ناهموار پریتی پاتل گام تا برنامه ریزی برای کشتی های جنگی نیروی دریایی برای جلوگیری از مهاجران عبور کانال با وجود واکنش شدید

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

طرح هایی برای فرستادن کشتی های جنگی نیروی دریایی سلطنتی برای جلوگیری از عبور مهاجران از کانال در حال بالا گرفتن است، با وجود هشدار آنها غرق خواهد شد و تهدید به اقدامات قانونی.

Priti پاتل در یک درخواست رسمی به وزارت دفاع برای کمک قرار داده -- حتی پس از یک مقام وجود دارد نام تجاری سرکوب "کاملا پتی" -- نادیده گرفتن واکنش در حال رشد است.

همچنین او یک تفنگدار دریایی سلطنتی سابق را به عنوان "فرمانده تهدید کانال مخفی" خود منصوب کرد، و راه را برای رهگیری و بازگشت قایق ها، در بیانیه ای سرپیچی از قصد هموار کرد.

این حرکت پس از آن صورت گرفت که بسیاری از مهاجران، از جمله یکی در صندلی چرخدار، از یک قایق نیروی مرزی در یک روز شلوغ دیگر برای گذرگاه کانال به ساحل آورده شد.

بیش از 130 مهاجر موفق شدند که روز جمعه سفر خطرناکی را به بریتانیا انجام داده باشند - بخشی از یک موج ی که خانم پاتل به عنوان "مبهم" محکوم شده است.

جک استراو، منشی سابق کار که بیست سال پیش با همین مشکل کشتی گرفت، انتقاد از روی آوری به نیروی دریایی را در یک پیشنهاد برای «عقب زدن این افراد» رهبری کرد.

او هشدار داد که «این تنها یکی از این دینگها را به اندازه گیری و همه را به غرق شدن - که کاملا ً امکان پذیر است - برای وجود یک هورابالو، از جمله در حزب محافظه کار، و برای سیاست باید به معکوس، او هشدار داد.

بلا سانکی، مدیر گروه حقوق بشر اقدام بازداشتی، با محکوم کردن "پیشنهاد بی دردسر"، به وزیر کشور هشدار داد که با چالش های قانونی مواجه خواهد شد.

او گفت: "این غیر قانونی است، واقعا خطرناک است و می تواند زندگی انسان را به طور جدی به خطر بیانداخت." از هر نظر که به ش نگاه کنی ایده وحشتناکیه و فکر نمیکنم واقعا از زمین خارج بشه

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن