخست وزیر Chrystia Freeland و وزیر بهداشت Patty Hajdu نگاه بهت زده شنبه وقتی پرسیده شد که در جلسه مطبوعاتی روزانه خود را در مورد بیانیه ای که به سفارت چین را حساب توییتر صبح روز دوشنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus: چین جایگزین خواهد شد معیوب ماسک سواب به عنوان اتاوا رمپ تا تدارک و تامین تجهیزات

"این گزارش که (یکی از) میلیون ماسک صورت صادرات به کانادا از چین موفق به دیدار با استانداردهای مناسب برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای" توییت گفت.

"آخرین چیزی که متوجه شدیم از ارتباط با امور جهانی کانادا است که مشکل این بود که یک قرارداد مهم و حل شده است."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Freeland نگاه متعجب و متحیر شده و تبدیل به Hajdu در کنار او تکان دادن سر خود را.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

"ما می خواهید برای دریافت اطلاعات به شما" Hajdu گفت. "من متاسفم ما لازم نیست که ویژگی های اطلاعات در حال حاضر."

چین خواسته اتباع چینی برای کمک به ذخایر PPE
چین خواسته اتباع چینی برای کمک به ذخایر PPE

آن بازرسان در Hajdu بخش که رد حمل و نقل از N95 ماسک که وارد کانادا در هفته سوم ماه آوریل است.

نه دفتر و نه امور جهانی کانادا تا به حال ارائه هر گونه توضیح که از دوشنبه شب.

چین و کانادا مخالف به تازگی در همین کانادا دو هواپیما در بازگشت از چین بدون لوازم پزشکی آنها فرستاده شد را انتخاب کنید تا. ترودو گفت که با توجه به ازدحام در فرودگاه شانگهای و محدودیت های سفت و سخت در زمان خدمه صرف بر روی زمین است. یک سخنگوی وزارت خارجه چین گفت که "نادرست است."

کانادا به شدت متکی به چین برای تامین امنیت به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان در COVID-19 بیماری همه گیر. این مجموعه ویژه سیستم زنجیره تامین در شانگهای برای حفظ محصولات در چه Freeland است به عنوان "غرب وحشی" از لوازم پزشکی.

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا به دریافت 'میلیون' از ماسک از چین ترودو می گوید:

میلیون ها نفر از N95 ماسک جراحی, ماسک, لباس سواب برای COVID-19 آزمون ها و دیگر تجهیزات را وارد در کانادا از چین در حال حاضر و بسیاری از آنها گذشت جمع اوری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در بیش از یک مناسبت در هر دو کشور کانادا و جاهای دیگر از جمله فنلاند, هلند و اسپانیا, چینی-محصولات ساخته شده بازگردانده شدند زمانی که آنها موفق به دیدار با استانداردهای ملی. در علاوه بر این به N95 ماسک کانادا را رد کرد حمل و نقل از سواب برای استفاده در COVID-19 آزمون از چین به این دلیل که آنها mouldy.

N95 ماسک هستند تا به نام چرا که آنها قرار است به محافظت در برابر 95 درصد از ذرات کوچک است. لایحه Matthews, معاون وزیر خدمات عمومی و تدارکات گفت: مجلس عوام کمیته مارس 24 مشکل بود و عمدتا با پاککن استفاده می شود که برای امن ماسک نه تصفیه. او گفت: ممکن بود آنها ممکن است قادر به استفاده می شود توسط کارگران به طور مستقیم در تماس با COVID-19 بيمار.

ماتیوز گفت: این دو شرکت درگیر در هر دو ماسک و سواب ایستاده بودند توسط خود محصول و در نظر گرفته شده تا همه چیز را درست اما روشن نیست که آیا کسانی که ماسک جایگزین شد و یا اگر آنها فرستاده شده به دیگر کارگران مراقبت های بهداشتی.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب