ویروس کورونا: خطر بسیار کم برای کودکان به معنی بازگشایی مدرسه امن است، کارشناس می گوید

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 19 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

یکی از دقیق ترین مطالعات هنوز نشان خواهد داد که امن است برای مدارس به طور کامل باز کردن ماه آینده، یک کارشناس پیشرو بهداشت کودک اطمینان پدر و مادر و دانش آموزان است.

پروفسور راسل وینیر گفت: این تحقیقات که در 100 موسسه در بریتانیا انجام شده است، تایید خواهد کرد که "شواهد بسیار کمی وجود دارد" از انتقال ویروس کوروناویروس که در آن مردمک برگشته اند، وجود دارد.

رئیس کالج سلطنتی کودکان و بهداشت کودکان گفت: "خطرات به کودکان از Covid بسیار پایین است و خطرات بسته شدن مدرسه ما می دانیم بسیار جدی است، گفت: "رئیس کالج سلطنتی کودکان و سلامت کودکان.

او این مطالعه را توسط بهداشت عمومی انگلستان آشکار کرد، به عنوان بوریس جانسون تعهد خود را برای آوردن همه مردمک در ماه سپتامبر، و خواستار بسته شدن ادامه "از نظر اخلاقی غیر قابل دفاع".

نخست وزیر به ترس های فزاینده در مورد چاقی، افسردگی و سوء استفاده، و همچنین کاهش آموزش و پرورش اشاره کرد - با بسیاری از کودکان که یک کلاس درس از زمان قفل در ماه مارس دیده نمی شود.

اتحادیه ملی آموزش و پرورش حفاظت های مدنظر بهداشت بهتر، حباب دانش آموز و قطره سردرگم و اوقات ناهار را "غیر قابل کار" نامیده است.

و نیک گیب، وزیر مدارس، اذعان کرد که وزیران نمی توانند "فرمان" کنند که همه مدارس برای تمام گروه های سال بازگشایی شوند، زیرا تصمیم گیری ها توسط رئیسان بهداشت محلی صورت خواهد گرفت.

اما پروفسور ویینر، عضو گروه مشاوران دولت ، Sage گفت: "بریتانیا به عنوان یک ملت باید ایستادگی و می گویند: فرزندان ما ضروری است."

حدود ۲۰۰۰۰ دانش آموز و معلم در ۱۰۰ مدرسه در سراسر انگلستان برای نظارت بر گسترش بیماری تا پایان دوره تابستانی آزمایش شدند."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن