Facebook را زوکربرگ می گوید شرکت در حال بررسی سیاست های میان انتقاد - CNET

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل رهبری به چالش کشیده شده توسط خود کارکنان است. جیمز مارتین/CNET Facebook, مدیر

توسط SALAMNEWWS در 17 خرداد 1399
facebook-f8-mark-zuckerberg-2018-0274

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل رهبری به چالش کشیده شده توسط خود کارکنان است.

جیمز مارتین/CNET

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت که کارکنان این شبکه اجتماعی در حال بررسی سیاست های خود از جمله قوانین اجازه داده است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پست یک نکته که منتقدان می گویند می تواند تحریک خشونت.

در یک توجه داشته باشید به کارکنان که زوکربرگ مشترک علنا در Facebook پست جمعه او برشمرد هفت حوزه این شرکت در حال بررسی زیر انتقاد در مورد آن دست کردن رویکرد به مغلوب ساختن پیشی جستن بحث پست. این هفته کارکنان برگزار نادر مجازی اعتصاب در اعتراض به رویکرد شرکت و ابراز مخالفت خود را علنا.

"من می خواهم برای روشن است که در حالی که ما به دنبال در همه این زمینه ها ما ممکن است آمده تا با تغییرات ما می خواهیم در همه آنها" زوکربرگ گفت: در پست های خود را. او افزود که این ایده شد و فقط یک "نقطه شروع است."

زوکربرگ مواجه انتقاد از خود کارکنان پس از شبکه اجتماعی چپ تا یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست که در آن رئیس جمهور گفت: "زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده که سخن گفتن در پاسخ به خبری در مورد تظاهرات که فوران پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر پلیس با استفاده از یک زانو به پین کردن او در گردن. Facebook قوانین است در برابر تحریک به خشونت اما اجازه می دهد تا برای بحث و گفتگو در سراسر کشور با استفاده از زور. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اشاره گارد ملی در پست Facebook دیدم آن را به عنوان یک هشدار در مورد استفاده از دولت زور و نمی آن را پایین بکشید.

توییتر از سوی دیگر گفت که همان سخن گفتن در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها نقض قوانین خود را در برابر ستایش خشونت است. شرکت محجبه که تهمت جیر پشت مشاوره متوجه, اما به نام منافع عمومی آن اجازه مردم به کلیک بر روی دکمه نمایش را در توجه به خواندن توییت.

زوکربرگ گفت: Facebook را بررسی سیاست های است که اجازه می دهد برای بحث در مورد استفاده از دولت از زور است. آن را نگاه کنید در نمونه از استفاده بیش از حد پلیس یا دولت زور و موارد زمانی که یک کشور در جریان ناآرامی های مدنی و یا خشونت در تضاد است. این شرکت همچنین به دنبال قوانین در اطراف سرکوب رای دهندگان به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروسو جایگزین فقط ترک بالا یا پایین کشیدن محتوا. این شرکت نمی باشد و منافع عمومی توجه مانند توییتر می کند.

"در کل من نگران است که این رویکرد است خطر ابتلا به ما منجر به editorialize در مطالب ما را دوست ندارند و حتی اگر آن را نقض نمی کند سیاست های ما, بنابراین من فکر می کنم ما نیاز به ادامه با دقت بسیار است،"

Facebook نیز کار خواهد کرد برای ایجاد واضح تر و شفاف تر تصمیم گیری و نگاه کنید که آیا به آن نیاز دارد را به هر گونه تغییرات داخلی. در ضمن زوکربرگ گفت: این شبکه اجتماعی در حال کار بر روی محصولات برای پیشبرد نژادی عدالت و ساختمان یک مرکز برای رای دهندگان اطلاعات است.

"به اعضای ما جامعه سیاه و سفید: من با شما" زوکربرگ گفت: در پست. "خود زندگی مهم است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن