کارشناسان تقسیم بر اینکه آیا ارتش ایالات متحده استفاده در طول جورج فلوید تظاهرات قانونی است

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دهنده که او را از استقرار نظامی ایالات متحده به هر کشوری که حاضر

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دهنده که او را از استقرار نظامی ایالات متحده به هر کشوری که حاضر به اقدام های تهاجمی در برابر شورش بر دیرینه قدرت ریاست جمهوری است که به عرض جغرافیایی گسترده ای به کاخ سفید کارشناسان حقوقی روز دوشنبه گفت:.

اما تصمیم به انجام این کار خواهد بود به احتمال زیاد با مخالفت قانونی و مخالفت های شدید از فرمانداران و دیدن آن را به عنوان یک واکنش افراطی.

"اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک باغ گل رز به آدرس شهرستانها در سراسر کشور دست و پنجه نرم اموال تخریب غارت و خشونت پلیس درگیری در هفته پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را استقرار نظامی اگر متحده نمی بسیج گارد ملی

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کارشناسان حقوقی می گویند که رئیس جمهور می کند در واقع باید قدرت تحت قیام عمل 1807 به اعزام نظامی در ایالات متحده هستند که قادر به قرار دادن یک قیام و یا در حال هجوم قانون فدرال است.

در آخرین نیم قرن رئیس جمهور فرستاده اند نظامی به جنوب متحده برای اطمینان از لغو تبعیض نژادی مشخص از مدارس و برای حفاظت از حقوق مدنی در 1950s و 1960s و به لس آنجلس پس از فرماندار کالیفرنیا در پی فدرال کمک می کند در طول سال 1992 شورش.

جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را استقرار نظامی اگر فرمانداران نمی تواند سرکوب خشونت آمیز تظاهرات
جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را استقرار نظامی اگر فرمانداران نمی تواند سرکوب خشونت آمیز تظاهرات

حتی رئيس جمهور نظرات راه اندازی فوری درگیری با مقامات برخی از کشورها که مورد مناقشه است که رئیس جمهور تا به حال یک جانبه قدرت به ارسال نیروهای نظامی خود را در برابر خواهد شد.

"رئیس جمهور ایالات متحده است و نه یک دیکتاتور و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نمی خواهد تسلط بر ایالت نیویورک" نیویورک دادستان کل Letitia جیمز در بیانیه ای گفت: دوشنبه و اضافه کرد که دولت آماده شد برای رفتن به دادگاه اگر نیاز بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: این امر می تواند غیر ضروری به استناد قیام و عمل می کنند و همچنین غیر مسئولانه و خطرناک است.

ادامه مطلب: رهبران مذهبی 'خشم' بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن op عکس در سی کلیسا در میان جورج فلوید تظاهرات

"هیچ سطح به عهده فرماندار است درخواست برای حتی بیشتر نظامی پاسخ به غیرنظامیان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند — دلیل خوب گفت:" آیتالله امنیت ملی, مدیر پروژه gais.

تحت قانون مغلوب ساختن پیشی جستن را اول باید اعلام شود که شورشیان پراکنده و بازنشسته صلح و دوستی در یک مقدار مشخصی از زمان است. او می تواند فعال فدرال آمريکا در مواقع اضطراری بدون یک فرماندار درخواست تا زمانی که شرایط خاص ملاقات کرد مانند اگر خشونت است تداخل با اجرای قوانین آن کشور است.

جورج فلوید مرگ: کاخ سفید خواستار فرمانداران برای اعزام گارد ملی
جورج فلوید مرگ: کاخ سفید خواستار فرمانداران برای اعزام گارد ملی

استفان Vladeck یک امنیت ملی و قانون اساسی متخصص در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: در توییتر که دولت فدرال لزوما نیاز به یک دولت درخواست قبل از استفاده از نیروهای داخلی برای اجرای قانون و این که قیام عمل است باز در اجازه دادن به رئیس جمهور تصمیم می گیرید زمانی که شرایط merited استفاده از آن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت: قیام عمل تا به حال استفاده نشده است از سال 1992 تا حدودی به دلیل عدم محبوبیت استفاده از نیروهای نظامی برای مقاصد داخلی.

"و آن را سخت به تصور کنید که دادگاه دوم حدس زدن واقعی تعیین شده توسط رئیس جمهور که شرایط حکم استفاده از ارتش برای بازگرداندن نظم" Vladeck نوشت. "به جای واقعی محدودیت امروز ممکن است مسئولیت; اگر تهمت فراخوانی این اساسنامه او می خواهم خود را تمام می کند."

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید نظامی میان جورج فلوید تظاهرات رد دموکراتیک فرمانداران

نه همه کارشناسان مطمئن هستند که این شرایط شایستگی آن است.

یوجین Fidell که می آموزد نظامی عدالت در دانشکده حقوق دانشگاه ییل روز دوشنبه گفت که او باور ندارد تهمت اقتدار به ارسال نیروهای نظامی بدون فرمانداران اجازه در این شرایط است.

"وجود ندارد و یک درخواست از قوه مقننه و یا فرماندار دولت من فکر می کنم تنها راه این قدرت را می توان به طور قانونی اعمال است و اگر وجود دارد یک مانع فدرال قدرت," او گفت: با اشاره به نمونه ای از لیتل راک آرکانزاس زمانی که نیروهای نظامی فرستاده شدند و در آنجا دولت بود نه مطیع یک دادگاه فدرال سفارش.

تهمت و تهدید اقدام نظامی برای سرکوب اعتراض جورج فلوید مرگ
تهمت و تهدید اقدام نظامی برای سرکوب اعتراض جورج فلوید مرگ

کنت Greenfield یک قانون اساسی استاد در کالج بوستون گفت که آنچه به نظر می رسد به تشخیص این مثال از بسیاری از آنهایی که گذشته — مانند مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص درگیری — است که وجود دارد هیچ ادعا که کشورهای در حال امتناع از اجرای قانون فدرال است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"رئیس جمهور است و نه دفاع از حق اجرای قانون فدرال است. رئیس جمهور تصریح می کند در اینجا حق به سرکوب تظاهرات که بهترین سمت چپ به عنوان یک سیاسی دارد و مشخصاتش توجه به صلاحدید متحده" سبز گفت.

او افزود: "او قدرت اجرای قانون خود را, اما او نمی گفت که قوانین نیست در حال اجرا. او گفت: آنها در حال اجرا راه او می خواهد آنها را به اجرا گذاشته است."

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب