دویچه بانک جریمه $150 برای عدم پرچم اپستین معاملات مشکوک

دویچه بانک خواهد پرداخت 150 میلیون دلار جریمه از نیویورک تنظیم کننده اجازه می دهد خوار سرمایه جفری اپستین به پ

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399

دویچه بانک خواهد پرداخت 150 میلیون دلار جریمه از نیویورک تنظیم کننده اجازه می دهد خوار سرمایه جفری اپستین به پرداخت را به مدل ها و برداشت مشکوک مقدار از پول نقد در طول پنج سال به عنوان یک مشتری.

روز سه شنبه حل و فصل با وزارت امور خارجه نیویورک از خدمات مالی اولین بار است که چنین اقدام علیه یک بانک مرتبط با اپستاین. ثبت نام مجرم جنسی خودکشی در منهتن زندان در ماه اوت یک ماه پس از دستگیری او به اتهام جنسی, بهره برداری از ده ها تن از دختران و زنان است.

ادامه مطلب: Ghislaine ماکسول ممکن است از نظر قانونی تحت پوشش توسط جفری اپستین سال 2008 تقاضای معامله

خوب است نیز یکی دیگر از ضربه به دویچه بانک شهرت به عنوان آن می رود از طریق یک عمده بازسازی زیر پنج سال از ضرر و زیان در مجموع بیش از 15 میلیارد یورو ($17 میلیارد دلار).

"برای سال آقای اپستین, جنایی, رفتار توهین آمیز بود به طور گسترده ای شناخته شده و در عین حال بزرگ موسسات همچنان به بهانه ای که تاریخ و به من قرض بدهید اعتبار خود را و یا خدمات برای کسب" فرماندار نیویورک اندرو کومو در بیانیه ای گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیویورک یافت "قابل انطباق شکست" در دویچه بانک معاملات با اپستین که این بانک در نظر گرفته شده بود "در معرض خطر." آن را نیز می دانستم که از Epstein تاریخ از جنس قاچاق و سوء استفاده از جمله 2007 گناه به دولت اتهام فحشا و در عین حال نادیده گرفته و این "پرچم قرمز" و پردازش صدها نفر از معاملات "بدیهی است که دخیل" با گذشته خود است.

در آن بیانیه نیویورک همچنین با انتقاد نامربوط معاملات توسط آلمان بزرگترین بانک با Danske بانک استونی شعبه است که درگیر در یک عظیم پول شویی رسوایی و فدرال بانک خاورمیانه.

جفری اپستاین رسوایی: آنچه مورد تا کنون در برابر Ghislaine ماکسول?
جفری اپستاین رسوایی: آنچه مورد تا کنون در برابر Ghislaine ماکسول?

اپستاین بود و دویچه بانک و مشتری از آگوست 2013 تا دسامبر سال 2018 زمانی که رابطه به پایان رسید و پس از بیشتر فشار منفی در مورد ظاهر خود در آوریم.

معاملات پردازش شده توسط این بانک آلمانی شامل پرداخت به اتهام همدستان وکلا, قربانیان, مدل های روسیه و اروپای شرقی نام خانوادگی و "مشکوک" برداشت پول نقد به طور متوسط $200,000 در سال است.

'نه مشکوک'

ایمیل ترافیک نشان داد که دویچه بانک وزن خطرات حفظ اپستاین به عنوان یک مشتری قرار داده اما آنها را کنار ترغیب میلیون ها دلار درآمد سالانه او ممکن است تولید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به رضایت سفارش دو دویچه بانک, کارکنان, بازدید اپستاین در نیویورک در اوایل سال 2015 و پرسید: در مورد اتهامات جدید جنسی با دختران زیر سن قانونی.

اما آنها به نظر می رسد "راضی" توسط اپستین پاسخ و هیچ چیز را به منظور بررسی اتهامات رضایت منظور گفت.

این بانک همچنین انتخاب کرد و در سال 2017 به مورد مداقه قرار دادن پرداخت به یک مدل روسی و روسی به تبلیغات عامل. "از آنجا که این نوع از فعالیت های عادی برای این مشتری آن تلقی مشکوک" رعایت مانیتور گفت: در یک ایمیل.

ادامه مطلب: اپستاین دعوی مربوط به 15 سال به دنبال میلیون ها نفر از جزایر ویرجین و مستغلات

نیویورک گفت: اپستاین تا به حال بیش از 40 دویچه بانک حساب که برخی از آنها برای "پروانه اعتماد" که ذینفع شامل co-توطئه گران در اتهام سوء استفاده جنسی.

این یک خطر است که پرداخت می شود به "بیشتر یا coverup فعالیت های جنایی و شاید حتی به مخاطره می اندازد بیشتر زنان جوان" نیویورک حل و فصل است که منعکس دویچه بانک همکاری بیش از چندین سال نشان داد.

پذیرش اپستاین به عنوان یک مشتری "یک اشتباه بحرانی و نباید هرگز اتفاق افتاده است" دویچه بانک اجرایی مسیحی دوخت و گفت: کارکنان در یک یادداشت.

جدید متهم و جزئیات اتهام تجاوز جنسی در طرح دعوی در دادگاه علیه جفری اپستاین املاک
جدید متهم و جزئیات اتهام تجاوز جنسی در طرح دعوی در دادگاه علیه جفری اپستاین املاک

نیویورک تنظیم کننده گفت: دویچه بانک نیز تحریم برای نادیده گرفتن علائم هشدار دهنده در حالی که پردازش میلیاردها یورو پرداخت برای Danske Bank که این رتبه بندی به عنوان "در معرض خطر" در سال 2007 قبل از مدت کوتاهی پس از آن شناسایی هشدار خود به مشتریان خارجی با روسیه و یا lats اتصالات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این بانک آلمانی را نادیده داخلی هشدار از خطرات تا اواخر 2015, انتقال حداقل 150 میلیارد دلار از روسیه و دیگر کشورهای شوروی سابق در آن زمان.

دویچه بانک همچنین اذعان کرد نقص در نظارت خود را از Danske استونی و FBME.

"همه ما باید برای کمک به اطمینان حاصل شود که این نوع از چیزی که اتفاق نمی افتد دوباره" دوخت گفت.

© 2020 ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب