دیزنی جهان برنامه های بازگشایی تاریخ جولای 11 - CNET

دیزنی جهان است که مجموعه ای به بازگشایی پس از بسته شدن با توجه به COVID-19. دیزنی برای اکثر تا به روز اخبار

توسط SALAMNEWWS در 7 خرداد 1399
disney-world-fireworks

دیزنی جهان است که مجموعه ای به بازگشایی پس از بسته شدن با توجه به COVID-19.

دیزنی
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

والت دیزنی جهان است اعلام کرد طرح خود را برای بازگشایی اورلاندو فلوریدا پارک در ماه جولای پس از بسته شدن آنها را مارس 15 با توجه به گسترش coronavirus. سحر و جادو پادشاهی و حیوانات پادشاهی خواهد بازگشایی جولای 11, پس Epcot و استودیوهای هالیوود در 15 ژوئیه تحت دیزنی طرح است. پارک خواهد شد که COVID-19 اجتماعی فاصله و سلامتی اقدامات زمانی که آنها بازگشایی از جمله دما و قراضه wearings ماسک نگه داشتن مهمانان شش فوت از هم جدا در حالی که پوشش برای جاذبه ها و مهمان سیستم رزرو برای محدود کردن ظرفیت.

آتش بازی نشان می دهد و رژه خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که "بعدا" و همچنین "لمس بالا" تجربه های شخصیت مانند ملاقات و خوش آمد می گوید و Bibbidi Bobbidi بوتیک جیم MacPhee معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات و افسر ارشد عامل در شرکت والت دیزنی مورد بحث در طول یک ارائه.

علاوه بر این اعضای بازیگران از جمله "اجتماعی فاصله پیراهن اعضای بازیگران" را تشویق این عمل در میان مهمانان. دیزنی را دست مطابق با اصول بهداشتی و شستشوی ایستگاه و همچنین افزایش فشار پشت تماس با ما پرداخت.

اصلا برنامه ریزی سفر بعدی خود را به دیزنی جهان هر چند -- جدید فروش بلیط شده است به حالت تعلیق تا دیزنی می تواند "تمرکز بر مهمانان با موجود بلیط و رزرو." اگر شما یک بلیط های موجود و یا شما سالانه passholder شما باید برای رفتن از طریق یک سیستم رزرو در پیشبرد به درخواست ورود به پارک. جدید رزرو می تواند ساخته شده توسط دیزنی تعطیلات اعضای باشگاه.

دیزنی جهان, تفریحی و هتل ها آغاز خواهد شد بازگشایی ماه آینده با شروع دیزنی قلعه بیابان توچال و اردوگاه در 22 ژوئن. هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که دیزنی جهان دو, پارک آب بلیزارد ساحل و گردباد تالاب ممکن است بازگشایی شده است.

این اخبار به شرح زیر دیزنی چشمه خرید و ناهار خوری منطقه بازگشایی on May 20 با محدود پارکینگ کمتر ورودی متوسط غربالگری قبل از ورود به ماسک مورد نیاز جسمی فاصله خطوط و موانع کاهش ساعت هیچ سرگرمی و بیشتر مایع و مواد ضد عفونی کننده. دیزنی متعلق به فروشگاه ها و رستوران ها نیز شروع بازگشایی در دیزنی چشمه در روز چهارشنبه.

دیزنی جهان خواهد بود دوم از دیزنی جهانی پارک تفریحی برای باز پس دیزنی لند شانگهای بازگشایی آوریل 11. این محدودیت در حضور و غیابیک سیستم رزرو برای به دست آوردن ورود به پارک یک ورودی سیستم کنترل اجتماعی فاصله مورد نیاز نوار نشانه گذاری نگه داشتن مهمانان فاصله در حالی که در خطوط سواری, ماسک, درجه حرارت, نمایش, تماس, ردیابی و دولت مورد نیاز روشهای درمانی.

مستقر در کالیفرنیا دیزنی لند, دیزنی لند پاریس, هنگ کنگ دیزنی لند توکیو دیزنی همه بسته باقی می ماند به طور نامحدود.

نارنجی شهرستان coronavirus بازگشایی نیروی کار رای به نفع دیزنی پیشنهاد در جلسه روز شنبه پس از هفته گذشته نیز greenlighting از بازگشایی یونیورسال اورلاندو در تاریخ 5 ژوئن. شهردار و دولت باید هنوز تایید هر دو برنامه.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 5.5 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 1.6 میلیون نفر و نزدیک به 100,000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه برای ایجاد Disney theme park سحر و جادو در خانه

4:25tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب