بابا تقریبا بخشی از پا را از دست می ده بعد از اینکه توسط عنکبوت در باغ خود گاز می شود

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

پدر گفته شده است که او تقریبا بخشی از پای خود را از دست داده پس از توسط یک عنکبوت در باغ مرسی ساید خود را گاز گرفت.

ایان همر در A&E پذیرفته شد زمانی که پای راست خود را با بالن در اندازه و او با یک بیماری شدید پس از اجرا در با آنچه که فکر می شود بیوه دروغین پایین آمد.

او در نهایت با بیماری سلولیت تشخیص داده شد - عفونت ناشی از باکتری ها در عمق پوست - و مجبور بود به ماندن در یک شب در بیمارستان در حالی که پزشکان با عجله برای تشخیص مشکل.

اگر گاز شُش بدتر شده بود، به مدیر قرارداد 48 ساله ی بیرکن هد گفته شده بود که ممکن است مجبور شده باشد بخشی از پا را برداشته باشد.

همسر هلن گفت: «او فکر می کرد که از یک شاخه نیک شده است، اما عصر شنبه گفت که در کشاله رانش درد دارد» "او همچنین تال کوچک ی که در پای پایینی راست ش ظاهر می شد"

او که با روزنامه لیورپول اکو صحبت می کرد، توضیح داد که پدر سه نفر تصمیم گرفت تا صبح دوشنبه به پزشک عمومی خود تلفن نکند اما حتی پس از تجویز آنتی بیوتیک، تاولر تنها سخت گیرتر شد.

هلن، خود پرستار، گفت: "ما سه نوجوان داریم و آنها واقعا نگران و شوکه شده بودند که چگونه درد به سرعت بدتر شد.

"پدرشان معمولا ً پلک نمي زنه، ولي مي تونستن ببينن که اون واقعاً داره تلاش مي کنه"

پس از رفتن به بیمارستان پارک پیکان در نزدیکی, پزشکان در نهایت تشخیص تاولر نیش بود - احتمالا از بیوه کاذب - و بیمار خود را بر روی آنتی بیوتیک وریدی قرار داده است.

او نبايد دو شب در اين جا نگه داشته مي شد تا مطمئن شود زخم به صورت سپتيک در نمي اايد.

شش گونه از بیوه دروغین در بریتانیا زندگی می کنند و در حالی که آنها نیش زهردار, آن است که به خصوص قوی نیست. درد معمولا ً بیش از ۱۲ ساعت طول نمی کشد و عموماً نیازی به آنتی بیوتیک ندارد.

...

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن