شیوع ویروس کورونا ویروس در میان کارکنان سوپرمارکت تسکو در Swindon

تعدادی از کارکنان در یک سوپرمارکت Tesco در Swindon برای ویروس کوروناویروس مثبت آزمایش کرده اند. شهر ویلتشایر د

توسط SALAMNEWWS در 20 مرداد 1399

تعدادی از کارکنان در یک سوپرمارکت Tesco در Swindon برای ویروس کوروناویروس مثبت آزمایش کرده اند.

شهر ویلتشایر در هفته های اخیر در میان بدترین آسیب دیده های انگلستان قرار گرفته است، با بیش از ۱۰۲۰ مورد آن را در فهرست دیده بان های کوروناویروس دولت مشاهده می کنند.

در روز یکشنبه، بهداشت عمومی انگلستان گزارش 24 مورد جدید در این شهر در یک روز. افزایش اخیر در عفونت ها به شیوع در مرکز توزیع ایسلند مرتبط شده است.

فروشگاه تِسکو در مورد اوکوتال است. یک سخنگوی شرکت تسکو گفت که تمام کارکنان آلوده خود به خود منازده بودند و فروشگاه برای مشتریان باز باقی ماند.

ما اقدامات گسترده ای را در سراسر فروشگاه های خود معرفی کرده اند تا به حفظ امنیت همه کمک کنیم، از جمله صفحه های محافظ در هر چک اوت، نشانه های دور شدن اجتماعی و تمیز کردن عمیق منظم."

مناطقی در فهرست دیده بان های کووید-۱۹ دولت شامل منچستر بزرگ و لستر می شوند که محدودیت های محلی قفل شده ای برای به ارمغان آوردن انتقال ویروس به عقب تحت کنترل اعمال شده است.

هفته گذشته، 51 کارگر در مرکز توزیع ایسلند در Swindon آزمایش مثبت. شورای اعلام کرد در 5 اوت شیوع در حال حاضر تحت کنترل وجود دارد و تعداد موارد جدید در این شهر همچنان به سقوط.

سخنگوی اداره بهداشت عمومی شورای شهر سویندون بورو گفت: "ما از تعداد بسیار کمی از پرونده های Covid-19 موثر بر کارکنان در فروشگاه Tesco آگاه هستند.

تیم بهداشت عمومی ما در حال همکاری نزدیک با تاسکو و همکارانش در بهداشت عمومی انگلستان است. همه کارکنان تحت تاثیر خود را بر اساس هدایت دولت خود منزول می کنند."

استیو مادرن، مدیر بهداشت عمومی سوایندون به اسکای نیوز گفت که "شیوع کوچک" باید انتظار داشت که قوانین قفل شدن آرام باشند و مردم به محل کار خود بازگردند.

ما یک طرح مدیریت شیوع محلی برای تکمیل و حمایت از آزمون ملی و خدمات ردیابی و اطمینان حاصل شود که سوایندون می تواند به سرعت پاسخ دهد تا به مدیریت یک شیوع محلی یا نقطه گرم کمک کند، توسعه داده شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن