دومینیک Cummings: جدول زمانی از اتهام مستند نقض

دومینیک ساله متهم شده است که ساخت دو سفر جداگانه بین لندن و پدر و مادر خود را' خانه در دورهام در طول coronavir

توسط SALAMNEWWS در 3 خرداد 1399

دومینیک ساله متهم شده است که ساخت دو سفر جداگانه بین لندن و پدر و مادر خود را' خانه در دورهام در طول coronavirus مستند.

نخست وزیر رئیس aide نیز خال خال در نظر گرفتن یک پیاده روی در یکی دیگر از شهر 30 کیلومتر دورتر در طول اقامت خود در آن ادعا شده است.

اما خیابان داونینگ حاضر برای پاسخ به این اتهامات در جزئیات و توصیف آنها به عنوان "جریان اتهامات کاذب".

در اینجا این است که یک جدول زمانی از رویدادهای سوال:

23 مارس: انگلستان قرار داده شده است به مستند با محدودیت های سفت و سخت در سفر. دولت دستورالعمل دولت: "شما نباید از دیدن اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود هستند."

27 مارس: Downing Street اعلام کرد که بوریس جانسون و وزیر بهداشت مت Hancock باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. دومینیک کامینگز عکس است در حال اجرا از هیچ 10.

30 مارس: دولت تایید آقای کامینگز خود منزوی در خانه با علائم کروناویروس.

31 مارس: دورهام پاسبانان گفت: Dominic کامینگز سفر از لندن به دورهام و اقامت در این شهر است.

1 آوریل: یک افسر پلیس صحبت می کند به آقای کامینگز' پدر با تلفن. آقای کامینگز پدر' تایید پسرش سفر با خانواده خود از لندن است و خود منزوی در اموال.

5 مارس: یک همسایه نقاط Dominic کامینگز در خارج از پدر و مادر خود را' ملک در دورهام. از نگهبان روزنامه رویکردهای خیابان داونینگ در مورد داستان و گفته است "بدون شرح". بوریس جانسون به بیمارستان بستری شده است پس از در حال توسعه مشکلات تنفسی است.

12 مارس: شاهد رابین خواندن 70 ساله بازنشسته, معلم, گزارش لکه های آقای کامینگز در Barnard Castle, 30 مایل از دورهام. بوریس جانسون است که از بیمارستان مرخص شد.

14 مارس: Dominic کامینگز است عکس, بازگشت به کار در خیابان داونینگ پس از خود انزوا به پایان می آید.

19 مارس: Dominic کامینگز است که بنا به گزارش ها دیده می شود راه رفتن در نزدیکی پدر و مادر خود را' خانه در Houghall جنگل توسط یکی دیگر شاهد که بعد از آن می گوید ناظر و یکشنبه اینه که مشاور گفت: "نمی the bluebells دوست داشتنی?"

25 مارس: یک مقاله توسط آقای کامینگز' همسر مریم ویکفیلد در مورد خانواده تجربه خود انزوا منتشر شده است در تماشاگر مجله. آن را اشاره نمی کند اقامت در دورهام.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن