دیزنی لند پاریس, برج ایفل بخشی از بازگشایی به

توسط کارکنان آسوشیتد پرس ارسال شده در جولای 15, 2020 7:47 am فونت کوچکتر Descrease مقاله ان

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399

فرانسه صنعت گردشگری دریافت تقویت بیشتر جمعه با بخشی از بازگشایی دیزنی لند پاریس و باز از طبقه بالای برج ایفل.

دیزنی لند پاریس ترین در اروپا آباد پارک رفت و آمد مکرر است که بخشی از بازگشایی به چهار ماه پس از آن بسته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: دنیای دیزنی فلوریدا مسخره برای باز کردن در میان ویروس سنبله

این پارک در Marne-la-Vallee به شرق پایتخت فرانسه است که باز کردن درهای خود را در یک مرحله ای راه را شروع چهارشنبه با دیزنی لند پارک و والت دیزنی استودیو.

از آن خواهد شد از ویژگی های پیشرفته اقدامات ایمنی از جمله مدیریت حضور و غیاب, کاهش ظرفیت برای حمایت اجتماعی فاصله و تقویت تمیز کردن و ضد عفونی از سواری و فضاهای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چه اقدامات احتیاطی است که دیزنی لند گرفتن در میان COVID-19?
چه اقدامات احتیاطی است که دیزنی لند گرفتن در میان COVID-19?

همچنین یکشنبه طبقه بالا از پاریس برج ایفل دوباره باز کرد. قرن 19 آهن بنای تاریخی یکی از پایتخت پر بازدید ترین جاذبه های, بخشی از دوباره باز آن دو طبقه در ژوئن 26 زیر آن طولانی ترین بسته پس از جنگ جهانی دوم است.

برج ایفل مقامات گفته اند که حداکثر از 250 نفر را در حال حاضر اجازه داده می شود در طبقه بالا در یک زمان برای لذت بردن از نمایش پانوراما از شهرستان نور است.

گردشگری مقامات می گویند که در پاریس به ارمغان می آورد بیش از 30 میلیون گردشگر در سال و در سال 2018 فرانسه ثبت شده نزدیک به 90 میلیون دلار یک شبه از ورود بازدید کنندگان و گردشگران و آن را یکی از پر بازدید ترین کشور در جهان است.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de