ویروس کورونا: یک در پنج گزارش شده برای آزمایش و طرح ردیابی یافت نمی شود، اعتراف سرکو رئیس

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 16 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

یک در پنج مخاطب گزارش شده به آزمایش و برنامه ردیابی کوروناویروس توسط افرادی که مثبت آزمایش کرده اند غیر قابل ردیابی هستند، یک مقام از یکی از شرکت های مدیریت سیستم پذیرفته است.

آزمون و ردیابی ان اس ان اس انگلستان – که در کاهش میزان انتقال ویروس حیاتی به حساب می آمد – متکی به شناسایی افرادی است که با یک فرد آلوده در تماس بوده اند و از آنها می خواهد که خود جدا کنند.

Rupert Soames، مدیر عامل شرکت برون سپاری سرکو، که در میان چندین شرکت جذب، مربیگری و مدیریت آثار تماس است، گفت که 20 درصد از مخاطبین ارائه شده به دلیل کمبود اطلاعات غیر قابل ردیابی است.

نظرات او اهمیت یک برنامه ردیابی تماسی در سراسر کشور را برجسته می کند، که به طور بالقوه می تواند غریبه ها را که به نزدیکی با فردی که با استفاده از بلوتوث برای ویروس آزمایش مثبت کرده است، ردیابی کند.

وزیران تا کنون موفق به قرار دادن تاریخ در معرفی یک برنامه در سراسر کشور و بارونس Dido هاردينگ، که رهبری برنامه تست و ردیابی بیمه خدمات درمانی انگلستان، قبلا این تکنولوژی را به عنوان "گیلاس در کیک به جای کیک خود را".

آقای سوامیس به برنامه امروز رادیو ۴ بی BBC Radio 4’s Today بی سی گفت: «فکر می کنم باید این را به نسبت یکجا برسانیم. شما به من شماره می گویند که ما در حال ردیابی 50 در صد از تماس با ما ، اجازه دهید به شما بگویم که 96 درصد از مردم که ما صحبت می کنیم به توافق برسند به خود جدا.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب