ویروس کورونا: TDSB tweaks بازگشت به مدرسه طرح بنابراین دانش آموزان دبیرستانی روزهای متناوب

هیئت مدرسه منطقه تورنتو یک طرح به روز شده بازگشت به مدرسه منتشر کرده است که دانش آموزان دبیرستان ی روزهای متنا

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

هیئت مدرسه منطقه تورنتو یک طرح به روز شده بازگشت به مدرسه منتشر کرده است که دانش آموزان دبیرستان ی روزهای متناوب آموزش در کلاس را مشاهده خواهند کرد.

طرح ارسال شده در تاریخ دوشنبه متفاوت است با نسخه پیش نویس اولیه که به TDSB امنا در هفته قبل ارائه شد، که می تواند دانش آموزان متوسطه در کلاس پنج روز در هفته برای نیمی از روز حضور می بینند، با نیمه دیگر اختصاص داده شده به یادگیری آنلاین.

اکنون، برنامه این است که دانش آموزان دبیرستانی در روزهای متناوب در یادگیری کلاس شرکت کنند و همچنین در یادگیری از راه دور شرکت کنند

-ادامه مطلب: طرح TDSB شامل یادگیری در کلاس 5 روز در هفته برای همه دانش آموزان

بخش زیادی از قسمت های باقی مانده از طرح به همان حال باقی می ماند، اما TDSB خاطر داشت که برخی از تنظیمات هنوز هم می تواند ساخته شود.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

در همین حال، از والدین پرسیده شد که قصد دارند فرزندانشان را به مدرسه بازپس بفرستند یا اینکه برای یادگیری آنلاین انتخاب شوند. به آنها گفته می شود که فرم پیش از ثبت نام را پر کنید تا هیئت مدیره به درستی برای بازگشت به کلاس در 8 سپتامبر آماده شود.

آخرین عناوین درCOVID-19
شکستن آخرین عناوین در COVID-19

دانش آموزان ابتدایی که به کلاس برمی گردند، روزهای کامل را در یک گروه، پنج روز در هفته در اندازه های کلاس منظم با اقدامات بهداشتی و ایمنی در محل حضور خواهند داشت.

TDSB همچنین از وزارت آموزش و پرورش انتاریو خواست تا بودجه اضافی برای اقدامات ایمنی مرتبط با COVID-19 فراهم کند تا اندازه های کلاس ابتدایی به طیف 15 تا 20 دانش آموزان کاهش یابد پس از اینکه تورنتو بهداشت عمومی از برنامه های حفظ اندازه های متعارف انتقاد کرد.

داستان در زیر تبلیغات ادامه دارد

© 2020 اخبار جهانی ، بخش از کوروس سرگرمی شرکت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن