هشدار معامله: این هدفون های 40 دلاری که سر و صدا را لغو می کند یک چانه زنی هستند - CNET

سارا تِو/سی نت من طرفدار هدفون های noise-canceling ارزان قیمت لغو صدا نیستم. من کمی تلاش برای قرار دادن ب

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399
anker-soundcore-life-q20-1
سارا تِو/سی نت

من طرفدار هدفون های noise-canceling ارزان قیمت لغو صدا نیستم. من کمی تلاش برای قرار دادن با هم یک لیست از بهترین هدفون سر و صدا لغو زیر $ 100 زیرا تعداد کمی که من می خرید توصیه وجود دارد. اما زندگی صوتی آنکر Q20 هیبرید یکجا فعال سر و صدا لغو هدفون استثنا هستند. آنها کاملا مناسب و معقول برای لیست قیمت خود را به طور منظم از 60 دلار است. حالا آنها دوباره در آمازون به قیمت 40 دلار برای نسخه سیاه فروش می شود. آنها چند بار به این قیمت ضربه می زنند، اما به اندازه ای که ما آنها را دیده ام پایین است.

نه، زندگی Q20 به خوبی به عنوان مدل های حق بیمه مانند سونی WH -1000XM3صدا نیست، اما آن را برای تلفن های موبایل بسیار خوب است، که همه شما می توانید برای در این قیمت بخواهید. این نسبتا خوب با مقدار معقولی از وضوح و باس چاق و چله که نفخ و یا گلی (افزایش باس یا حالت BassUp وجود دارد اگر شما می خواهید کمک اضافی از باس) متعادل شده است. همچنین پوشیدن آن راحت است، لغو سر و صدا به طور قابل قبولی موثر است، آن را به عنوان یک هدست برای ایجاد تماس و عمر باتری خوب است در 40 ساعت.

خوانده شده: بهترین سر و صدا لغو هدفون تحت $ 100

مهمتر از همه، بهتر از بیشتر هدفون های ارزان قیمت لغو صدا است که من سعی کردم، که برخی از آنها خوب هستند اما تمایل به برخی از کاستی ها، معمولا در بخش کیفیت صدا. من شامل مارک هایی مانند TaoTronics، Cowin و Mpow در این گروه است.

خوانده شده: بهترین هدفون های سر و صدا لغو سال 2020

باز هم انتظار نداریم که آنکر به خوبی مدل های بالاتر پایان باشد -- کیفیت ساخت در لیگ مشابه هدفون ممتاز نیست -- اما اگر به دنبال یک هدفون ارزان قیمت لغو صدا باشید، این قطعا معامله خوبی در 40 دلار است.

مقاله ای که در اصل هفته گذشته منتشر شده بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب