Facebook همکاران با واقعیت برای کمک به مردم نقطه جعلی اخبار - CNET

Facebook تبلیغات را به تشویق مردم به آنچه آنها را ببینید. Facebook به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399
creatives-creative-english-01.png

Facebook تبلیغات را به تشویق مردم به آنچه آنها را ببینید.

Facebook

به عنوان بخشی از تلاش های خود برای کمک به مردم شناسایی جعلی, اخبار, Facebook خواهد شد در حال اجرا مبارزات انتخاباتی آگهی با این واقعیت مستقل-بررسی خیریه کامل واقعیت است.

با شروع ماه آینده Facebook کاربران در انگلستان و اروپا و ترکیه و آفریقا و خاورمیانه را ببینید تبلیغات در فید تشویق آنها را به فکر می کنم به شدت در مورد اطلاعات آنها را مشاهده کنید. آنها خواهد خواست مردم را در نظر بگیرید که در آن یک قطعه از اطلاعات است از آنچه از آن و چگونه آن را احساس می کنید.

"احساسی محتوا می تواند احتمال بیشتری برای متقاعد کردن شما را به باور غلط نیوز" گفت: تمام واقعیت اجرایی خواهد Moy در بیانیه ای در روز سه شنبه. "در طول این بحران بهداشتی زندگی در معرض خطر هستند. با در نظر گرفتن یک لحظه قبل از به اشتراک گذاری چیزی آنلاین, مردم می توانند با متوقف کردن گسترش مضر و گمراه کننده اطلاعات و محافظت از دوستان و خانواده خود را."

جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط شده است یک چالش برای شبکه های اجتماعی, اما شیوع کروناویروس جدید به ارمغان آورده است ضرورت به چالش. برای Facebook مبارزه با اخبار جعلی توسعه یافته فراتر از چرخه خوراک خانه های به گروه های خصوصی اختصاص داده شده به گسترش تئوری های توطئه و به واتساپ با آن پایان به پایان رمزگذاری معنی آن را سخت به پیگیری از آنچه که مردم در حال اشتراک گذاری است.

مانند توییتر و یوتیوب این شرکت شده است از بین بردن عیار از محتوا است که نقض سیاست های خود را در حالی که اتصال برچسب های هشدار دهنده برای دلسرد کردن مردم که ممکن است ترویج اطلاعات نادرست است. افزایش کاربران سواد رسانه ای-استفاده از تبلیغات به آنها را تشویق به سوال چه آنها در حال خواندن -- آخرین ابزار در آن کارگاه.

"با بسیاری از راه هایی برای مصرف این اخبار می توان آن را دشوار است به انتخاب آگاهانه در مورد آنچه به عنوان خوانده شده اعتماد و به اشتراک گذاری" استیو دریچه Facebook معاون رئیس جمهور برای شمال اروپا در بیانیه ای گفت. "این کمپین این است که مورد درخواست مردم سه سوال ساده برای کمک به آنها را به چالش اطلاعات آنها در حال خواندن به طوری که آنها می تواند بیشتر آگاه است."

همچنین نگاه کنید به: آیا می خواهید تبلیغات سیاسی خود را در Facebook و یا Instagram غذا ؟ شما قادر خواهید بود به نوبه خود که خاموشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن